Editörler : Kubil ay
07 Aralık 2022 20:41

aslanparçalar
Memur

Muhalefetteyken şunu yapacağım bunu yapacağım demek kolay şu saydıklarınızın 10 da 1 ini yaparlar onuda en gereksizleri neyse onu yaparlar.

07 Aralık 2022 22:03

Kırkikiyetmişdokuz
Aday Memur

Muhalefetteyken sallamak kolay?

Hükümetimiz 20 yıldır ülkemizin başında polise neye ihtiyacı varsa verdi.

Maaşlar yüksek, çalışma şartları iyileştirildi bakın tek partili dönemde nasıldı?

Emekli polis yazlık ikinci evini alıyor.

Çalışmayı sevdikleri ve mutlu oldukları için emekli olmak istemiyor hatta 50 yaş sonrasında ikinci şarka giderek hayatlarına renk katıyorlar.

Başka partiler anca vaadlerde bulunur. Biz zaten vaad edilebilecek birşeye ihtiyaç duymuyoruz.

07 Aralık 2022 23:07

fani_madida
Şube Müdürü

Beyler işin şakası kalmadı. Siyasete girmeden konuşuyorum, özlük haklarımız ve maaşımız öğretmenler ve sağlık personeline göre çok geride kaldi, Aradaki denge bozuldu. Silahlı güvenlik bizden daha fazla kazanir hale geldi, bununla alakalı siyasete mümkün mertebe girmeden bu konuya değinmek gerekiyor.

07 Aralık 2022 23:10

pajazitt
Yasaklı

Beyler işin şakası kalmadı. Siyasete girmeden konuşuyorum, özlük haklarımız ve maaşımız öğretmenler ve sağlık personeline göre çok geride kaldi, Aradaki denge bozuldu. Silahlı güvenlik bizden daha fazla kazanir hale geldi, bununla alakalı siyasete mümkün mertebe girmeden bu konuya değinmek gerekiyor.

fani_madida, 2 ay önce - Alıntıya git

o dediğin zammı da siyaset veriyor..nasıl olacak peki.

07 Aralık 2022 23:21

sencersencer
Yasaklı

fani_madida, 2 ay önce - Alıntıya git

ne yapacan kendi kendine mi çözecen o sorunları..siyasiler vermiyor mu zamları.aynen nasıl olacak o iş.

08 Aralık 2022 01:28

Yeniaynasiz
Aday Memur

Ne hakla beni böyle suçlayabiliyorsun kardeşim? Ne dedim sanki, bu konuda ne düşünüyorsunuz demişim konuyu açan f*töcüdür diyorsun? Troll müsün nesin sen insanları kalıplara koyuyorsun direkt

08 Aralık 2022 02:51

Afes89
Aday Memur
Para için sana orospu çocuğu diyeni savunup kaç paralık adamsın diyorsun senin kaç paralik adam olduğun belli at ibanini sana sovecek kadar para atayım tarifeni de yaz
Esmused, 2 ay önce - Alıntıya git
Şehide kelle diyen Hatay'da polisin eline numara verip sıraya dizdiren Mersin'de milletvekili aracını durdurdu diye açığa alan hafta da iki üç tane polis intiharına ses çıkarmayanlara mı çözecek polisin sorununu papağan gibi ezberlemişsiniz aynı cümleleri kullanıyorsunuz robotlaşmış düşünceler basma kalıp düşünceler böyle bi beynin hangi partiye oy vereceği belli
08 Aralık 2022 04:47

85200258
Genel Müdür
Gezi olaylarında tüm polislere dedi bir kişiye özel demedi sen sana orospu çocuğu diyen birine üstüme alinmadim ki diyip yalamaya çalışıyorsun senin gibi sunepeler ne yazık ki teşkilatta var
Esmused, 2 ay önce - Alıntıya git
Sana yazdım yazdim sildim. Sonra tekrar yazdım yazdim sildim. IBAN at diyor sefil , sen önce git bir aç karnini doyur.
08 Aralık 2022 05:44

Conkiponki35
Aday Memur

Hala aynı şeyi yaparak farklı sonuçlar bekleyen insanları görmek benim umutlarımı tüketiyor. Artık bi salın yani. Bıktı insanlar. YapAr yapamaz denemekten ne kaybedersin.

08 Aralık 2022 07:06

Esmused
Aday Memur
Şehide kelle diyen Hatay'da polisin eline numara verip sıraya dizdiren Mersin'de milletvekili aracını durdurdu diye açığa alan hafta da iki üç tane polis intiharına ses çıkarmayanlara mı çözecek polisin sorununu papağan gibi ezberlemişsiniz aynı cümleleri kullanıyorsunuz robotlaşmış düşünceler basma kalıp düşünceler böyle bi beynin hangi partiye oy vereceği belli
Afes89, 2 ay önce - Alıntıya git
Peki ben hangi cevabimda buna oy verin dedim göster hadi bekliyorum kendi kafan dar. Birine birşey söyleyince hemen başkasını desteklemek için onu söyledi kesin diye düşünüp cevap veriyorsun ama başkasının kafasına dar diyorsun. Hadi bekliyorum hangi cevabimda oy verin demişim ya da propagandasını yapmışım. Okuduğunu anlamaktan aciz kafanla başkalarına dar kafalı falan deme her seferinde rezil olursun
08 Aralık 2022 07:27

Beyaz-YaRaSa
Aday Memur
3600 yapıldı 2008 sonrası girişe yaramıyor
Toplam 51 mesaj