Editörler : Pangaea
07 Aralık 2022 14:38

Tüm mühendisler ve mimarlar toplanın!

Arkadaşlar bir öğretmen degiliz ki 100 bin atama isteyelim Demet Akalın bile destek versin ama en azından gücümüzün yettiğince uğraşalım. Twitterda hashtag açıp birlik olma taraftarıyım. Sürekli varsayım ve öngörülerle hareket ediyoruz. Birileri bizden de bahsetsin.

Farukcuk
Aday Memur
07 Aralık 2022 14:43

İnsanlar 90 alıyor atanamıyor bu rezillik dünyanın neresinde var iibf ye bol keseden kadro dağıtıyorlar mühendise mimara gelince kadro yok.

Halil Beydili
Aday Memur
07 Aralık 2022 14:43

etkinlik olursa elimden geldiğince destek veririm

wolf chandler
Kapalı
07 Aralık 2022 14:45

telegramı indirerek başlayabilir herkes

bölümünüzün telegram grubunu bulun ya da ortak etkinlik grubu var onlara ulaşın sonra etkinliklere böylelikle ulaşabilirsiniz

ÇŞB alımı skandalın da skandalı kimse sessiz kalmamalı

06haziran2021
Şube Müdürü
07 Aralık 2022 14:53

hep sizmi trole geleceksınız iibf başlıgına. aylardır demediğinizi bırakmadınız.. bu seferde ben geleyim dedim. iibfye 600küsür kişilik ilan geldi. 21 aralıkta tekrardan gelecek. iibfliler 80le atanırken siz 90la atanamayın emi.

başkasının rızkında gözü olanların gözü çıkıyor bu şekilde. siz hala iibfle uğraşmaya devam edin. ulen adam muhendıslere kadro acılsın diye ugrasmıyor gidiyor iibfye kadro açılmasın dıye ugrasıyor. oh iyi oldu size. ( lafım duzgun efendı muhendıslere degıl troll olan muhendıslere iibfnın konularında hergun gelip algı yapan kişilere. )

şimdi bana eksileri verip sonrada masanızın başına ders çalışmaya haydeee . 2024e az kaldı. siz bu kafayla anca atanacak puanı alırsınız.

kendı ekmegi peşinde koşan muhendıs arkadaslarımda inş. en kısa zamanda atanırlar saygılar.

sonbirşansssss
Şube Müdürü
07 Aralık 2022 14:56

Adam doğru demiş.

06haziran2021, 1 yıl önce

hep sizmi trole geleceksınız iibf başlıgına. aylardır demediğinizi bırakmadınız.. bu seferde ben geleyim dedim. iibfye 600küsür kişilik ilan geldi. 21 aralıkta tekrardan gelecek. iibfliler 80le atanırken siz 90la atanamayın emi.

başkasının rızkında gözü olanların gözü çıkıyor bu şekilde. siz hala iibfle uğraşmaya devam edin. ulen adam muhendıslere kadro acılsın diye ugrasmıyor gidiyor iibfye kadro açılmasın dıye ugrasıyor. oh iyi oldu size. ( lafım duzgun efendı muhendıslere degıl troll olan muhendıslere iibfnın konularında hergun gelip algı yapan kişilere. )

şimdi bana eksileri verip sonrada masanızın başına ders çalışmaya haydeee . 2024e az kaldı. siz bu kafayla anca atanacak puanı alırsınız.

kendı ekmegi peşinde koşan muhendıs arkadaslarımda inş. en kısa zamanda atanırlar saygılar.

wolf chandler
Kapalı
07 Aralık 2022 14:57

618 tane mühendisin mimarın getir götürünü yapacak büro personeli kadrolarınız hayırlı olsun

cumartesi günü aöf sınavları var iibf bölümlerinin olduğu binaya git sana zahmet ve mesleklerini sor olur mu

iibfli arkadaşlar şehir mehir seçmeyi bırakın acilen atanmaya bakın AÖFten geliyoruz

İlgi delisi Ayşen
Aday Memur
07 Aralık 2022 15:01

Bu mantığa göre sen de mühendis ve mimarların getir götürünü yapmaya geliyorsun öyleyse...

wolf chandler, 1 yıl önce

618 tane mühendisin mimarın getir götürünü yapacak büro personeli kadrolarınız hayırlı olsun

cumartesi günü aöf sınavları var iibf bölümlerinin olduğu binaya git sana zahmet ve mesleklerini sor olur mu

iibfli arkadaşlar şehir mehir seçmeyi bırakın acilen atanmaya bakın AÖFten geliyoruz

wolf chandler
Kapalı
07 Aralık 2022 15:02

mezun olana kadar atanamazsam DHMİ bekleyeceğim olmadı başka bir KİT nasip olur zaten

İlgi delisi Ayşen, 1 yıl önce

Bu mantığa göre sen de mühendis ve mimarların getir götürünü yapmaya geliyorsun öyleyse...

wolf chandler
Kapalı
07 Aralık 2022 15:14

böyle kurumlarda mühendisler büro personeli atansa dahi ihtiyaçtan dolayı genelde mühendislik işleri yapar

112 açm'ye atanan bi mimar tanıdığım valiliğin mimarlığını yapıyordu teknik kurumlardaki düz memurluk hem görevde yükselme hem de bu yönden bizim için epey avantajlıdır

(KİT ve DHMİ'nin olmadığı senaryoda)

İlgi delisi Ayşen, 1 yıl önce

Meliheem
Memur
07 Aralık 2022 16:05

hocam ben eem yim telegram gruplarına nasıl ulaşabilirim

wolf chandler, 1 yıl önce

telegramı indirerek başlayabilir herkes

bölümünüzün telegram grubunu bulun ya da ortak etkinlik grubu var onlara ulaşın sonra etkinliklere böylelikle ulaşabilirsiniz

ÇŞB alımı skandalın da skandalı kimse sessiz kalmamalı

wolf chandler
Kapalı
07 Aralık 2022 16:10

hocam telegram kısmına kpss elektrik yaz grubu orada görürsün zaten

Meliheem, 1 yıl önce

hocam ben eem yim telegram gruplarına nasıl ulaşabilirim

Meliheem
Memur
07 Aralık 2022 16:14

teşekkür ederim

richelieu
Memur
07 Aralık 2022 16:24

Bu devirde mühendis ya da mimar olunmaz.

sadecezirve
Aday Memur
07 Aralık 2022 16:46

Yani arkadaşlar ne için toplanmak istiyoruz neyi konuşuyoruz. Ülkecek kaostan besleniyoruz. Mühendisler çok mu bayılıyor 4001'e. Bu kadroları sistem herkese sunduysa tabi ki değerlendirecek muhendisi de mimarı da avukatı da adam branşından olamıyor ne yapsın.Özel zaten bitmiş. Ne kadar basit çerçeveli konuşuyorsunuz. Kusura bakmayın ama yırtındığınız 4001'ler sizin için ne demek bilmiyorum ama bizim için mecburiyet bunu anlayamıyorsunuz.

inş.müh.mt
Aday Memur
07 Aralık 2022 18:31

Şu hale bak koca ÇŞB binlerce adam alıyor bunların 7 si mimar 6 sı inş. müh.

Konumalum
Memur
07 Aralık 2022 18:34

Olan alımlarınıza da (en wz yüzde otuzuna diyorum) auzefden mezun olan bizlerin yerleseceği gerçeği. Atanmana bak trolc7m 2024 te size kadro bırakmayacagız. Madem devlette mühendise, mimara yeterli yer yok bunu bizde böyle telafi edeceğiz. Tüm mühendis mimarlar auzeften iibf okuyun, 2.5 yıla mezun olursunuz

Nvlfkrfkfk
Aday Memur
07 Aralık 2022 18:42

2024 te iibf kadrolarını alacaklarmış pu haaaaaaa.anca baş alırsınız
Konumalum, 1 yıl önce
Olan alımlarınıza da (en wz yüzde otuzuna diyorum) auzefden mezun olan bizlerin yerleseceği gerçeği. Atanmana bak trolc7m 2024 te size kadro bırakmayacagız. Madem devlette mühendise, mimara yeterli yer yok bunu bizde böyle telafi edeceğiz. Tüm mühendis mimarlar auzeften iibf okuyun, 2.5 yıla mezun olursunuz

Konumalum
Memur
07 Aralık 2022 18:43

Göreceğiz. Aklı olan aöf iibf okur, okumayan bin pişman olacak
Nvlfkrfkfk, 1 yıl önce
2024 te iibf kadrolarını alacaklarmış pu haaaaaaa.anca baş alırsınız

betty draper
Aday Memur
07 Aralık 2022 19:06

merhaba 2 yıllık aöf bölümüü okusak ön lisanstan atanabiliyor muyuz

Konumalum, 1 yıl önce
Göreceğiz. Aklı olan aöf iibf okur, okumayan bin pişman olacak

Konumalum
Memur
07 Aralık 2022 19:16

4 yıllık mezunsan artık öyle bir sansın yok. Mühendis tarzı yüksek puanla atanamıyorsan en iyi çözün auzef iibf, 2.5 yıla mezunsun, 2024 te dhmi hatta kite atanırsın.
betty draper, 1 yıl önce

merhaba 2 yıllık aöf bölümüü okusak ön lisanstan atanabiliyor muyuz

Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi