Editörler : Pangaea

betty draper
Aday Memur
07 Aralık 2022 19:18

mimarım ben de 2.5 yıla mezun olur muyum? hangi bölüm daha iyi sizce bana

Konumalum, 1 yıl önce
4 yıllık mezunsan artık öyle bir sansın yok. Mühendis tarzı yüksek puanla atanamıyorsan en iyi çözün auzef iibf, 2.5 yıla mezunsun, 2024 te dhmi hatta kite atanırsın.

wolf chandler
Kapalı
07 Aralık 2022 19:19

ikinci üniversite kapsamında sınava dahi girmeden aöften bi bölüme başlayabilirsiniz (ben işletme okuyorum)

en az 6 dersiniz muaf olur ve üstten ders alarak ve anadolu aöf'ün yaz okuluna giderek 2.5 senede rahat bitirirsiniz

betty draper, 1 yıl önce

Konumalum
Memur
07 Aralık 2022 19:21

Olursun. Çeko, işletme hiç farketmez. En iyileri 84 le kapatıyor bunlarda. 89,90 a iyi bir kite gidersin. 91,92 ye dhmiye. Bazı konularda daha güzel paralar, daha düşük puanlarla.
betty draper, 1 yıl önce

betty draper
Aday Memur
07 Aralık 2022 19:21

eylülde sanırım başvurular.peki işletme okusam ne katkısı olur bana atama açısından

wolf chandler, 1 yıl önce

ikinci üniversite kapsamında sınava dahi girmeden aöften bi bölüme başlayabilirsiniz (ben işletme okuyorum)

en az 6 dersiniz muaf olur ve üstten ders alarak ve anadolu aöf'ün yaz okuluna giderek 2.5 senede rahat bitirirsiniz

dasese
Memur
07 Aralık 2022 19:24

hocam bence bunlar mühendis değil düşük alan ibfliler insanların moralini bozmaya çalışıyorlar kimse mutlu olmasın istiyorlar

06haziran2021, 1 yıl önce

hep sizmi trole geleceksınız iibf başlıgına. aylardır demediğinizi bırakmadınız.. bu seferde ben geleyim dedim. iibfye 600küsür kişilik ilan geldi. 21 aralıkta tekrardan gelecek. iibfliler 80le atanırken siz 90la atanamayın emi.

başkasının rızkında gözü olanların gözü çıkıyor bu şekilde. siz hala iibfle uğraşmaya devam edin. ulen adam muhendıslere kadro acılsın diye ugrasmıyor gidiyor iibfye kadro açılmasın dıye ugrasıyor. oh iyi oldu size. ( lafım duzgun efendı muhendıslere degıl troll olan muhendıslere iibfnın konularında hergun gelip algı yapan kişilere. )

şimdi bana eksileri verip sonrada masanızın başına ders çalışmaya haydeee . 2024e az kaldı. siz bu kafayla anca atanacak puanı alırsınız.

kendı ekmegi peşinde koşan muhendıs arkadaslarımda inş. en kısa zamanda atanırlar saygılar.

Konumalum
Memur
07 Aralık 2022 19:24

Kit kuruma atanacan daha ne. Mimarlıktan atanması kolay değil buralara. 93-94 te kapanır kitler bu tip bölümlerde. Googledan kit maaşlarına bakarsın. Birde mimarken 657 ne alıyor ona bakın, fikriniz hemen değisir zaten. Atansanız bile denersiniz bu yolu, devlet öyle haksız bir sistem olusturmus ki
betty draper, 1 yıl önce

eylülde sanırım başvurular.peki işletme okusam ne katkısı olur bana atama açısından

Konumalum
Memur
07 Aralık 2022 19:25

Mühendisim kardesim yazanlarda mühendis emin olabilirsin. Kendi gruplarımızda bile konusuyoruz bu şeyleri emin ol
dasese, 1 yıl önce

hocam bence bunlar mühendis değil düşük alan ibfliler insanların moralini bozmaya çalışıyorlar kimse mutlu olmasın istiyorlar

wolf chandler
Kapalı
07 Aralık 2022 19:26

adamlar mühendisler kadro yakıyor diye 4001'e saldırıyolar biz cevap verince moral bozmaya mı çalışmış oluyoruz?

dasese, 1 yıl önce

07 Aralık 2022 19:27

Ben de mimarım ve iktisat kaydımı yaptırdım cumartesi de ara sınavlara gireceğim çoğu dersten muaf oldum bakalım inş kısa sürede bitiririm
betty draper, 1 yıl önce

betty draper
Aday Memur
07 Aralık 2022 19:30

eylülde mi kaydoldunuz

mimarhanimkiz, 1 yıl önce
Ben de mimarım ve iktisat kaydımı yaptırdım cumartesi de ara sınavlara gireceğim çoğu dersten muaf oldum bakalım inş kısa sürede bitiririm

06haziran2021
Şube Müdürü
07 Aralık 2022 19:31

hocam sizin çok buyuk hayallerınız vardı. ne yapacaksınız bosuna 2.5 sene açıkögretımde sizin ne işiniz var. yapmayın lutfen. iibf mezunu olup duz memurluk ıcın bu kadar ugrasılır mı...

07 Aralık 2022 19:31

Ekimdeydi o zaman ikinci üniversite kapsamında kaydoldum
betty draper, 1 yıl önce

eylülde mi kaydoldunuz

betty draper
Aday Memur
07 Aralık 2022 19:32

sanane sana mı sorucaktı

hocam sizin çok buyuk hayallerınız vardı. ne yapacaksınız bosuna 2.5 sene açıkögretımde sizin ne işiniz var. yapmayın lutfen. iibf mezunu olup duz memurluk ıcın bu kadar ugrasılır mı...

07 Aralık 2022 19:32

Ne hayalim varmış pardon kimle karıştırıp duruyorsunuz anlamadım

06haziran2021
Şube Müdürü
07 Aralık 2022 19:33

bana neden sorsun. 1 ay önce duz memurluga kaptırıyordu begenmıyordu hanımefendı. mesajları duruyor. sımdı duz memur olmak için 2.5 sene okul okuyacak. ben onu düşünüyorum. yapmasın etmesın yazık. bizim gibi amelelerle bir arada durmak ona yakışmaz

betty draper, 1 yıl önce

sanane sana mı sorucaktı

07 Aralık 2022 19:34

Hadi bir çıkarın ne demişim ben o kadar emin konuşuyorsunuz ki daha kim ne yazmış bilmeden

bana neden sorsun. 1 ay önce duz memurluga kaptırıyordu begenmıyordu hanımefendı. mesajları duruyor. sımdı duz memur olmak için 2.5 sene okul okuyacak. ben onu düşünüyorum. yapmasın etmesın yazık. bizim gibi amelelerle bir arada durmak ona yakışmaz

06haziran2021
Şube Müdürü
07 Aralık 2022 19:35

cok soryy ben sızı dıger mımarkız buseyle karıstırdım. özür dilerim nick benzerliği

Hadi bir çıkarın ne demişim ben o kadar emin konuşuyorsunuz ki daha kim ne yazmış bilmeden

Konumalum
Memur
07 Aralık 2022 19:35

4001 icin degil. Kit veya dhmi de 4001 bunu tabiki de isteyecegiz. Sizden zekiysek hakedene gitsin o kadrolar
dasese, 1 yıl önce

07 Aralık 2022 19:36

Atıp tutmadan önce bir dönüp baksanız iyi olur

cok soryy ben sızı dıger mımarkız buseyle karıstırdım. özür dilerim nick benzerliği

06haziran2021
Şube Müdürü
07 Aralık 2022 19:37

özur dıledık işte uzatma daha ne yapmamı beklıyorsun.

Atıp tutmadan önce bir dönüp baksanız iyi olur
Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi