İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : E.Kayı Han
08 Aralık 2022 14:14

Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması
Hangi durumlarda olumsuz sonuclanıyor bilgisi olan varmı

Hlnrozcmk
Aday Memur
16 Aralık 2022 20:28

Gercekten bi fikri veya deneyimi olan yokmu???

donurh
Daire Başkanı
16 Aralık 2022 23:40

Sitede iki kelime arama yaptın mı? Şöyle konulara bir göz attın mı? Bir sürü var da en üstte sabitlenmiş kocaman konu başlığı var, onu da görmedin ama bu "zekice" soruya birileri gelip mevzuatı yazsın istiyorsun, yazmayınca da tepki gösteriyorsun. Senin gibileri bu kafayla nasıl memur yapıyorlar? Gerçekten sistem korkunç durumda.

Hlnrozcmk
Aday Memur
17 Aralık 2022 00:35

Ya git işine boş yapma bilmiyorsan ki bilmiyorsun bilmiyorum de geç
donurh, 1 yıl önce

Sitede iki kelime arama yaptın mı? Şöyle konulara bir göz attın mı? Bir sürü var da en üstte sabitlenmiş kocaman konu başlığı var, onu da görmedin ama bu "zekice" soruya birileri gelip mevzuatı yazsın istiyorsun, yazmayınca da tepki gösteriyorsun. Senin gibileri bu kafayla nasıl memur yapıyorlar? Gerçekten sistem korkunç durumda.

Hlnrozcmk
Aday Memur
17 Aralık 2022 00:37

O işlerin mevzuat okumakla alakası olmadıgınıda bilmiyorsun muhtemelen sayın "zeki insan"
donurh, 1 yıl önce

donurh
Daire Başkanı
17 Aralık 2022 00:50

Ya sktrgit lan burdan zavallı dallama. Senden iskele babası bile olmaz. Olum sen gerizekalı mısın yoksa gerçek bir mal mısın, gerçekten senin tiplemeni anlamakta çok zorlanıyorum.

Hlnrozcmk, 1 yıl önce
Ya git işine boş yapma bilmiyorsan ki bilmiyorsun bilmiyorum de geç

donurh
Daire Başkanı
17 Aralık 2022 00:53

mevzuatını yiyim, snaa bişey olmasın. neyle ilgisi var? engelli misin lan sen, yoksa bildiğin dallama mı? sorunun üzerine oturup bekle, belki cevap çıkar, hoşuna da gider.

Hlnrozcmk, 1 yıl önce
O işlerin mevzuat okumakla alakası olmadıgınıda bilmiyorsun muhtemelen sayın "zeki insan"
17 Aralık 2022 11:08

Merhaba. Bir üniversitede 4/B kapsamında temizlik görevlisi olarak atandım da güvenlik soruşturması

Hlnrozcmk
Aday Memur
19 Aralık 2022 18:42

Zavallı
donurh, 1 yıl önce

Ya sktrgit lan burdan zavallı dallama. Senden iskele babası bile olmaz. Olum sen gerizekalı mısın yoksa gerçek bir mal mısın, gerçekten senin tiplemeni anlamakta çok zorlanıyorum.

Hlnrozcmk
Aday Memur
19 Aralık 2022 18:44

Ezikmisin dostum sen ne bu hırçınlık hayırdır ne kuyruk acın var?
donurh, 1 yıl önce

mevzuatını yiyim, snaa bişey olmasın. neyle ilgisi var? engelli misin lan sen, yoksa bildiğin dallama mı? sorunun üzerine oturup bekle, belki cevap çıkar, hoşuna da gider.

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi