Editörler : swat3410E.Kayı Han
08 Aralık 2022 20:26

Yoruma bekliyorum

boy kilo endeksi 27.2 ile elenir miyim? hic esnetirler mi? ayrıca parkur başarım şuan 49sn sizce 10 günde 45 e düşer miyim?

Dbdkldmdn
Aday Memur
08 Aralık 2022 20:36

Elenirsin kilo vermeye çalış

Boss28
Şube Müdürü
08 Aralık 2022 20:39

Aynen on gunde 45e bi on gun sonrada 35 yaparsin on gune kadar dusecegin saniye 47 ondada heyecanlanmazsan 27.01 ile elenen aday vardi onsaglikta ac git gun su icme ayrica sen kac ciktiysan boyunu 1 cm kisa kilonada 1 kilo fazla koy evde olcundugun gibi cikmiyor orda

Zkidyı
Kapalı
08 Aralık 2022 21:02

İlk parkura çıktığında 49 yapıp ikinci çıkışında 45 46 yapanlar var kursta bilip bilmeden yorum yapmayın parkurun tekniklerine hakim olursa ve kondisyonunu artırırsa 10 günde düşülmeyecek bi durum yok sen çalışmana devam et kardeşim.

Boss28, 1 yıl önce

Aynen on gunde 45e bi on gun sonrada 35 yaparsin on gune kadar dusecegin saniye 47 ondada heyecanlanmazsan 27.01 ile elenen aday vardi onsaglikta ac git gun su icme ayrica sen kac ciktiysan boyunu 1 cm kisa kilonada 1 kilo fazla koy evde olcundugun gibi cikmiyor orda

Boss28
Şube Müdürü
08 Aralık 2022 21:09

Ahahahaha bilip bilmeden mi 3 yildir hazirlaniyorum her girdigimde 40 yapiyorum ayrica bir cok kisi calistirdim ne cok biliyorsunuz ya aynen kardesim sen yuklen on gunde 45 i gor ertesi gun evde yatarsin kas agrindan sakatlamada kendini 45 yapacam diye

Zkidyı, 1 yıl önce

İlk parkura çıktığında 49 yapıp ikinci çıkışında 45 46 yapanlar var kursta bilip bilmeden yorum yapmayın parkurun tekniklerine hakim olursa ve kondisyonunu artırırsa 10 günde düşülmeyecek bi durum yok sen çalışmana devam et kardeşim.

Bekciadayi
Şef
08 Aralık 2022 21:21

On gunde 45 yapilsaydi herkes son on gun kala giderdi biz kac ay gittik o sureleri gorebilmek icin ayrica fazla kilosu var spor gecmisi ve kondisyonu olan bir kisi 49 yapamaz sen kendini yormadan 47 lere odaklan 45 yapacam diye kendini sakatlarsin sonra hic giremezsin on gunde olacak sey degil bu aylar oncesinden hazirlanman lazimdi

Zkidyı, 1 yıl önce

Zkidyı
Kapalı
08 Aralık 2022 21:21

Aynen kral aynen sen bu işin pirisin herşeyi bilirsin 3 yıldır hazırlanmışsın 40 yapmışsın sen diyorsan kesin doğrudur. Kardeş bu boss arkadaşı dinle sen hoca bile olmuş sana taktik versin.

Boss28, 1 yıl önce

Ahahahaha bilip bilmeden mi 3 yildir hazirlaniyorum her girdigimde 40 yapiyorum ayrica bir cok kisi calistirdim ne cok biliyorsunuz ya aynen kardesim sen yuklen on gunde 45 i gor ertesi gun evde yatarsin kas agrindan sakatlamada kendini 45 yapacam diye

bansalkai
Aday Memur
08 Aralık 2022 21:24

altı üstü yorum yapacaksınız, realist olacam diye bos bos yorumlar yapmaya ne gerek var. 1 aydır spor yapıyorum zaten. 45 e de düşecem sizin gibi moronlara inat.

Bekciadayi
Şef
08 Aralık 2022 21:39

Yapin kardes 45 te yapin 40 ta yapin ben ne 40 yapacam diye koprucuk kemigi kiran, hizli gececem diye lastikte ayagini burkup kiran, takladan hizli kalkacam diye omiriligini catlatan en sonra fotosele kendini atip kolunu kiran insanlar gordum banane lan benim icin mi giriyorsun sanki parkura ben sakatlanma diye soyluyorum sanki 40 yapan asil oluyormus gibi ben ne 40 yapip elenen 48 le asil olan gordum kendini sakatlamadan parkuru bitirmeye bak sen

bansalkai, 1 yıl önce

altı üstü yorum yapacaksınız, realist olacam diye bos bos yorumlar yapmaya ne gerek var. 1 aydır spor yapıyorum zaten. 45 e de düşecem sizin gibi moronlara inat.

Boss28
Şube Müdürü
08 Aralık 2022 22:18

Ne bicim konusuyorsun lan benle sen moron falan hayirdir

bansalkai, 1 yıl önce

Konnegeer
Memur
08 Aralık 2022 22:23

Olum burda senin iyiliğin için adamlar bi tavsiye veriyor. Verdiğin cevaba bak. Tecrubesiz olduğun her halinden belli. Abilerin sana senin iyiliğin icin tavsiye veriyor kulak ver.
bansalkai, 1 yıl önce

bansalkai
Aday Memur
08 Aralık 2022 23:09

abiler mi yaşınız kaç 22 mi? verdiginiz tavsiye ne? insanlari küçümsemek mi? yok onu yapamazsin yok bunu yapamazsin yok ben 3 aydir gidiyorum yok ben bunca senedir giriyorum. bos beles yorumlar. sırf yazmış olmak için yazılmış

Boss28
Şube Müdürü
08 Aralık 2022 23:32

Yaşım 30 guzel kardesim 26.donemden beri her sene deniyorum 3yildir aktif spor yapiyorum kosu fitness ne bok ararsan var biz kimseyi kucumsemiyoruz tekrar soyluyorum banane ne bok yaparsaniz yapin baslikta ki adam bir soru sormus ona istinaden cevap verdim spor gecmisi olmayan kilo fazlasi olan bir aday on gunde 45 sn yapamaz adam 49u zor yapmis spor gecmisi yok kondisyonu yok bekcilik parkuru gibi olursa o zaman yapar ama eski parkura gore olursa 47-46 yapar biz ona 45 yapamazsin demiyoruz on gunde yapamazsin diyoruz varsa onunde bir ay 40 bile yapar on gunde 45 yapacam diye ugrasacak kaslarini catlatacak laktik asit birikecek kaslarinda agridan bitecek kaval kemiginde baski hissedek ugrasacak duracak sonra biz ona on gun gibi kisa surede en fazla 47 leri gorur diyoruz istedigniz cevaplari vermeyince bos bos yorum yapma mi oluyor yaparsin kardesim on gunde 40 sn bile yaparsin

bansalkai, 1 yıl önce

abiler mi yaşınız kaç 22 mi? verdiginiz tavsiye ne? insanlari küçümsemek mi? yok onu yapamazsin yok bunu yapamazsin yok ben 3 aydir gidiyorum yok ben bunca senedir giriyorum. bos beles yorumlar. sırf yazmış olmak için yazılmış

cemalettin32
Memur
09 Aralık 2022 12:34

Elenirsin, 26.99 kadar geçersin ama 27 olduğu an elenirsin benim girdiğim sene 26.7 çıktı geçtim boy ve kiloya çok önem veriyorlar
Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi