Editörler : E.Kayı Han
21 Aralık 2022 18:37

İlçe Adliyesine Yeni Atandım Ama Çevre Şehircilik'e de atanmışım sizolsanız ?

Merhaba,

Bir ilçe adliyesine zabıt katibi olarak atanmıştım iki gün önce arandım ve başladım, Asliye hukuk sulh cezaya falan bakacakmışım... Derken bugün Çevre Şehircilik bakanlığından aynı ilin daha uzak başka bir ilçesine büro personeli olarak atandığımı da öğrendim... sizce hangi kurumda devam etmeliyim buradan istifa etmeli miyim? maaş farkı var mıdır vs bilmiyorum bilgilendirebilir fikir verebilir misiniz?

tarihçi_08
Kapalı
21 Aralık 2022 18:38

Gözü kapalı çevre şehircilik. Adliyeye bulaşma kardeş.

tarihçi_08
Kapalı
21 Aralık 2022 18:39

Şu an hala mesaideyim öyle yazıyorum gerisini sen düşün. Şöyle az mola verdik devam edicez yine. Yoğunluk had safhada. Sakın sakın bulaşma. Verdiğin emeğin karşılığını alamazsın.

farik mümeyyiz
Aday Memur
21 Aralık 2022 19:23

Ben de şu an mesaiden yazıyorum. Şu saat itibari ile çıkamadım. Sakın adliyeye bulaşma. Önünden geçme.

durusmakatibi06
Kapalı
21 Aralık 2022 19:31

Kardeşim cehennemden cennete bilet almışsın. Direk Çevre ve Şehirciliğe geç . : )

Guardian.35
Kapalı
21 Aralık 2022 20:20

Ekonomik şartlar hangisinde seni zorlamicaksa onu seç malum ev kiraları ortada

azmah
Genel Müdür
21 Aralık 2022 20:31

Çevre şehircilik pişman olmazsın,

AsA25
Aday Memur
21 Aralık 2022 20:35

Arkadaşlar şöyle; mevcut adliye bana 50 km mesafede bn şehir merkezindeyim günlük gidip gelebilyorum ancak tabi bir maliyeti var. ancak diğer çevre şehirclik oan ilçe 200 km yani ev kiralamam şart ancak doğu ili kiralar çok fahiş değildir.... acaba maaş durumu ö çevre şehircilil kadrolu olacağından bi tık fazla olsada başka bir avantajı varmı bilmiyoruım... abimde zabıt katibi elbetet iş konusunda rahat olacak sanırım diğer kurum bilmiyorum

adayadaymemr
Aday Memur
21 Aralık 2022 22:24

Bence şahsi fikrim düşünme bile net çevre şehircilik derim ben olsam bir an bile tereddüt etmem uzak veya yakın umrumda olmazdı cunku onemli olan calisma ortamin ve rahatligin kesinlikle oncelik bu cunku orada belki en az 20 30 sene calisacaksin her gün eve gittiğinde kafanda iş dusunmen gerekebilir cunku benim oyle oluyor tecrubeyle sabit ama yine de evime yakin diyorsaniz tercih sizin ama bu soylediklerim bizzat yaşadığım durum

adayadaymemr
Aday Memur
21 Aralık 2022 22:29

Bende 3 senedir bu kurumdayım suan ticaret bakanligini kazandim kurayi bekliyorum 81 il dahi cıksa en ücra şehre bile gideceğim cunku bu kurum beni cok yipratti basarmak uzereyim cok az kaldi

Zapt Edilen Katip
Şube Müdürü
21 Aralık 2022 22:35

Hiç düşünmeden çevre ve şehircilik. Net. Kendine, ailene, ilerde çoluğuna çocuğuna yapacağın en büyük iyilik olur.

hancer_06
Şube Müdürü
22 Aralık 2022 04:56

Kardes boyle bir soru sorman bile hata. Olaki kabul etmezsen hayatin boyunca bunun pismanligini yasayacagina emin olabilirsin.

kadiresref
Memur
22 Aralık 2022 08:34

Yani diyorsun ki ben şimdi doğan model bir arabaya biniyorum ama bir akrabam bana mercedes hediye etti sizce doğan kullanmaya devam mı edeyim yoksa mercedesi almaya uzak bir yere mi gideyim

fleminx
Daire Başkanı
22 Aralık 2022 08:37

hele bir de ilçe adliyesi :)

hukuk, ceza, cart curt ne varsa sende.

ahmeterdal91
Kapalı
22 Aralık 2022 09:06

Hocam arkana bakmadan çevre ve şehirciliğe kaç

ozkan52
Aday Memur
22 Aralık 2022 09:07

Çevre şehircilik hiç düşünme bile :)

azmah
Genel Müdür
22 Aralık 2022 10:01

Ne km si neyden bahsediyorsun sana işten bahsediyor millet, çevre şehircilikte ileride şef sonra yükselerek müdür olma ihtimalin var adliyede ki gibi kimsenin tribini iş yükünü mobingini çekmezsin elinde bir seçenek Adalet bakanlığı mı çevre mi diye şuan en berbat kurum adalet kendim Adalet bakanlığı personeli olmadan söylüyorum bunu ama gayet iyi bilirim.

AsA25, 1 yıl önce

Arkadaşlar şöyle; mevcut adliye bana 50 km mesafede bn şehir merkezindeyim günlük gidip gelebilyorum ancak tabi bir maliyeti var. ancak diğer çevre şehirclik oan ilçe 200 km yani ev kiralamam şart ancak doğu ili kiralar çok fahiş değildir.... acaba maaş durumu ö çevre şehircilil kadrolu olacağından bi tık fazla olsada başka bir avantajı varmı bilmiyoruım... abimde zabıt katibi elbetet iş konusunda rahat olacak sanırım diğer kurum bilmiyorum

E.Kayı Han
Editor
22 Aralık 2022 10:05

Bir film sahnesi vardı hangi film hatırlayamadım şimdi ama şöyle diyordu.

Kaç, Kaç, Kaç...

Kaç kurtar kendini. 18 yıllık memurum şimdi deseler masayı bile toplamam hemen çıkarım adliyeden.

Bu fırsatı kaçırma pişman olursun.

İsmi Lazım Deil
Şube Müdürü
22 Aralık 2022 11:08

Bu soru mu şimdi?

cybernetic
Şef
22 Aralık 2022 13:20

Cidden sordu mu bunu :))

karadenzl
Kapalı
22 Aralık 2022 19:40