Editörler : crops35

04 Ocak 2023 01:04

TMO

2022/2 tercihleri ile TMO ya atandım. Sayfasında her takvim yılı sözleşme imzalanır yazıyor.Kadrolu atanmış olmuyor muyuz bilgisi olan var mı

mercan1982
Şef
04 Ocak 2023 01:58

sözleşmeli atandınız. her senenin başında tekrar sözleşme imzalanıyor.

escanor2022
Aday Memur
04 Ocak 2023 05:19

tmo Ankara merkez anbar memurluğuna atandım bilgi verebilir misiniz ?

mercan1982, 1 yıl önce

ÖZLEM YLDZ
Aday Memur
04 Ocak 2023 06:46

Teşekkür ederim. Kadrolu olma durumu yok yani. Sözlesmeli olduğu için feragat etme hakkımız bulunuyor mu o zman

mercan1982, 1 yıl önce

makineteknikeriniz
Aday Memur
04 Ocak 2023 07:23

Kurumunuz kit olduğu için kadro üstü sözleşmelisiniz, devlette kadronuz var fakat tmo sizi kiralamış gibi oluyor
ÖZLEM YLDZ, 1 yıl önce

Teşekkür ederim. Kadrolu olma durumu yok yani. Sözlesmeli olduğu için feragat etme hakkımız bulunuyor mu o zman

ÖZLEM YLDZ
Aday Memur
04 Ocak 2023 07:36

Sözleşme imzalamazsam gitmesem daha sonraki tercihler için puanı mı kullanabilir miyim?

makineteknikeriniz, 1 yıl önce
Kurumunuz kit olduğu için kadro üstü sözleşmelisiniz, devlette kadronuz var fakat tmo sizi kiralamış gibi oluyor

makineteknikeriniz
Aday Memur
04 Ocak 2023 07:38

Hayır merkeziden kullanamazsınız, açıktan alımlarda kullanabilirsiniz
ÖZLEM YLDZ, 1 yıl önce

Sözleşme imzalamazsam gitmesem daha sonraki tercihler için puanı mı kullanabilir miyim?

makineteknikeriniz
Aday Memur
04 Ocak 2023 07:42

Ve atanıp gitmezseniz 1 yıl boyunca tüm ösym faaliyetlerinden yasaklanırsınız. Vicdani sorumluluğunu söylemiyorum bile.
Hayır merkeziden kullanamazsınız, açıktan alımlarda kullanabilirsiniz

umut burak temel
Aday Memur
04 Ocak 2023 09:44

Kitletlerde 3 yıl
Ve atanıp gitmezseniz 1 yıl boyunca tüm ösym faaliyetlerinden yasaklanırsınız. Vicdani sorumluluğunu söylemiyorum bile.

ÖZLEM YLDZ
Aday Memur
04 Ocak 2023 10:30

Her yıl sözleşme olayı kafamı karıştırıyor.Sonucta merkezi atama degil mi kadro olayı neden yok

umut burak temel, 1 yıl önce
Kitletlerde 3 yıl

umut burak temel
Aday Memur
04 Ocak 2023 10:32

399a tabisiniz 657 değil. Kitlerin hepsi böyledir sözleşme karşılığı kadrodur kimse sizi işten çıkaramaz msrak etmeyin.
ÖZLEM YLDZ, 1 yıl önce

Her yıl sözleşme olayı kafamı karıştırıyor.Sonucta merkezi atama degil mi kadro olayı neden yok

ÖZLEM YLDZ
Aday Memur
04 Ocak 2023 11:45

Teşekkür ederim

umut burak temel, 1 yıl önce
399a tabisiniz 657 değil. Kitlerin hepsi böyledir sözleşme karşılığı kadrodur kimse sizi işten çıkaramaz msrak etmeyin.

sunaykirdar
Kapalı
05 Ocak 2023 09:51

Korkmanıza gerek yok. Kit te çalışmış sonrasında özelleştirme yüzünden 657 ye geçmiş biri olarak söylüyorum ki çok pişmanım. keşke tayin olup kitte kalsaydım.

ÖZLEM YLDZ, 1 yıl önce

erkankeskinerhan
Aday Memur
26 Mart 2023 13:21

TMO hakkında izlenimleriniz nelerdir,tavsiye eder misiniz? Özelden veya buradan yazarsanız sevinirim.

ÖZLEM YLDZ, 1 yıl önce

Teşekkür ederim

Dunuzyil
Aday Memur
27 Mart 2023 10:27

Merhabalar ben de bir kit'te yaklaşık bir yıldır çalışıyorum. 2020 puanıyla girmiştim. İstifa durumunda yeni puanla başka bir yere yerlesebilir miyim? Böyle bir hakkım var mı?

erkankeskinerhan
Aday Memur
27 Mart 2023 18:00

3 yıl şartı var bildiğim kadarıyla .Sadece bir üst kadroya yeni puan ile atabilirsin.

Dunuzyil, 1 yıl önce

Merhabalar ben de bir kit'te yaklaşık bir yıldır çalışıyorum. 2020 puanıyla girmiştim. İstifa durumunda yeni puanla başka bir yere yerlesebilir miyim? Böyle bir hakkım var mı?

spearwater
Aday Memur
28 Mart 2023 13:26

özelleştirmede 657 ye geçme hakkı tanınıyormu?

sunaykirdar, 1 yıl önce

Korkmanıza gerek yok. Kit te çalışmış sonrasında özelleştirme yüzünden 657 ye geçmiş biri olarak söylüyorum ki çok pişmanım. keşke tayin olup kitte kalsaydım.

ogl655915
Aday Memur
20 Aralık 2023 14:15

Neden pismansin Somut bı kaç örnek verebilirmisin
sunaykirdar, 1 yıl önce

Hbersmf
Aday Memur
20 Aralık 2023 22:49

Tmo calisalacak bir kurum değil kurumunda asla iş bitmez geçici görev bitmez haftasonu çalışma mesai durmadan kalma ve maaş yüksek vergiye giriyor

ogl655915, 4 ay önce
Neden pismansin Somut bı kaç örnek verebilirmisin
Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi