Editörler : Pangaea

mr2902
Aday Memur
12 Ocak 2023 22:38

bugün merkez binaya gittim sabah evrak teslimi için. 1.5 - 2 ay içinde başlanacagını söylediler anlattıkları süreç biraz uzun geldi.

Ssjdkkdk, 1 yıl önce

Arkadaşlar ise başlama tarihi ne zaman olur tahmini bilgisi olan var mj

13 Ocak 2023 00:02

Bence de uzun gibi

13 Ocak 2023 10:39

hocam maaş filan konuştunuz mu acaba?

mr2902, 1 yıl önce

bugün merkez binaya gittim sabah evrak teslimi için. 1.5 - 2 ay içinde başlanacagını söylediler anlattıkları süreç biraz uzun geldi.

mr2902
Aday Memur
13 Ocak 2023 11:27

teknik kadro da maaş farkı o kadar farketmiyor sitedeki maaş robotuna 8/1 yazıp ulaşabilirsiniz. 17.400 civarı çıkıyor

warosa, 1 yıl önce

hocam maaş filan konuştunuz mu acaba?

15 Ocak 2023 03:03

Şu anda sadece arşiv araştırması mı yapılıyor yoksa arşiv araştırması ve güvenlik soruşturması birlikte mi yapılıyor?

Commet
Kapalı
15 Ocak 2023 07:35

AFAD'a atananlar dsi nin sözleşmeli alımlarına basvuru yapabiliyor mu?insallah öyle bir şey yoktur.

tambirbruh
Aday Memur
15 Ocak 2023 13:44

başvurabiliyor hocam. çoğu insan başvurdu bile

Commet, 1 yıl önce

AFAD'a atananlar dsi nin sözleşmeli alımlarına basvuru yapabiliyor mu?insallah öyle bir şey yoktur.

19 Ocak 2023 22:41

Belgeleri gönderdiği halde kendisine istenen belgeler diye posta gelen var mı

23 Ocak 2023 18:37

Bana da geldi daha yeni. Siz bilgi edinebildiniz mi? Yarın kurumu arayacağım.

Ssjdkkdk, 1 yıl önce

Belgeleri gönderdiği halde kendisine istenen belgeler diye posta gelen var mı

23 Ocak 2023 20:23

Aradım belgeleri verdiyseniz sıkıntı olmaz 1 kaç kisi daha sordu dedi ama tm emin olamadım dediğinden

1233, 1 yıl önce

Bana da geldi daha yeni. Siz bilgi edinebildiniz mi? Yarın kurumu arayacağım.

23 Ocak 2023 20:42

Teşekkür ederim. Ben de yarın arayıp sorarım, sizi bilgilendiririm. Umarım sorun çıkmaz.

Ssjdkkdk, 1 yıl önce

Aradım belgeleri verdiyseniz sıkıntı olmaz 1 kaç kisi daha sordu dedi ama tm emin olamadım dediğinden

23 Ocak 2023 20:45

Umarım gönderdiğim evraklarla alakalı herhangi bi kontrol yapmadı ulaştı veya ulaşmadı diye o yüzden emin olamadim

mr2902
Aday Memur
23 Ocak 2023 20:55

sorun yok 5 inde duyuru yayınlanınca ösymdeki isimleri aldıktan sonra kurumun ikametgaha yolladıkları basvuru evrakları bu sormaya gerek bile yok. tebligatta aynı şekilde gelecek.

25 Ocak 2023 13:55

Evrakların bir kopyasının herkese gönderildiğini söylediler. Yine de farklı bir birime yönlendirdiler fakat dünden beri açan olmadı.

Ssjdkkdk, 1 yıl önce

Umarım gönderdiğim evraklarla alakalı herhangi bi kontrol yapmadı ulaştı veya ulaşmadı diye o yüzden emin olamadim

30 Ocak 2023 16:21

Sorunuzun cevabını bulabildiniz mi?

twty25, 1 yıl önce

Şu anda sadece arşiv araştırması mı yapılıyor yoksa arşiv araştırması ve güvenlik soruşturması birlikte mi yapılıyor?

Jeffmuhendis
Aday Memur
01 Şubat 2023 04:43

Merhaba arkadaşlar hepimize hayırlı olsun öncelikle.Benim öğrenebildiğim kadarıyla oluşturulan kurum evrakları inceleyecek ve eksik veya yanlış evrağı olanlarla irtibata geçilecek.Bir gelişme yaşayan arkadaşlar buraya yazarsa çok güzel olur.

06 Şubat 2023 21:34

Hayır hocam net bir bilgiye ulaşamadım. Kurumla iletişime geçebilen, cevabı bilen arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.

memur0619, 1 yıl önce

Sorunuzun cevabını bulabildiniz mi?

valtteribottas
Aday Memur
07 Şubat 2023 11:51

Öncelikle herkese geçmiş olsun. Afadı aradım ulaşamadım yoğunluk oluşturmamak için tekrar aramadım.Göreve başlatsalar bu süreçte yardımımız dokunsa bulunduğum yerde yardım toplamaktan başka bir şey yapamıyorum insan üzülüyor.Bu konuda bir bilgiye sahip olan var mı?

uslusercan
Aday Memur
08 Şubat 2023 14:18

Arkadaşlar, süreç ile ilgili güncel bilgiye sahip olan var mı acaba? Bu süreçte AFAD hatlarını meşgul etmek istemiyorum aramaya çalışarak. Tebligat yazılarının gelmesi posta yoluyla uzun sürüyor bildiğiniz gibi. Posta tebligatından önce e-mail ya da telefonla ulaşılır mı bizlere göreve başlayabileceğimiz hakkında? Bilgisi olan varsa buradan haberleşelim lütfen.

08 Şubat 2023 22:51

bende afadı arayıp meşgul etmek istemiyorum.ama lütfen ilgi alabilecek olan varsa buraya yazsın.

Toplam 56 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi