İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : Pangaea
05 Ocak 2023 17:35

Türkiye Uzay Ajansı

bu konuda açılan hiç başlık göremedim, bilgi de bulamadım. kurumu aradım yeni atandım dedim çat diye kapattı telefonu :( yeni atanan ve Bir bilgisi olan var mı

potitocuk
Aday Memur
05 Ocak 2023 17:41

size mesaj yazdım hocam

başka bir üye
Aday Memur
06 Ocak 2023 12:31

Evet ben de internet sitesini takip ediyorum. Henüz ses seda yok. Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.

garıpmisafir00
Aday Memur
07 Ocak 2023 13:43

Atanan herkese hayırlı olsun arkadaşlar...En son gerçekleşen atamada, atama sonucundan 5 gün sonra sitede duyuru yapılmış buna göre 9 ocak Pazartesi duyurmaları büyük ihtimal. 2 hafta içinde belgelerin bizzat elden verilmesi istenmiş.Bu da linki (https://tua.gov.tr/tr/duyurular/kpss-2020-2-atamalari-ilan-edildi) .

garıpmisafir00
Aday Memur
07 Ocak 2023 13:51

Arkadaşlar linki doğru göndermemişim link:https://tua.gov.tr/tr/duyurular/kpss-2020-2-atamalari-ilan-edildi

garıpmisafir00, 1 yıl önce

Atanan herkese hayırlı olsun arkadaşlar...En son gerçekleşen atamada, atama sonucundan 5 gün sonra sitede duyuru yapılmış buna göre 9 ocak Pazartesi duyurmaları büyük ihtimal. 2 hafta içinde belgelerin bizzat elden verilmesi istenmiş.Bu da linki (https://tua.gov.tr/tr/duyurular/kpss-2020-2-atamalari-ilan-edildi) .

garıpmisafir00
Aday Memur
07 Ocak 2023 13:58

Arkadaşlar tıklayınca açılmazsa linki kopyalayıp öyle açın

başka bir üye
Aday Memur
10 Ocak 2023 01:13

Belgeleri istemişler arkadaşlar haberiniz olsun. 20 ocağa kadar belgelerin elden teslim edilmesi gerekiyor.

XXXC
Aday Memur
12 Ocak 2023 18:53

Arkadaşlar kuruma evraklarını teslim eden oldu mu? İşe başlama konusunda ne dediler, hemen mi başlanacak yoksa güvenlik soruşturması yapılacak mı, bilgisi olan var mı

başka bir üye
Aday Memur
13 Ocak 2023 10:45

Ben pazartesi teslim edeceğim. Sorarım gidince.
XXXC, 1 yıl önce

Arkadaşlar kuruma evraklarını teslim eden oldu mu? İşe başlama konusunda ne dediler, hemen mi başlanacak yoksa güvenlik soruşturması yapılacak mı, bilgisi olan var mı

XXXC
Aday Memur
13 Ocak 2023 13:15

Teşekkürler, sanırım atanan da baya az kişiyiz, diğer kurumlar için açılan gönderilerde çok fazla yazan var, biz azınlığız

başka bir üye, 1 yıl önce
Ben pazartesi teslim edeceğim. Sorarım gidince.

başka bir üye
Aday Memur
13 Ocak 2023 15:46

Siz evrak teslimini ne zaman yapacaksınız?
XXXC, 1 yıl önce

Teşekkürler, sanırım atanan da baya az kişiyiz, diğer kurumlar için açılan gönderilerde çok fazla yazan var, biz azınlığız

XXXC
Aday Memur
13 Ocak 2023 17:43

Ben maalesef perşembe ya da cuma yapabilicem

başka bir üye, 1 yıl önce
Siz evrak teslimini ne zaman yapacaksınız?

başka bir üye
Aday Memur
15 Şubat 2023 16:48

arkadaşlar uzay ajansı aramış. ancak telefona yetişemedim. geri aradım ama meşguldü. muhtemelen tebligat maksatlı aradılar. başka aranan oldu mu?

Blue Lion
Aday Memur
06 Haziran 2023 15:08

merhaba, bu kuruma memur olarak atanan var mı

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi