Editörler : swat3410
«121122123124125126127128129130131132133

Cvk2233
Aday Memur
18 Mayıs 2024 00:50

Merhaba arkadaşlar. Hakkımda savcılık soruşturması açıldığını ve bunun üzerine idari soruşturma açılıp müfettiş görevlendirildiğini öğrendim. Savcılık soruşturması bulunduğum il dişinda eski çalıştığım ilde açildi. Şu an bulunduğum ilde herhangi bi adliyeden savcılık soruşturması ile ilgili bilgi alabilirmiyim? Nasıl bir yol izlemeliyim.

berkecan123
Aday Memur
18 Mayıs 2024 01:55

Zamanaşımını dikkate alıyolarmıki

srcnomr51, 1 ay önce
devrem soruşturma tarihi ne zaman acaba ne zaman ifade verdin ne zaman sevk etti kurula 3 yılsa zaman aşımı olmuş artık 2 yilsa zaman aşımına ugraman yakın

Caferaslan
Aday Memur
18 Mayıs 2024 07:00

Abi bence bunlar emekli olma diye acele etmişler

Cengaver99, 1 ay önce

Ben de yaklaşık 4 ay önce matbolu sorulara ifade vermiştim bugün yüksek displetme kurulundan devlet memurluğundan çıkartmak talebi ile savunmamı isteyen yazı geldi. Evraktakii zaman aşımına göre yaklaşık 2,5 ay var. Emekliliği hak etmiştim yaklaşık 40 gün kullanmam gereken izin vardı izni kullanmadan emeklilik dilekçesi verebiliyor muyum?

nazini
Şef
18 Mayıs 2024 07:05

Hamyo soruşturmasi miydi sizin ki

Cengaver99, 1 ay önce

Ben de yaklaşık 4 ay önce matbolu sorulara ifade vermiştim bugün yüksek displetme kurulundan devlet memurluğundan çıkartmak talebi ile savunmamı isteyen yazı geldi. Evraktakii zaman aşımına göre yaklaşık 2,5 ay var. Emekliliği hak etmiştim yaklaşık 40 gün kullanmam gereken izin vardı izni kullanmadan emeklilik dilekçesi verebiliyor muyum?

Atsız19
Aday Memur
18 Mayıs 2024 07:24

2012-13 yılından Hts ve kod konuları devrem herkezinki gibi saçma sapan konular somut hiçbirşey yok soyut ve uydurma suçlamalarla yargılanıyoruz 7 ay önce adli vermiştim adli hala kapanmadı şimdide idari geldi onuda verdim bunların niyeti pek iyi gözükmüyor hepimiz için hayırlı artık herşeyin en kötüsünü düşünüyorum en azından ekonomik planlamamızı buna göre yapalım merak ettiğim müfettiş dosyayı yüksek disiplin kuruluna nezaman sevkieder ve yüksek disiplin kurulunun son kararı verme süresi nekadar sürer anladığım kadarıyla idari iadededen sonra kaksimum iki sene sürüyor

Confused3434, 1 ay önce
konunuz neydi acaba muffettislerin soruşturmayi tamamlama süresi iki yıl kurulun karara bağlama süresi 6 ay
18 Mayıs 2024 11:46

aktif çalışıyor musun devrem
Atsız19, 1 ay önce

2012-13 yılından Hts ve kod konuları devrem herkezinki gibi saçma sapan konular somut hiçbirşey yok soyut ve uydurma suçlamalarla yargılanıyoruz 7 ay önce adli vermiştim adli hala kapanmadı şimdide idari geldi onuda verdim bunların niyeti pek iyi gözükmüyor hepimiz için hayırlı artık herşeyin en kötüsünü düşünüyorum en azından ekonomik planlamamızı buna göre yapalım merak ettiğim müfettiş dosyayı yüksek disiplin kuruluna nezaman sevkieder ve yüksek disiplin kurulunun son kararı verme süresi nekadar sürer anladığım kadarıyla idari iadededen sonra kaksimum iki sene sürüyor

Atsız19
Aday Memur
18 Mayıs 2024 13:21

Çalışıyorum isnat edilen suçlamalarda hiçbir net somut suçlama yok hep yorum üzerine ve kendi değerlendirmeleri üzerine hazır matbu sorular dijitürk himmet bankasya bylok abonelik hiçbirinin olmadığı yazıyor şununla 12 sene önce ne konuştun telde tanıyormusun diye soruyorlar bide kod varlış sözde. bizim sorgumuzu yapanlar dosyamızı yapanların 10-15 sene önceki telefon konuşmalarına baksalar neler çıkar kimler kimler çıkar merak ediyorum bu şekilde ancak kasıtlı ve art niyetli bir şekilde birine soruşturma açılabilir biriyeri yine teşkilatta istedikleri gibi art niyetli top koşturuyor Allah yanlarına bırakmasın

akın1515, 1 ay önce
aktif çalışıyor musun devrem
18 Mayıs 2024 13:22

bende de aynı ankesor 12 yıl öncesine ait
Atsız19, 1 ay önce

Çalışıyorum isnat edilen suçlamalarda hiçbir net somut suçlama yok hep yorum üzerine ve kendi değerlendirmeleri üzerine hazır matbu sorular dijitürk himmet bankasya bylok abonelik hiçbirinin olmadığı yazıyor şununla 12 sene önce ne konuştun telde tanıyormusun diye soruyorlar bide kod varlış sözde. bizim sorgumuzu yapanlar dosyamızı yapanların 10-15 sene önceki telefon konuşmalarına baksalar neler çıkar kimler kimler çıkar merak ediyorum bu şekilde ancak kasıtlı ve art niyetli bir şekilde birine soruşturma açılabilir biriyeri yine teşkilatta istedikleri gibi art niyetli top koşturuyor Allah yanlarına bırakmasın

srcnomr51
Şef
18 Mayıs 2024 13:24

kod nedir peki
Atsız19, 1 ay önce

Atmaca02
Aday Memur
20 Mayıs 2024 11:21

Başsavcı talimatı ile ifade için TEM şube çağırdı müsait zamanda gel dediler bu mevzular ilk böyle mi başlıyor avukat istiyormusun dediler avukat tutmamama gerek varmidir acaba 10 yıllık memurum ilk defa böyle bişey yaşıyorum

yeniiüyee00
Aday Memur
20 Mayıs 2024 11:46

Son günlerde jatek soruşturması kapanan oldu mu?
20 Mayıs 2024 19:49

bürodan dandik bir avukat çağırıyorlar kağıt uzerinde gözalti hastane raporu vs vs sonra akabinda idari soruşturma
Atmaca02, 1 ay önce

Başsavcı talimatı ile ifade için TEM şube çağırdı müsait zamanda gel dediler bu mevzular ilk böyle mi başlıyor avukat istiyormusun dediler avukat tutmamama gerek varmidir acaba 10 yıllık memurum ilk defa böyle bişey yaşıyorum

muhammedk1907
Aday Memur
21 Mayıs 2024 01:20

Arkadaşlar 2022 ocak soruşturma açılmış yeni istinabe ile ifade verdim. Kod ve hts kaydı çıkmış. Bu dosyada zamanaşımı olmuyor mu?

srcnomr51
Şef
21 Mayıs 2024 09:34

kod nedir devrem muhtemel kapatmaya aldi belkide
muhammedk1907, 1 ay önce

Arkadaşlar 2022 ocak soruşturma açılmış yeni istinabe ile ifade verdim. Kod ve hts kaydı çıkmış. Bu dosyada zamanaşımı olmuyor mu?

muhammedk1907
Aday Memur
21 Mayıs 2024 11:14

Ea sonrasında ad kodları var. Ben de kapatacak diye düşünüyorum ama çok arkadaşımız bundan dolayı madur olmuş, sonumuzu çok da olumlu görmemeye başladım

srcnomr51, 1 ay önce
kod nedir devrem muhtemel kapatmaya aldi belkide
21 Mayıs 2024 11:16

bende dil-3 ve ad çıktı ydk ya sevk etti son savunmayi da verdim bugün
muhammedk1907, 1 ay önce

Ea sonrasında ad kodları var. Ben de kapatacak diye düşünüyorum ama çok arkadaşımız bundan dolayı madur olmuş, sonumuzu çok da olumlu görmemeye başladım

srcnomr51
Şef
21 Mayıs 2024 11:19

dil 3 ve ad yi neye dayanarak sevk etmiş acaba
akın1515, 1 ay önce

Kartall3441
Aday Memur
21 Mayıs 2024 11:40

Demek ki soruşturmalar da zaman aşımı denen birşey yok

muhammedk1907, 1 ay önce

21 Mayıs 2024 11:41

sözlü mü yazılı mı verdiniz savunmayi bir de avukattan istifade ettiniz mi
akın1515, 1 ay önce

Bilmiyore
Memur
21 Mayıs 2024 11:41

Sizi ne ile itham etmişler. Benimkinde bildiklerini gizliyor hala bağlantısı var yazmış. Bu konuya neye göre vardı bilmiyorum. Sizinkinde ne yazıyor?

akın1515, 1 ay önce
Toplam 2645 mesaj
«121122123124125126127128129130131132133

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi