Editörler : swat3410
«394041424344454647484950»

Lowertiks
Aday Memur
06 Aralık 2023 18:43

Kendilerinde o ayrım vardır ama ne fark eder adam mülakattan elenmişte olabilir gitmemişte olabilir devletin kendi yağtığı sınav sonuçta ama soruşturma herkese açılmış işte
Htsn, 6 ay önce

Hic girmediğim sınav yüzünden ifade verdim toplam sayının 8000 kişi olduğunu söylediler. Başvuru yapan sınava giren elenen kazanan hiç bir ayrım yok. Ayrıca mahkeme k.yok vermiş konuya

bay90pipo90
Aday Memur
06 Aralık 2023 19:19

2003 dersaneye gitme

Polispolispolispolis, 6 ay önce
hangi konuda ifade verdiniz sınav konusu mu

Hiçç06
Kapalı
06 Aralık 2023 19:50

Büyük kabahat çocukları veya kendi FETÖ'nün okulunda büyümüş kaç vekil var kim bilir kafayı yememek elde değil yazıklar olsun

bay90pipo90, 6 ay önce

2003 dersaneye gitme

Lowertiks
Aday Memur
06 Aralık 2023 20:16

Alınan ifadelerinde bir önemi olduğunu düşünmüyorum. Zaten herkes hakkında verilen kararlar bellidir. Olumsuz Kararlar için mahkeme kararları esastan bozmasın diye ifade alınıyor.
06 Aralık 2023 20:35

Arkadaşlar bilmiyorum sizde düşünüyor musunuz ama bu araştırma soruşturmadan haberim olduğundan beri düşünmeden edemiyorum. Tek suç açılan bir sınava başvuru yapmak mı, veya girip elenmek mi? Yani aklım almıyor her düşündüğümde bir şey olmaz diyorum bir şey çıkmaz diyorum ama yine de düşünmeden edemşyorum. Sırf bi sınav yahu nasıl bir iştir anlamadım gitti. İnşallah kazasız belasız atlatırız kapanır dosya..

Hiçç06
Kapalı
06 Aralık 2023 20:42

Bu sümüklüye hayatımın hiçbir bölümünde inanmadım benim korkum yok öfkem var araştırma bütün memurlar için yapılsın eyvallah buna itirazımız yok ama bu şekilde olmamalı. 1 yıldır sinir sistemim alt üst oldu ama yapacak bişey yok ahirete kaldı hesap

Arkadaşlar bilmiyorum sizde düşünüyor musunuz ama bu araştırma soruşturmadan haberim olduğundan beri düşünmeden edemiyorum. Tek suç açılan bir sınava başvuru yapmak mı, veya girip elenmek mi? Yani aklım almıyor her düşündüğümde bir şey olmaz diyorum bir şey çıkmaz diyorum ama yine de düşünmeden edemşyorum. Sırf bi sınav yahu nasıl bir iştir anlamadım gitti. İnşallah kazasız belasız atlatırız kapanır dosya..
06 Aralık 2023 20:43

bir yıldır çektiğimi bir Allah biliyor düşün düşün düşün
Hiçç06, 6 ay önce

Bu sümüklüye hayatımın hiçbir bölümünde inanmadım benim korkum yok öfkem var araştırma bütün memurlar için yapılsın eyvallah buna itirazımız yok ama bu şekilde olmamalı. 1 yıldır sinir sistemim alt üst oldu ama yapacak bişey yok ahirete kaldı hesap

seti_van
Aday Memur
06 Aralık 2023 20:58

Ne olur ne olmaz onu kestirmek mümkün değil.Genel itibariyle herkes bu soruşturmayı geçiriyor.Adli ile idari beraber geçiren var.Sadece idari geçiren var.Herkesin dosyası farklı.Ne yaparsak yapalım herşey olacağına varır.İcinize atarak kendinize zarar vermeyin.İlk zamanlar kafa yedirtiyor.Ama çaresizlik ve bilinmezlik insanı buna da alistiriyor.En büyük sıkıntı çevremiz ile paylaşmamak.Ön yargılar ve yaftalanmak insanı daha çok üzüyor.Bu soruşturma ile zaten teşkilatta yaftalandik.Herseyi bu aşamada Allah'a havale ediyorum.Kalın sağlikla.....

bir yıldır çektiğimi bir Allah biliyor düşün düşün düşün

batkkk
Memur
06 Aralık 2023 21:28

Ben de yaklaşık 2 ay önce dosya müfettişi sayın müdür tarafından arandım bir soruşturman var ifade vermen gerekiyor dedi. Bu sene şarka geldiğim icin hukuk işlerinden matbu soruların olduğu istinabeli ifade verip gönderdik. Konu: Bu adilerin kullanmış olduğu malum uygulamada üniversitedeyken benim adım ve bölümüm ile alakalı bir ibare varmış. Ben eğitim hayatim boyunca ne dersanelerine ne yurtlarina gitmedim kalmadım da. Zaten kykda kaldığım da açıkca ortada. Savcı direk SYOK verip kapatmış, lakin bilindiği üzere konu ne olursa olsun idari de açılıyor ve açılmış da. Şimdiye kadar yer değişikliği, açığa alınma olmadı. Şubede çalışıyorum ve olumsuz bir gelişme yaşamadım. Sorum şu ki ifade tutanağında başlık olarak araştırma/disiplin soruşturması ibaresi vardı. bu herkeste mi öyle dikkat eden oldu mu? Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun. Adalet her daim tecelli etsin

Hiçç06
Kapalı
06 Aralık 2023 21:36

Hiç dikkat etmedim ne yazdığına

batkkk, 6 ay önce
Ben de yaklaşık 2 ay önce dosya müfettişi sayın müdür tarafından arandım bir soruşturman var ifade vermen gerekiyor dedi. Bu sene şarka geldiğim icin hukuk işlerinden matbu soruların olduğu istinabeli ifade verip gönderdik. Konu: Bu adilerin kullanmış olduğu malum uygulamada üniversitedeyken benim adım ve bölümüm ile alakalı bir ibare varmış. Ben eğitim hayatim boyunca ne dersanelerine ne yurtlarina gitmedim kalmadım da. Zaten kykda kaldığım da açıkca ortada. Savcı direk SYOK verip kapatmış, lakin bilindiği üzere konu ne olursa olsun idari de açılıyor ve açılmış da. Şimdiye kadar yer değişikliği, açığa alınma olmadı. Şubede çalışıyorum ve olumsuz bir gelişme yaşamadım. Sorum şu ki ifade tutanağında başlık olarak araştırma/disiplin soruşturması ibaresi vardı. bu herkeste mi öyle dikkat eden oldu mu? Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun. Adalet her daim tecelli etsin

Lowertiks
Aday Memur
06 Aralık 2023 21:36

Sınavla alakalı ifadeler aynı hafta geldi herkese sorular hep matbu zaten pek okunduğunu düşünmüyorum

batkkk
Memur
06 Aralık 2023 21:37

ifadenin bi nüshasını vermediler mi şef
Hiçç06, 6 ay önce

Hiç dikkat etmedim ne yazdığına

Hiçç06
Kapalı
06 Aralık 2023 21:42

Vermediler

batkkk, 6 ay önce
ifadenin bi nüshasını vermediler mi şef

batkkk
Memur
06 Aralık 2023 21:43

anladım şef sağolasın teşekkür ederim
Hiçç06, 6 ay önce

Vermediler

Abdrhmn0135
Aday Memur
06 Aralık 2023 21:52

ben Mart ayında ifade verdim bu 2013 jatek sınav konulu ama adli olarak verdim idari olarak arayan soran yok acaba birdaha ifade vermem gerekiyor mu

Hiçç06
Kapalı
06 Aralık 2023 22:02

İdari soruşturma içinde verirsin. Adli soruşturma ne zaman açılmışki

Abdrhmn0135, 6 ay önce
ben Mart ayında ifade verdim bu 2013 jatek sınav konulu ama adli olarak verdim idari olarak arayan soran yok acaba birdaha ifade vermem gerekiyor mu

Abdrhmn0135
Aday Memur
06 Aralık 2023 22:06

2022 Aralık ayında haberim oldu Mart ayında ifade verdim onu harici bekliyorum arayan soran yok 2 ayda bir kağıt geliyor soruşturma araştırma devam ediyor sonuclaninca tarafınıza bilgi verilecektir diye

batkkk
Memur
06 Aralık 2023 22:07

Devrem kağıt geliyor derken sen mi soruyorsun yoksa sana tebliğ mi ediliyor ?
Abdrhmn0135, 6 ay önce
2022 Aralık ayında haberim oldu Mart ayında ifade verdim onu harici bekliyorum arayan soran yok 2 ayda bir kağıt geliyor soruşturma araştırma devam ediyor sonuclaninca tarafınıza bilgi verilecektir diye

Takatiko
Aday Memur
06 Aralık 2023 23:26

Evet o ibare yazılı aynen

batkkk, 6 ay önce

Abdrhmn0135
Aday Memur
06 Aralık 2023 23:59

Yok tebliğ yapılıyor 2 ayda bir
batkkk, 6 ay önce
Devrem kağıt geliyor derken sen mi soruyorsun yoksa sana tebliğ mi ediliyor ?
Toplam 2491 mesaj
«394041424344454647484950»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi