Editörler : F16 Gökçen

c.b.d.
Aday Memur
13 Mart 2023 10:13

Merhaba ben de aynı durumdayım talep edilen evrakları portala yükledim yaklaşık 3 hafta önce henüz olumlu ya da olumsuz bir dönüş almadım

Accoutıng, 1 yıl önce

Bende mali işler departmanında mülakata girdim bir ay önce. Bir hafta önce benden mail yoluyla bazı evraklar istediler. Olumlu yada olumsuz bir dönüş almadım aynı durumu yaşayan varmı?

Aysunsibel
Aday Memur
14 Mart 2023 14:04

Arkadaşlar merhaba, Turkish cargo take off sr için mülakata giren var mım?

Engineer010
Yasaklı
14 Mart 2023 16:09

Merhaba Aysun hanım,

Ben de Cargo nun süreç gelişirme ve kalite kontrol ilanı için 28 şubatta yüzyüze mülakata katıldım.Geri dönüşlerin 1 ay sonra yapilacagini soyleyen görevli de oldu 2 ay sonra olacak diyen de oldu.Sizin nasıl geçti hangi birim için girdiniz?

ibrahim686868
Aday Memur
14 Mart 2023 16:16

Merhaba, ben de yaklaşık 3 hafta önce bir mail aldım, deprem hakkında geçmiş olsun ile başlayan ve sürecin devam ettiği ile ilgili. Fakat henüz olumlu/olumsuz bir dönüş gelmedi. Mülakat daveti de gelmedi.

Aysunsibel
Aday Memur
14 Mart 2023 16:47

Merhabalar,

Ben planlama ve veri analizi bölümü için 16 martta gireceğim mülakata. Aslında mülakatın nasıl ilerlediğine dair bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Örneğin ingilizce mülakat yapılıyor mu acaba? Daha önce hiç katılmadım THY sürecine, süreç nasıl ilerleyecek onu merak ediyorum.

Engineer010, 1 yıl önce

Merhaba Aysun hanım,

Ben de Cargo nun süreç gelişirme ve kalite kontrol ilanı için 28 şubatta yüzyüze mülakata katıldım.Geri dönüşlerin 1 ay sonra yapilacagini soyleyen görevli de oldu 2 ay sonra olacak diyen de oldu.Sizin nasıl geçti hangi birim için girdiniz?

Engineer010
Yasaklı
14 Mart 2023 16:59

Insan kaynakları ve birim yöneticisi ile mülakat Türkçe yapılıyor genelde tecrübeler ve eğitim konuşuluyor.Ingilizce mülakatında ise genel konular, eğitim hayatı vs soruluyor mülakatı yapanlar çok güler yüzlüydı benim heyecanım onları görünce hafifledi baya umarım sizin de iyi geçer.:)

Aysunsibel, 1 yıl önce

Merhabalar,

Ben planlama ve veri analizi bölümü için 16 martta gireceğim mülakata. Aslında mülakatın nasıl ilerlediğine dair bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Örneğin ingilizce mülakat yapılıyor mu acaba? Daha önce hiç katılmadım THY sürecine, süreç nasıl ilerleyecek onu merak ediyorum.

Aysunsibel
Aday Memur
14 Mart 2023 17:06

Çok teşekkür ederim bilgiler için, umarım hepimiz için hayırlısı olur

Engineer010, 1 yıl önce

Insan kaynakları ve birim yöneticisi ile mülakat Türkçe yapılıyor genelde tecrübeler ve eğitim konuşuluyor.Ingilizce mülakatında ise genel konular, eğitim hayatı vs soruluyor mülakatı yapanlar çok güler yüzlüydı benim heyecanım onları görünce hafifledi baya umarım sizin de iyi geçer.:)

Engineer010
Yasaklı
14 Mart 2023 19:05

Rica ederim.

Arkadaşlar Cargo nun mülakatına girip de olumlu/olumsuz bir cevap alan var mı acaba?

Aysunsibel, 1 yıl önce

Çok teşekkür ederim bilgiler için, umarım hepimiz için hayırlısı olur

Aysunsibel
Aday Memur
16 Mart 2023 18:15

merhabalar arkadaşlar,

bugün kurul mülakatına girdim..mülakatların bu ay sonuna kadar devam edeceğini, nisan ayında değerlendirmelerin yapılıp dönüşlerin mayıs ayında yapılacağı söylendi..ilgilenen arkadaşlara duyurulur..

bilgekişi34
Aday Memur
16 Mart 2023 18:26

Neler sordular nasıl geçti mülakatınız

Aysunsibel
Aday Memur
16 Mart 2023 18:33

Yukarıda daha önce arkadaşın belirttiği gibi ingilizce mülakat günlük konuşma şeklindeydi, çok zorlamıyorlar..kurul mülakatında 2 kişi ikdan, bir kişi bölümden katıldı..Klasik eğitim hayatınız, iş tecrübeleriniz vs üzerinden gidiyor..

ibrahim686868
Aday Memur
16 Mart 2023 19:49

Merhaba, mülakat davet maili ve mülakat tarihi arasında kaç gün vardı acaba? Henüz olumlu ya da olumsuz bir dönüş gelmedi bana.

Aysunsibel, 1 yıl önce

merhabalar arkadaşlar,

bugün kurul mülakatına girdim..mülakatların bu ay sonuna kadar devam edeceğini, nisan ayında değerlendirmelerin yapılıp dönüşlerin mayıs ayında yapılacağı söylendi..ilgilenen arkadaşlara duyurulur..

Aysunsibel
Aday Memur
16 Mart 2023 20:07

11 şubatta ingilizce sınavının olumlu olduğuna dair ve mülakat tarihi seçimi için mail gelmişti..martın sonuna doğru çeşitli tarihler vardı seçenekler arasında..bu hafta sonmuş mülakatlar..sanıyorum bu mülakatlarda olumsuz olanlara karar verilince diğer adaylara dönüş yaparlar

merkurretrosu
Aday Memur
16 Mart 2023 20:43

Aysun hanım, siz turkish Cargo mülakatına mı girdiniz, mali birimlere mi? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

Aysunsibel, 1 yıl önce

11 şubatta ingilizce sınavının olumlu olduğuna dair ve mülakat tarihi seçimi için mail gelmişti..martın sonuna doğru çeşitli tarihler vardı seçenekler arasında..bu hafta sonmuş mülakatlar..sanıyorum bu mülakatlarda olumsuz olanlara karar verilince diğer adaylara dönüş yaparlar

Aysunsibel
Aday Memur
16 Mart 2023 20:47

turkish cargo take off mülakatına girdim?

bilgekişi34
Aday Memur
17 Mart 2023 13:18

1-Şirketle ilgili bilgi sordular mı?

2-Maaş beklentisi sordular mı?

Aysunsibel
Aday Memur
17 Mart 2023 13:34

Merhabalar,

Özelden size attığım mesajlar iletilmiyor malesef.

Şirket ile ilgili bilgi sormadılar, maaş beklentisi soruldu evet, tüm adaylarımıza soruyoruz dediler. Mülakatlara gireceklere verebileceğim tavsiye; başvurmuş olduğunuz pozisyon ile mesleki deneyiminizi eşleştirin. Yani daha önceki tecrğbeleriniz ve başvurduğunuz işin gereklerinin aynı düzlemde olduğunu anlatın. Nacizane tavsiyem budur. Onun mülakatlar yukarıda yazıldığı gibi zaten.

bilgekişi34, 1 yıl önce

1-Şirketle ilgili bilgi sordular mı?

2-Maaş beklentisi sordular mı?

bilgekişi34
Aday Memur
17 Mart 2023 20:15

İlandaki tecrübelere sahip miydiniz? Genel olarak nasıl geçti sizin açınızdan

22 Mart 2023 19:23

Merhaba,

Ben de mali işler birimi mülakatına katıldım fakat hala bir dönüş almadım.

Sürecinizle ilgili bir gelişme var mı?

Ayrıca; Telegram grubu varsa katılmak isterim.

Teşekkür ederim.

Kemalbrk, 1 yıl önce

Anladım hatırladığım kadarıyla son gün mü geliyordu giriş kağıdı? o yüzden gelmemiş olabilir mi?

22 Mart 2023 19:25

Merhaba,

Ben de mali işler birimi mülakatına katıldım fakat hala bir dönüş almadım.

Sürecinizle ilgili bir gelişme var mı?

Ayrıca; Telegram grubu varsa katılmak isterim.

Teşekkür ederim.

Accoutıng, 1 yıl önce

Bende mali işler departmanında mülakata girdim bir ay önce. Bir hafta önce benden mail yoluyla bazı evraklar istediler. Olumlu yada olumsuz bir dönüş almadım aynı durumu yaşayan varmı?

Toplam 150 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi