Editörler : Pangaea

alictlmz
Aday Memur
15 Mart 2023 16:22

9. Bölge Müdürlüğü personeli var mı aramızda?

ZiraatMMg
Aday Memur
15 Mart 2023 16:24

Nereye atandiniz hocam hayırlı olsun

PoleeStar, 1 yıl önce

Arkadaşlar DSİ'de ziraat müh. olarak çalışmak mı yoksa bakanlıkta mı artı eksi yönlerini bilen varmı

sekindiz
Aday Memur
21 Mart 2023 13:03

sözleşme nerede ve hangi aşamada imzalanmakta

Akınk
Aday Memur
21 Mart 2023 13:13

dsi destek personeli güncel maaş ne kadar

sekindiz
Aday Memur
22 Mart 2023 09:18

ankara merkez için uygun ve yakın misafirhane neresidir? Burada ne kadar süre kalınabilir?

DnzAcr
Aday Memur
22 Mart 2023 09:53

Hocam ankaraya hangi bölümden atandınız acaba

sekindiz, 1 yıl önce

ankara merkez için uygun ve yakın misafirhane neresidir? Burada ne kadar süre kalınabilir?

sekindiz
Aday Memur
22 Mart 2023 11:27

Meteoroloji Mühendisi

DnzAcr, 1 yıl önce

Mlserd
Aday Memur
23 Mart 2023 09:09

Arkadaşlar dsi yedek sistemi ili alakalı cimere yazı yazan veya açıklayıcı bir bilgi alabilen oldu mu acaba Gerçekten ilk başvurudua sadece bir ilin yedeği olabilirsiniz diye bir açıklama olmadığından çok fazla mağduriyet oluşuyor .Yedek olup çok daha düşük puanlılar atanacak bu durumda benim gibi mağdur olan var mı cimerden ben cevap bekliyorum.Teşekkürler

Turtles Can Flyy
Aday Memur
23 Mart 2023 10:20

bahçelievler kızılay ya etlikteki dsi misaifhanelerinde yaklaşık 1 ay kadar kalabilirsin rica minnet

sekindiz, 1 yıl önce

sekindiz
Aday Memur
23 Mart 2023 10:38

teşekkür ederim, ama bir zorluk olacak illa diyorsunuz :)

Turtles Can Flyy, 1 yıl önce

bahçelievler kızılay ya etlikteki dsi misaifhanelerinde yaklaşık 1 ay kadar kalabilirsin rica minnet

bsrabsraaaa
Kapalı
04 Nisan 2023 08:52

DSİ de çalışan arkadaşlar büro personeli ile ilgili izlenimlerini paylaşabilir mi? Kurumda statüsü düşük, teknik personelin gölgesinde kaldığı söyleniyor. Hiçbir şekilde yükselme durumu olmadığı ve teknik personel amiri değilse bile amirlik yaptığı gibi şeyler duyuyorum. Kurumdaki düz memurlukla ilgili izlenimlerini çalışan personel aktarabilirse sevinirim. Ben Kitte çalışıyorum çalıştığım kitin tayin olayı çok çok zor ve başka sıkıntıları da var memleket diye DSİ yazdım ama bu tarz sıkıntıları varsa direk feragat edecem yedekteki kişilerde zaman kaybetmesin. Zaten kitten DSİ geçince 5 bin maaş kaybım olacak birde bu tarz sıkıntıları varsa kuruma başlamadan öğrenmek istiyorum. Samimi ve gerçek gözlemleri ile cevap verecek insanlardan cevap bekliyorum

sekindiz
Aday Memur
04 Nisan 2023 10:54

Meteoroloji Mühendisliği

DnzAcr, 1 yıl önce

darkkinght
Kapalı
25 Ekim 2023 10:10

hocam işçilerde tayin durumu nasıl peki 2021/4 tarihli genelge uygulanıyor mu

meettheturk1985, 1 yıl önce

Sözleşmeli olarak başlayan arkadaşlar 4 yıl tayini unutsun..Eşi asker polis hakim olarak tayin olabilir eş durumundan..

Tayin DSİ de kolay değil. Önce çalıştığınız yerden muvafakat alıyorsunuz sonra gideceğiniz yeri ayarlıyorsunuz..İkiside tamam derse olur..

Maaşlar yeni başlayan sözleşmeli mühendisler 16 civarı alır..

İmkanları güzeldir..İyi bir kurumdur..Tavsiye ederim..

capelloo
Memur
25 Ekim 2023 18:22

Dsi hazirana kadar yeni muhendis alimi yapar mi

12 Ocak 2024 14:04

Hayır

capelloo, 6 ay önce

Dsi hazirana kadar yeni muhendis alimi yapar mi

capelloo
Memur
12 Ocak 2024 14:30

hocam aylar sonra gelip bu başlığa bu kadar net cevap verdiğinize göre ben umudu kestim Dsi den an itibariyle :)

SozlesmeliGenelMudur, 3 ay önce

Hayır

15 Ocak 2024 10:05

Hocam çok fazla alım yaptı DSİ. Daha yapacağını düşünmüyorum ama inşallah olur. Allah nasip eder inşallah.

capelloo, 3 ay önce

hocam aylar sonra gelip bu başlığa bu kadar net cevap verdiğinize göre ben umudu kestim Dsi den an itibariyle :)

Toplam 117 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi