Editörler : E.Kayı Han
17 Ocak 2023 07:04

Cumhurbaşkanlığı adaylığında 6 lı ittifakta meral aksrnerin adaylığını destekliyorum

6 li ittifakta cumhurbaskani adayliginda meral aksenerin adayligini destekliyorum.

gazanya
Daire Başkanı
17 Ocak 2023 07:06

Chp ile aksener arasinda bir secmenim.ve cumhurbaskanligi adayliginda meral aksenerin adayligini destekliyorim.

gazanya
Daire Başkanı
17 Ocak 2023 07:07

Büyükşehir belediye baskanligi adayliginda yine ekrem imamogku ve ankara icin mansur yavasin ortak adayligini destekliyorum.

gazanya
Daire Başkanı
17 Ocak 2023 07:10

Aksrnerin diksiyonu cok düzgün. Hitabet sanati güzel. Aksener stratejik bir isim.turkiye rger kadin liderle secime giderse kati yönetimler üzerinde dolaylı olarak söz sahibi olsbilecek.

gazanya
Daire Başkanı
17 Ocak 2023 07:12

Aksener ortak aday gosterilirse kadinlarin dunya genelinde siyasete daha fazla katilimi olacak.bu yüzden aksener stratejik bir isim.

gazanya
Daire Başkanı
17 Ocak 2023 07:14

Kemal bey eger gecmiste deniz baykal zamaninda büyükşehir belediye baskanligini alabilseydi kadir topbas karsinda alabilseydi bugün cumhurbaskani kendisi olscakti.

gazanya
Daire Başkanı
17 Ocak 2023 07:16

Cok daha genç yaslarda taninmis olacakti kemal bey o zaman ve siyasette daha fazla kabul görecekti.

gazanya
Daire Başkanı
17 Ocak 2023 07:17

Meral aksener erdogan kadar eski siyasette.kemal beyden daha fazla kabul goren birisi.

gazanya
Daire Başkanı
17 Ocak 2023 07:18

Dedigim gibi türkiye avrupsnin besinci dunyaninda 13.kadin cumhurbaskani adayini cikarabilmeli.

gazanya
Daire Başkanı
17 Ocak 2023 07:19

O zaman kadinlarin siyasete ilgisi daha fazla olacak dunya genelinde.

gazanya
Daire Başkanı
17 Ocak 2023 07:21

Chp yonetimi ile iyi oarti yönetimi anlasmali ve meral aksener ortak aday gosterilmelidir.

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
18 Ocak 2023 13:33

Akşener başbakan olacağını söylüyor.

gazanya
Daire Başkanı
20 Ocak 2023 06:35

Ben cumhurbaskani adayi aksener olmali diyorum ortak aday olmali.

gazanya
Daire Başkanı
20 Ocak 2023 06:56

Biz kadinlar siyasetle fazla ugrasamiyoruz.aksama kadar 2 cocukla ilgileniyor pek cok kadin.sosyal imjanlari yok bircogunun.

gazanya
Daire Başkanı
20 Ocak 2023 06:58

Kadinlarin cok önemli siyasi gorevlerde olmasi gerektiğini dusunuyorum.meral aksenerin cumhurbaşkanı adayi olmasi kadınları siyasete ozendirecektir.

gazanya
Daire Başkanı
20 Ocak 2023 07:00

Ekrem imamoğlu istsnbul buyuksehir belediyesini ogrendi.kafasinda bir takım projeler gelistirdi.

gazanya
Daire Başkanı
20 Ocak 2023 07:02

Ayni sekilde mansur yavasta snkara buyuksrhir belediyesini ogrendi.bu yuzden ankarada aday o olmali.

gazanya
Daire Başkanı
20 Ocak 2023 07:04

Sirf kadin oldugu icin aksenerin cumhurbaskani adayi gosterilmesi dogru degil elbette.lakin kamu yönetimi uzmanlari vumhurbadkani olursa ona yol gösterecekler.

gazanya
Daire Başkanı
20 Ocak 2023 07:06

Meral sksener stratejik bir isim turkiyenin dunyada sayginliginin cok artmasi icin.bu yuzden aksrneri ortak adaylik icin destekliyorum.

adıyaman020202
Müsteşar Yardımcısı
20 Ocak 2023 11:23

dünyada saygın politika!? hangi dünya bir tane dünya yok ki ama herkes biliyor ki dünyada saygın dediğin zaman batı çıkarına uygun sömürge tipi politik anlayış.

kendi ülkenin çıkarı ve batı dünyasının çıkarı karşı karşıya geldiği zaman batı dünyasının çıkarını önde tutarsan batılılar karşısında saygın olursun.

örneğin yasak elma rusya'yı protesto edip evinde doğalgaz yakmayacan ve hatta almayacan onurlu bir şekilde battaniyeye sarılacan.

suriye'de batı lehine ve özellikle doğu akdeniz (mersin antalya açıkları) uzak duracan, libya deniz yetki anlaşmaları uzak, ege zaten yıllarca en ufak bir iddian olmamış uzak duracan batılı fonlardan yüksek faizle borç alıp besleyecen vs.

gazanya, 1 yıl önce

Meral sksener stratejik bir isim turkiyenin dunyada sayginliginin cok artmasi icin.bu yuzden aksrneri ortak adaylik icin destekliyorum.

gazanya
Daire Başkanı
07 Şubat 2023 00:25

Adiyaman,bati ile de dogu ile de iliski icinde olmak zorundasin.

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi