Editörler : **sude**
19 Ocak 2023 22:03   

DSİ Ankara çok mu yoğun?

Dsi ankara genel merkez çok mu yogun ? Bilgisi olan var mı

20 Ocak 2023 08:29

Let12
Aday Memur

+

20 Ocak 2023 08:31

Let12
Aday Memur

Telegram gruplarında en yoğun çalışma şartları burada diyorlar.

20 Ocak 2023 09:22

cresadur26

branş neydi inşaat mühendisi mi

20 Ocak 2023 10:37

makinekoü
Memur

Yoğundan kasıt tam olarak ne? Dikkat edin de adam elemeye çalışanların tuzağına düşmeyin.

20 Ocak 2023 11:00

wolf chandler
Şube Müdürü

Yoğundan kasıt tam olarak ne? Dikkat edin de adam elemeye çalışanların tuzağına düşmeyin.

makinekoü, 2 hafta önce - Alıntıya git

DSİ'deki inşaat mühendislerinin işinin inşaat mühendisliği yapmak olduğunu söylersin

herhangi bir memurlar net üyesi: dikkat edin rakip elemeye çalışan art niyetlilere inanmayın

20 Ocak 2023 11:29

Let12
Aday Memur

Genel müdürlük ve bölge müdürlüğü olduğu için iş yükü ağır oluyor dediler. Daha taşra yerleri tercih edeceğim. Sizi bilemem, puanım 89.8

20 Ocak 2023 11:54

deneme1s
Aday Memur

Genel müdürlük ve bölge müdürlüğü olduğu için iş yükü ağır oluyor dediler. Daha taşra yerleri tercih edeceğim. Sizi bilemem, puanım 89.8

Let12, 2 hafta önce - Alıntıya git

bölüm ne hocam

20 Ocak 2023 12:46

makinekoü
Memur

Giriş çıkış saatiniz belli, haftasonu tatil olduktan sonra, mesai saatlerinin yoğun olması için bence dua etmelisiniz. Yoksa zaman geçmek bilmez. Bu şekilde ömür tüketmek istemezsiniz.

20 Ocak 2023 12:53

nesli53
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar ben dsı ye başvuru yapamıyorum.lisans mezunuyum ve işletme büro personeline müracaat edemiyorum.bilgisi olan var mı yardımcı olursanız sevinirim

20 Ocak 2023 13:25

richelieu
Memur

Çok yoğun damacanaları elle kapaklıyorlar.

20 Ocak 2023 13:37

wolf chandler
Şube Müdürü

Merhaba arkadaşlar ben dsı ye başvuru yapamıyorum.lisans mezunuyum ve işletme büro personeline müracaat edemiyorum.bilgisi olan var mı yardımcı olursanız sevinirim

nesli53, 2 hafta önce - Alıntıya git

galiba önlisans ile alıyolar ilana göz gezdirin

20 Ocak 2023 19:27

Let12
Aday Memur

bölüm ne hocam

deneme1s, 2 hafta önce - Alıntıya git

Makina

20 Ocak 2023 21:15

narency
Aday Memur

nesli53, 2 hafta önce - Alıntıya git

Eğer lisanstan alıyorlarsa, sizin şartlar uygunsa ve sizin diplomayı kabul etmediyse; Diplomayı edevletten pdf indirin. Sonra sisteme manuel olarak diplomayı girin. Yani bilgileri kendiniz yazın. pdf olarak diplomayı dosya yükle yazan yere yükleyin. Bende yeni öğrendim. Şansınızı deneyin.

20 Ocak 2023 21:43

yeşilrussel
Aday Memur

Eğer lisanstan alıyorlarsa, sizin şartlar uygunsa ve sizin diplomayı kabul etmediyse; Diplomayı edevletten pdf indirin. Sonra sisteme manuel olarak diplomayı girin. Yani bilgileri kendiniz yazın. pdf olarak diplomayı dosya yükle yazan yere yükleyin. Bende yeni öğrendim. Şansınızı deneyin.

narency, 2 hafta önce - Alıntıya git

önlisastan alıyor ondan kabul olmamıştır

21 Ocak 2023 01:03

narency
Aday Memur

önlisastan alıyor ondan kabul olmamıştır

yeşilrussel, 2 hafta önce - Alıntıya git

Dediğiniz gibi o zaman olmaz. Ne isteniyorsa o olmalı. Dilerim çok daha güzel kapılar açılır o arkadaşa ve atama bekleyen herkese.

22 Ocak 2023 00:21

Let12
Aday Memur

Giriş çıkış saatiniz belli, haftasonu tatil olduktan sonra, mesai saatlerinin yoğun olması için bence dua etmelisiniz. Yoksa zaman geçmek bilmez. Bu şekilde ömür tüketmek istemezsiniz.

Daha rahat koşullarda çalışmak istiyorum bu yüzden Ankara'yi yazmayacağım. Kiralarda pahalı zaten 1+1 eşyalı evler 5-6 binden basliyor.

22 Ocak 2023 22:16

Kararsizimmuhendisim
Aday Memur

bende trakya-ege-ankara merkez olarak sıralama yaptım makine müh. 88 küsür puanla,

6 şubat sonuçların açıklanma tarihi olursa 1 ayda arşiv araştırması sürse,

6 martta başlangıç yapar mıyız ? süreç nasıl ilerler ?

22 Ocak 2023 22:27

Let12
Aday Memur

bende trakya-ege-ankara merkez olarak sıralama yaptım makine müh. 88 küsür puanla,

6 şubat sonuçların açıklanma tarihi olursa 1 ayda arşiv araştırması sürse,

6 martta başlangıç yapar mıyız ? süreç nasıl ilerler ?

Kararsizimmuhendisim, 2 hafta önce - Alıntıya git

Subat ilk hafta sonuç açıklanır, ay ortası evrak teslimi olur, Mart sonu ya da Nisan başı iş başı yapılır.

22 Ocak 2023 22:37

Kpssmakina
Aday Memur

Arkadaşlar kurumlar da sanki bu sene ösym aracılığıyla alım yapıyor.

Bu şekilde devam ederse iki senede ortalama kaç tane mühendis ataması olur?

Herhangi bir branş bini bulabilir mi?

Tahminler??

22 Ocak 2023 23:52

Let12
Aday Memur

Arkadaşlar kurumlar da sanki bu sene ösym aracılığıyla alım yapıyor.

Bu şekilde devam ederse iki senede ortalama kaç tane mühendis ataması olur?

Herhangi bir branş bini bulabilir mi?

Tahminler??

Kpssmakina, 2 hafta önce - Alıntıya git

Alımlar daha çok kariyer kapisi üzerinden oluyor. Eyt den dolayı emekli olacak personeller ve önümüzdeki yerel ve genel seçimlerden dolay 2020'ye gore alımlarda totalde %50 artış görülebilir.

Toplam 22 mesaj