Editörler : Kubil ay
19 Ocak 2023 22:15   

29. Dönem Pomem Sonucu ve Eğitim

Arkadaşlar sonuçlar ne zaman açıklanır tahminen? Geçen seneye göre 1 ay erken gidiyor 29. dönem ama bekçi eğitimleri ve 13 bin aday göz önüne alındığında sonuçlar geçen seneki gibi Haziran ayını bulur mu sizce? 29. dönem eğitimlere bekçilerin mezuniyetinden sonra mı başlar? Ya da bu sene 13 bin kişi olduğu için ve bunların soruşturmaları daha uzun süreceği için mi erkenden yapıldı? Bilen birileri varsa cevap verebilir mi?

19 Ocak 2023 22:31

kullanılmıyo
Kapalı

Mart sonuna doğru asil yedek listesi belli olur. Haziran-Temmuz gibi de okullara çağırırlar.

21 Ocak 2023 23:49

KaroValesi53
Aday Memur

Bence çok daha erken sonuçlanacak bu süreç şöyle şubat sonu mart başı açıklanır 2 hafta sonra eğitim

22 Ocak 2023 01:25

PolisAdayı9706
Aday Memur

Bence çok daha erken sonuçlanacak bu süreç şöyle şubat sonu mart başı açıklanır 2 hafta sonra eğitim

KaroValesi53, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam bekçi eğitimleri var daha. Okullarda yer olacak mı ki hemen eğitime başlasınlar?

22 Ocak 2023 02:09

natrein06
Kapalı

Hocam bekçi eğitimleri var daha. Okullarda yer olacak mı ki hemen eğitime başlasınlar?

PolisAdayı9706, 2 hafta önce - Alıntıya git

Kaç bekçi alındı?

22 Ocak 2023 12:49

PolisAdayı9706
Aday Memur

Kaç bekçi alındı?

natrein06, 2 hafta önce - Alıntıya git

3.250 bekçi adayı var egitim bekleyen

22 Ocak 2023 14:40

kullanıcı31
Aday Memur

Bekçilikle alakası yok bu işin. 22 Şubat'ta ortalaman 10 bin kişi mezun olacak okullardan. 3 bin bekçi eğitimi başlasa bile geriye 7 bin kişilik boşluk kalır. 7 bin kişilik boşluk varken okulda bekçilerin eğitimini mi bekleyecekler sanmam. Kaldı ki polis okullarının bu sayıların çok üstünde kapasitesi var. 28. Dönem eğitiminde bile tüm okullar tam kapasite dolmuş değil.

25 Ocak 2023 03:49

leonkrall
Aday Memur
Aklı olan Egm ye girmez zaten girenlerin %90 torpilli yani akılsız olanlar ;)
25 Ocak 2023 09:31

kullanılmıyo
Kapalı
leonkrall, 2 hafta önce - Alıntıya git

Şu cümleyi kuran kişilerin %100'ünün akılsız olduğuna da ben eminim. Torpil var mı? Var evet, keşke olmasa. Her kurumda var. Emniyetle alıp veremediğiniz ne anlamış değilim. Mülakatlarda hiçbir başarıya ulaşamamış adamlar da torpil torpil diye sızlanıyor. Sen önce bi göbeğini erit, spor mülakatını geç. Sözlüde kekeleme, dik dur. İşin kolayı suç atıp oyundan çekilmek :)

25 Ocak 2023 13:05

vakıfgureba
Aday Memur
leonkrall, 2 hafta önce - Alıntıya git

MADDE 301 - Türk Milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Türkiye Büyük Millet Meclisini, Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini ve Devletin yargı organlarını alenen aşağılayan kişi, altı aydan iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) Devletin askeri veya emniyet teşkilatını alenen aşağılayan kişi, birinci fıkra hükmüne göre cezalandırılır.

Hadi sana kolay gelsin. :)

25 Ocak 2023 13:46

VeryImportantPerson
Aday Memur

Şu cümleyi kuran kişilerin %100'ünün akılsız olduğuna da ben eminim. Torpil var mı? Var evet, keşke olmasa. Her kurumda var. Emniyetle alıp veremediğiniz ne anlamış değilim. Mülakatlarda hiçbir başarıya ulaşamamış adamlar da torpil torpil diye sızlanıyor. Sen önce bi göbeğini erit, spor mülakatını geç. Sözlüde kekeleme, dik dur. İşin kolayı suç atıp oyundan çekilmek :)

kullanılmıyo, 2 hafta önce - Alıntıya git

Ayakta alkışlıyorum :)

26 Ocak 2023 04:22

leonkrall
Aday Memur

MADDE 301 - Türk Milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Türkiye Büyük Millet Meclisini, Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini ve Devletin yargı organlarını alenen aşağılayan kişi, altı aydan iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) Devletin askeri veya emniyet teşkilatını alenen aşağılayan kişi, birinci fıkra hükmüne göre cezalandırılır.

Hadi sana kolay gelsin. :)

vakıfgureba, 2 hafta önce - Alıntıya git
Sana da kolay gelsin torpilli işe girip şehit olacağını sanıyorsan akılsızsın hakkımda haram olsun diğer taraf da görüşürüz sana da kolay gelsin
26 Ocak 2023 04:23

leonkrall
Aday Memur

VeryImportantPerson, 2 hafta önce - Alıntıya git
Boş yapma kuzenim 8 kere giremedi en sonun da intihar etti hepinize hakkı haram olsun tüm torpilciler ..
26 Ocak 2023 04:27

leonkrall
Aday Memur

VeryImportantPerson, 2 hafta önce - Alıntıya git
Bu ara da totlerı yıyorsa sozlu mülakata kamera koysunlar hatasız %100 mülakatın cimer sonucu 69 Allah hepsinden hesabın sorcak merak etme
Toplam 13 mesaj