Editörler : oto-danisman-expert

Öztürktüzün
Aday Memur
22 Ocak 2023 23:06

Vurmak olsun, evlerine gidip uyarmak olsun, telefonla aramak olsun hepsi sizi haklıyken halsiz durumuna düşürecek hareketler. Lojman devletin bizlere verdiği bir hak ve burda haklarımızı en iyi dilekçe yolu ile savunabiliriz
Adsv, 1 yıl önce

Ses yaptiklarinda vuuryordum oklava ila yukari esimi aramis esi yukarda hayvan mi var ne vuruyonuz bende sizin kizinizin aglama sesindn rahatsiz oluyorum diye daha 1 bucuk yasinda kizim ister istemz dusuyor gece aglamasi da dis cikaroyor hasta oluyor agliyor aksam 10 dedi mi uyuyor kizim hep hakli cikmaya calistilar ama elimde cok ses kaydi var kadinin kos kizim hadi kos demesi filan

Öztürktüzün
Aday Memur
22 Ocak 2023 23:08

Nasıl bir lojmanda kaldığınızı bilemiyorum. Yani büyük bir birlik mi? Sonuçta resmi olarak dilekçe verebileceğiniz neresi ise oraya veriniz. Ancak ailenizde rütbeli olan kimse o versin yani lojman kimin adına kayıtlıysa.
Adsv, 1 yıl önce

Lojman yoneticisine mi veriyoruz dilekceyi yoksa idaride lojman yonetimi var ona mi veriyoruz

baha3454
Şef
23 Ocak 2023 08:18

Lütfen sözlerinize dikkat ediniz hakaret içerikli kelimeler kullanmayınız, çocuk plan lojmanları gürültü olur. Çocuğu baglayanazsiniz bende lojmanda oturuyorum üst katında çocuk var gidip çocuğu polisemi sikayet edeyim yoksa ailesine çocuğu iple baglamasini mi söyleyeyim. Bu kadar anlayışsız olanaklarla bir arada grev yapiyorum. Biraz empati kurun empati
benbircomarim, 1 yıl önce

...... şehir hayatı size göre değil köyüne dönüp ahırda koşabilirsiniz topluluk içinde yaşıyorsanız saygı duymak zorundasınız.

Bu üye hakaret ve küfür nedeni ile tarafımdan cezalandırılmıştır. Tekrarı halinde daha farklı hukuki işlem uygulanacaktır.

Adsv
Aday Memur
23 Ocak 2023 09:19

Tugay bizim kaldigimjz yer piyade jandarma lojmani tugay hepsi ic ice

Öztürktüzün, 1 yıl önce
Nasıl bir lojmanda kaldığınızı bilemiyorum. Yani büyük bir birlik mi? Sonuçta resmi olarak dilekçe verebileceğiniz neresi ise oraya veriniz. Ancak ailenizde rütbeli olan kimse o versin yani lojman kimin adına kayıtlıysa.

Öztürktüzün
Aday Memur
23 Ocak 2023 09:37

Blokların ayrı yöneticisi oluyor onlara verebilirsiniz; hiç olmazsa amirinize verin o yönlendirsin.
Adsv, 1 yıl önce

Tugay bizim kaldigimjz yer piyade jandarma lojmani tugay hepsi ic ice

Adsv
Aday Memur
23 Ocak 2023 09:57

Sadece cocuk demiyruz biz bak kadinda cok ses yapiyo sabaha kadar tv sesi geliyo eve gurultu yapoyor yatak odasinda sabah 5 6 arasinda yerlere vuriyo cocuguna hic durmuyor uyarma yok uyarsa cocugu duracak siz sadece cocuk diyorsunuz herkezin cocugu var dun sabah 10 dan aksam 5 e kadar hic durmadan kosuluyo hasta kzikm var sesten uyuyamiyo sizin basiniza gelse boyle konusmazdiniz

baha3454, 1 yıl önce
Lütfen sözlerinize dikkat ediniz hakaret içerikli kelimeler kullanmayınız, çocuk plan lojmanları gürültü olur. Çocuğu baglayanazsiniz bende lojmanda oturuyorum üst katında çocuk var gidip çocuğu polisemi sikayet edeyim yoksa ailesine çocuğu iple baglamasini mi söyleyeyim. Bu kadar anlayışsız olanaklarla bir arada grev yapiyorum. Biraz empati kurun empati

Adsv
Aday Memur
23 Ocak 2023 10:03

Burda piyade jandarma ayni yonetici ilgileniyo yoneticide yüzbaşı insalalh ilgilenir cok tesekkur ederim yardimcinokdugun icin

Öztürktüzün, 1 yıl önce
Blokların ayrı yöneticisi oluyor onlara verebilirsiniz; hiç olmazsa amirinize verin o yönlendirsin.

Öztürktüzün
Aday Memur
23 Ocak 2023 12:51

Lojman kurumsal bir yapı olduğu için yazılan dilekçelerle ilgilenmek durumunda tabi ki. İlgilenmediği takdirde personel şube müdürlüğüne dilekçe yazarsınız ilgilenmeyen kişiyi de anlatan bir dilekçeyle
Adsv, 1 yıl önce

Burda piyade jandarma ayni yonetici ilgileniyo yoneticide yüzbaşı insalalh ilgilenir cok tesekkur ederim yardimcinokdugun icin

Adsv
Aday Memur
24 Ocak 2023 11:50

Soruyoruz kimse umursamaz kimse bisey yapmaz diyorlar napcaksak boylr valla

Öztürktüzün, 1 yıl önce
Lojman kurumsal bir yapı olduğu için yazılan dilekçelerle ilgilenmek durumunda tabi ki. İlgilenmediği takdirde personel şube müdürlüğüne dilekçe yazarsınız ilgilenmeyen kişiyi de anlatan bir dilekçeyle

Adsv
Aday Memur
24 Ocak 2023 12:00

Bide esim uzman ya kimse tinlamazmis incelemeslermis bile dilekceyi ust rütbe olsaymisti incelerlermisti

Öztürktüzün, 1 yıl önce

Öztürktüzün
Aday Memur
24 Ocak 2023 15:30

Siz bilirsiniz ne yapacağınızı ancak resmi bir yapıdan bahsediyoruz ve haklarınızı anlattım. Lojmanlarda rütbe esas değildir yani herkesin dilekçesi dikkate alınır. Yazmam çözüm olmaz diyorsanız tavana vurmak vs daha hiç çözüm değildir. Bu sefer kavgaya dönüşünce iki taraf birden lojmandan atılabilir.
Adsv, 1 yıl önce

Bide esim uzman ya kimse tinlamazmis incelemeslermis bile dilekceyi ust rütbe olsaymisti incelerlermisti

Adsv
Aday Memur
29 Ocak 2023 22:10

Yazdık dilekceyi sabahin 5 bucuk ile 6 arasi hergun yere oyle bir vuruyordu ki cocuk sicriyrak korkarak uyaniyordu bikmadi bir turlu yapmaktan yapinca eline ne geciyorsa kul hakkina komsu hakkina hakkina giriyo gunduz desen kizimin uyuyacagi zaman yatak odasinda kizina sürekli yerlwre vurdurdu sabaha kadar tv en sonda canimiza tak etti yazdik dur bakalim sonuc ne olacak

Öztürktüzün, 1 yıl önce
Siz bilirsiniz ne yapacağınızı ancak resmi bir yapıdan bahsediyoruz ve haklarınızı anlattım. Lojmanlarda rütbe esas değildir yani herkesin dilekçesi dikkate alınır. Yazmam çözüm olmaz diyorsanız tavana vurmak vs daha hiç çözüm değildir. Bu sefer kavgaya dönüşünce iki taraf birden lojmandan atılabilir.

Seda5006
Aday Memur
31 Ocak 2024 08:12

Merhabalar sizin lojman skintinux noldu surekli ses yapiyorlardi bir cozul buldunuz mu

Öztürktüzün, 1 yıl önce
Aynı şeyleri yaşıyorum üzerimize kıl tüy silkelemesi var fazla olarak . Şikayet ettim defalarca ancak çocuk gürültüsü diyerek masumlaştırmaya çalışılıyor; ancak alt katta sesten uyuyamayan benim çocuğum çocuk değil tabi ki. Asla alttan almıyorum, her gürültüde şikayet ediyorum bakalım ne olacak ?

Halkadami89
Memur
02 Şubat 2024 18:38

Böyle primatlar maalesef her yerde var. Çocuk bahane, insan olmamak şahane. Lojman Ynt.Krl. Başkanı'nı çağırıp tutanak tutturunuz...

Halkadami89
Memur
03 Şubat 2024 19:01

Dağ ayılarının bu şekilde davranması normaldir. Bunlarla hiç muhatap olmanıza lüzum yok. Diyaloğa girseniz de anlamayacaklardır. Haklarında 2 satır yazmak her zaman en garantili yoldur.

murat_326
Şube Müdürü
04 Şubat 2024 12:50

Sem üstüne düşeni yapmışın,lojman yönetimine söyle, olmazsa polise git

Seda5006
Aday Memur
26 Şubat 2024 23:52

Merhabalar bu olayla ayni sayilir benim olayda kac kerr yoneticye sikayet ettik uyardi anlamadi daha

Seda5006
Aday Memur
26 Şubat 2024 23:54

Merhabalar bu olayla ayni olayin içindeyim kac kere yoneticiye sikayet ettik hep uyari yaptolar yine anlamadi aksine siz sikayet wttiniz diye daha fazla ses yaptilar hatta psikolajim bozuldu memlekete geldim en sonda cimere yazdim yine bisey yapmadi yonetim bu nasil bisey nasil askeriye disiplin nerde ben anlam veremiorum napmam lazim artik

Seda5006, 2 ay önce

Merhabalar bu olayla ayni sayilir benim olayda kac kerr yoneticye sikayet ettik uyardi anlamadi daha

Seda5006
Aday Memur
27 Şubat 2024 00:12

Gelmiyorlar ki soyluyoruz sozlu uyari bitti o kadar

Halkadami89, 3 ay önce
Dağ ayılarının bu şekilde davranması normaldir. Bunlarla hiç muhatap olmanıza lüzum yok. Diyaloğa girseniz de anlamayacaklardır. Haklarında 2 satır yazmak her zaman en garantili yoldur.

Seda5006
Aday Memur
27 Şubat 2024 00:13

Cimere kadar yazdim bir sonuc yok ustu kapatıldı

Halkadami89, 3 ay önce
Toplam 55 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi