Editörler : **sude**
21 Ocak 2023 12:20   

Kapalı
Kariyer. Cibiko

Merhaba arkadaşlar kariyerde başvurduğumuz ilanlarda yerleştirme aşamasında yazıyor o ne demek ? Yani yerleştirilmişiz mi demek başvuru onaylandı yazıyor zaten de ben yerlestirilme asamasi kelimesini soruyorum arkadaşlar

21 Ocak 2023 12:37

trrbl
Aday Memur
ben de ayni dusundum dun ama maalesef herkeste oyleymis ben de heyecan yapmistim.
21 Ocak 2023 12:39

Ümrancigim
Kapalı
ben de ayni dusundum dun ama maalesef herkeste oyleymis ben de heyecan yapmistim.
trrbl, 2 hafta önce - Alıntıya git

Anladım neden yerleştirme aşamasında yazıyor ki sanki yerleştirilmiş gibi :)) demekki herkeste öyle yazıyor.

21 Ocak 2023 12:45

trrbl
Aday Memur

Anladım neden yerleştirme aşamasında yazıyor ki sanki yerleştirilmiş gibi :)) demekki herkeste öyle yazıyor.

Ümrancigim, 2 hafta önce - Alıntıya git
galiba sartlarin uygun iste siralama asamasinda sistem ondandir
21 Ocak 2023 14:44

Almiratanrıkulu
Aday Memur
Yerleştirme aşaması demek atandınız demek.ben de aynı durumu geçen yıl yaşamıştım.yerleşmişsiniz demek.ya asildesiniz yada yeşeresiniz demek
21 Ocak 2023 15:54

Ümrancigim
Kapalı
Yerleştirme aşaması demek atandınız demek.ben de aynı durumu geçen yıl yaşamıştım.yerleşmişsiniz demek.ya asildesiniz yada yeşeresiniz demek
Almiratanrıkulu, 2 hafta önce - Alıntıya git

Gerçekten mi ama kurumun sayfasında alim sinuclari yayinlanmamiş hocam

21 Ocak 2023 16:02

fulyaözer
Aday Memur

Bende de aynı şey yazıyor, ben de merak ettim. Sizin puan kaçtı hocam?

21 Ocak 2023 16:10

Almiratanrıkulu
Aday Memur

Açıklanır bir haftaya büyük ihtimal hocam.bende atandığımda yerleştirme aşamasında yazıyordu sonra asillerden çıktım ve banada bu açıklamayı yapmışlardı atandınız demişlerdi ona istinaden de size söyledim. Hakkınızda hayırlısı olsun
21 Ocak 2023 16:12

Ümrancigim
Kapalı
Açıklanır bir haftaya büyük ihtimal hocam.bende atandığımda yerleştirme aşamasında yazıyordu sonra asillerden çıktım ve banada bu açıklamayı yapmışlardı atandınız demişlerdi ona istinaden de size söyledim. Hakkınızda hayırlısı olsun

Amin gelme ihtimali yüzde 1 hocam OGM 7 ten ibf den personel alıyordu.. Yani ibf tüm bölümler yani gelme ihtimali yok gibi de insanoğlu bir umut başvurdum işte kazanırsam aşırı şaşırırım çünkü puanım 82. Yani umarım hayırlısıyla kazanmışimdir.

21 Ocak 2023 16:14

Almiratanrıkulu
Aday Memur

Amin gelme ihtimali yüzde 1 hocam OGM 7 ten ibf den personel alıyordu.. Yani ibf tüm bölümler yani gelme ihtimali yok gibi de insanoğlu bir umut başvurdum işte kazanırsam aşırı şaşırırım çünkü puanım 82. Yani umarım hayırlısıyla kazanmışimdir.

Hakkımızda hayırlısı olsun hocam dediğim gibi .benim sonucumda da yerleştirme aşaması yazıyordu bunu bir kac kişiye sordum soruşturdum böyle söylemişlerdi bana.bende bana soylenilenin aynısını şimdi size ilettim.ve dedikleri gibi de oldu yerleştim ve atanmıştım
21 Ocak 2023 16:23

Ümrancigim
Kapalı
Hakkımızda hayırlısı olsun hocam dediğim gibi .benim sonucumda da yerleştirme aşaması yazıyordu bunu bir kac kişiye sordum soruşturdum böyle söylemişlerdi bana.bende bana soylenilenin aynısını şimdi size ilettim.ve dedikleri gibi de oldu yerleştim ve atanmıştım

İnşallah. Teşekkür ediyorum.

21 Ocak 2023 16:59

deneme1s
Aday Memur

Tüm başvuranlarda aynısı yazıyormuş sanırım

21 Ocak 2023 17:10

Ümrancigim
Kapalı

Tüm başvuranlarda aynısı yazıyormuş sanırım

deneme1s, 2 hafta önce - Alıntıya git

Evet sanırım öyle boşa sevindik :))

21 Ocak 2023 19:50

cevmuh11
Aday Memur

tüm başvuranlarda aynısı yazmıyor, puanı yeterli olanlarda yazıyor bu. ya asil ya yedek olarak listeye girdiniz anlamına geliyor. listeye giremeyenlerin başvurusu iptal edilenlere düşer

21 Ocak 2023 20:18

Ümrancigim
Kapalı

tüm başvuranlarda aynısı yazmıyor, puanı yeterli olanlarda yazıyor bu. ya asil ya yedek olarak listeye girdiniz anlamına geliyor. listeye giremeyenlerin başvurusu iptal edilenlere düşer

cevmuh11, 2 hafta önce - Alıntıya git

Gerçekten mi hocam ben bir sevinip bir üzülüyorum şu an yoksa atandim mi diye :))

21 Ocak 2023 21:28

KalbimdekiYabancı341
Aday Memur

Bende de yerl3stirme asamasi v3 onay var. Anlamadim ama bende memurluğa basvurdum iibf den

21 Ocak 2023 21:40

Ümrancigim
Kapalı

Bende de yerl3stirme asamasi v3 onay var. Anlamadim ama bende memurluğa basvurdum iibf den

KalbimdekiYabancı341, 2 hafta önce - Alıntıya git

Bence herkeste öyle yazıyor gibi sizin puan kaçtı?

21 Ocak 2023 21:48

cevmuh11
Aday Memur

Gerçekten mi hocam ben bir sevinip bir üzülüyorum şu an yoksa atandim mi diye :))

geçen sene "başvuru onaylandı" yazısı yazıyodu yedek listeye girebilmiştim. sıralamaya giremediğim başvurular iptal edilenlere düşüyordu. yerleştirme aşamasında yazdığında ise yedek listede olduğumu görmüştüm. yani ya asilsiniz ya yedek

21 Ocak 2023 21:58

PelerinsizKahraman
Aday Memur

geçen sene "başvuru onaylandı" yazısı yazıyodu yedek listeye girebilmiştim. sıralamaya giremediğim başvurular iptal edilenlere düşüyordu. yerleştirme aşamasında yazdığında ise yedek listede olduğumu görmüştüm. yani ya asilsiniz ya yedek

cevmuh11, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam bu tarz alımlarda kaç yedek oluyor, bende de yerleştirme aşaması yazıyor; en iyi ihtimal asil olabilirim de en kötü ihtimal kaçıncı yedek olurum ? Yorum yapabilir misin ?

21 Ocak 2023 22:01

Ümrancigim
Kapalı

Bence herkeste öyle yazıyor gibi sizin puan kaçtı?

Bir arkadaş da şey dedi bana güvenlik arşiv araştırması felan yapılıyordur. Çok saçma geldi hocam evrak felan verilmeden yapılmaz ki o aşamalar ve kurumun sitesi yayınlar yani

21 Ocak 2023 22:09

cevmuh11
Aday Memur

Hocam bu tarz alımlarda kaç yedek oluyor, bende de yerleştirme aşaması yazıyor; en iyi ihtimal asil olabilirim de en kötü ihtimal kaçıncı yedek olurum ? Yorum yapabilir misin ?

PelerinsizKahraman, 2 hafta önce - Alıntıya git

alım ilanında yazar asil adayların kaç katı kadar yedek olacağı

Toplam 42 mesaj