Editörler : ayşegül bgm
23 Ocak 2023 15:34   

Gerekli belgeler hakkında

Arkadaşlar zaten duyuru da her şey net benim merak ettiğim belge teslim ettiğiniz de ekstra bi şey istediler mi ?Yazılanlar dışında herhangi bi şey istendi mi ? Bi de bu akıl sağlığı raporunu nereden nasıl hallettiniz.Ben sadece beyanı verdim problem olmadı veya illa rapor istediler diyen var mı?

23 Ocak 2023 16:07

f.adar
Daire Başkanı
2022/11 Göreve Başlama İşlemleri için İstenilen Evraklar: "a" maddesi: EK-2 formudur: yhgm.saglik.gov.tr/Eklenti/44773/0/c2452338e6404606a8210e8b53166ce22022-11gorevebaslamaislemlerineaitformek-2pdf.pdf ? Adli Sicil Kaydı: www.turkiye.gov.tr/adli-sicil-kaydi ? Askerlik Durum Belgesi: www.turkiye.gov.tr/askerlik-durum-belgesi-sorgulama "b" maddesi: Diploma fotokopisinin verilmesidir. Diploma aslı teslim edilmez, noter onaylı diploma teslim edilmez. Sizden istenilen fotokopisidir. Sadece ibraz amaçlı diploma aslını yanınızda götürüp evrak teslimi esnasında göstereceksiniz. Aslı sizde kalıyor. Noter işlemine gerek yok. Diploması henüz hazır olmayanlar ise mezun olduğu üniversiteden diploma yerine geçecek belge talep etmeliler. "c" maddesi: Mezuniyet Belgesi: www.turkiye.gov.tr/yuksekogretim-mezun-belgesi-sorgulama "ç" maddesi: 2022/11 yerleştirme sonuç belgesi: sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=9554 "d" maddesi: 2-4 adet herhangi fotoğraf. Biyometrik ya da vesikalık farketmiyor. Personel kimlik kartınıza eklenecektir. Ona göre fotoğraf verirsiniz. "e" maddesi: Mal Bildirim Beyannamesi: yhgm.saglik.gov.tr/TR-34815/mal-bildirim-formu.html "f" maddesi: e-Devlet üzerinden sigortalı hizmet cetveli dökümü: www.turkiye.gov.tr/sgk-tescil-ve-hizmet-dokumu Nasıl alınır? https://yhgm.saglik.gov.tr/Eklenti/36058/0/sgk-hizmet-dokum-formu-almapdf.pdf ? Görevi yapmanıza engel akıl ve ruh sağlığı hastalığınızın bulunmadığına dair psikiyatri hekiminden ya da alınıyorsa aile hekiminden alınmış "Durum Bildirir Raporu" (Evrak teslim tarih aralığı: 16.01.2023-30.01.2023 Göreve başlama tarih aralığı: 16.01.2023-31.01.2023)
23 Ocak 2023 18:36

ibrhmtmz
Aday Memur

Hocam 2 fotoğraf yazıyor ama sizde en azından 4-5 tane fotoğraf olsun. Daha sonraki süreçlerde gerekiyor

23 Ocak 2023 21:04

unkown3
Aday Memur
Hastaneden hastaneye değişiyor benim hastanem psikiyatriden istedi raporu ne olur ne olmaz psikiyatriden raporu al
24 Ocak 2023 16:11

xBarkınx
Daire Başkanı
Hastaneden hastaneye değişiyor benim hastanem psikiyatriden istedi raporu ne olur ne olmaz psikiyatriden raporu al
unkown3, 2 hafta önce - Alıntıya git

Ben aradım asmden de alsan olur dediler 1 yıl süresi olsun dediler şimdi tam olarak raporda ne yazacak acaba doktor biliyor mu ki?

24 Ocak 2023 17:43

f.adar
Daire Başkanı

Ben aradım asmden de alsan olur dediler 1 yıl süresi olsun dediler şimdi tam olarak raporda ne yazacak acaba doktor biliyor mu ki?

xBarkınx, 2 hafta önce - Alıntıya git
Akli meleke ibaresi olacak. Doktor tabiki bilir.
24 Ocak 2023 19:14

unkown3
Aday Memur

xBarkınx, 2 hafta önce - Alıntıya git
Asm vermiyor bildiğim kadarıyla o raporu
24 Ocak 2023 20:20

xBarkınx
Daire Başkanı
Akli meleke ibaresi olacak. Doktor tabiki bilir.
f.adar, 2 hafta önce - Alıntıya git

Eyvallah kankam

24 Ocak 2023 20:22

xBarkınx
Daire Başkanı

Bi deneyeceğim şansımı olmazsa zaten buradan da veririz dediler çok dert değil.

24 Ocak 2023 20:49

f.adar
Daire Başkanı
ASM den alan ben şu an şoktayım :) kim diyor vermiyor diye:)
24 Ocak 2023 21:05

unkown3
Aday Memur
ASM den alan ben şu an şoktayım :) kim diyor vermiyor diye:)
Bana tam sağlık raporu verdi akli meleke raporu vermedi tam sağlık raporunu da hastane kabul etmedi
24 Ocak 2023 21:05

f.adar
Daire Başkanı
Bana tam sağlık raporu verdi akli meleke raporu vermedi tam sağlık raporunu da hastane kabul etmedi
Akli meleke raporu aldım bizzat. Senin ya iletişiminde sorun oldu ya da doktor ne vereceğini bilemedi.
25 Ocak 2023 23:51

yunus apaydın
Aday Memur
Akli meleke raporu aldım bizzat. Senin ya iletişiminde sorun oldu ya da doktor ne vereceğini bilemedi.

Birşey soracağım.Dün iş arkadaşlarım bizim 657 4b'li sağlık personeli olarak atandığımızı söyledi.Biz 663 4-A maddesine göre mi atandık yoksa 657 4b'li miyiz?Maaşlarda fark ettiği için 4b'li olarak attlerden bile daha düşük maaş alacakmışız.Zamlı haliyle bile birlikte 13-14 bin tl'leri duydum.Rica etsem detaylı bir cevap verirmisiniz hocam.

25 Ocak 2023 23:53

f.adar
Daire Başkanı

Birşey soracağım.Dün iş arkadaşlarım bizim 657 4b'li sağlık personeli olarak atandığımızı söyledi.Biz 663 4-A maddesine göre mi atandık yoksa 657 4b'li miyiz?Maaşlarda fark ettiği için 4b'li olarak attlerden bile daha düşük maaş alacakmışız.Zamlı haliyle bile birlikte 13-14 bin tl'leri duydum.Rica etsem detaylı bir cevap verirmisiniz hocam.

yunus apaydın, 2 hafta önce - Alıntıya git
4B li olduğumuz doğru. Maaş 18 küsur alacağız onu kim diyorsa bir şey bilmiyor iyi geceler dilerim.
25 Ocak 2023 23:57

yunus apaydın
Aday Memur
4B li olduğumuz doğru. Maaş 18 küsur alacağız onu kim diyorsa bir şey bilmiyor iyi geceler dilerim.

Umarım biz haklıyızdır.Teşekkür ediyor, iyi geceler diliyorum.

26 Ocak 2023 06:09

F.Muratt
Aday Memur

Veriyor bu arada yanlış biliyorsunuz.

28 Ocak 2023 11:35

pit10tr
Şef

Uyarı : istenilen belgelerin dışında ,askerlik(durum belgesi) e devlet onaylı belgeye ek olarak

Terhis olanlar için sanırım ; Askerdeki terhis belgesinin aslının kopyası istenildi

Atandığınız kurumu arayarak bu durum hakkında bilgi alınız.

(Atandığınız kuruma göre değişebilir bu ,siz yine de bu belgenin aslının kopyasını götürün,(belgenin aslını da götüreblirsiniz isterseniz,) belge teslim edip ertesi gün çalışmaya başladığım zaman Özlük Birimi tarafından aradılar ve istediler.)

Toplam 16 mesaj