İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : E.Kayı Han

Kapalı
24 Ocak 2023 17:23

Geçici görevlendirme
1 yıllığına başka bir şehirde bulunan ceza infaz kurumuna geçici olarak görevlendirildim. Genel müdürlükten gelen evrakın sonunda 1 yıl sonra asıl görev yerine iade edilmesi taktirlerinize arz ederim yazıyor . Bu 1 yıl sonra kesinlikle geri döneceğim anlamına mı geliyor .

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
24 Ocak 2023 19:53

Amca, dayı, hala, yeğen faktörü yoksa süre bittikten sonra eski yerinize görevlendirilebilirsiniz.

logitech48
Aday Memur
24 Ocak 2023 20:29

Görevlendirme ve tayin yazılarını genel müdür bakanlık oluruna sunar. Sizin takdirinize arz ediyor anlamında yazmışsınız. O kismi tam anlamadim. Her geçici görevlendirme yazısının sonunda görevine iade yazar fakat ben pek geri döneni görmedim.

emin232
Kapalı
24 Ocak 2023 21:22

Teşekkür ederim
logitech48, 1 yıl önce
Görevlendirme ve tayin yazılarını genel müdür bakanlık oluruna sunar. Sizin takdirinize arz ediyor anlamında yazmışsınız. O kismi tam anlamadim. Her geçici görevlendirme yazısının sonunda görevine iade yazar fakat ben pek geri döneni görmedim.

quardian06
Aday Memur
18 Mart 2023 18:38

Bende sağlık mazeret dilekçesi yazdım yeni onaylandı. Aynı sizin ki gibi 1 yıl sonra asli görev yerine iade olmasını filan takdirlerine arz ederim yazmışlar ama bende bunun prosedür olduğunu düşündüm demekki sizinki de öyle olduğunu göre normal bişey her sene sağlık mazeretimiz devam ettiği sürece yenilenir diye düşünüyorum. Siz araştırdınız mı
Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi