Editörler : Lanet
«9101112131415161718192021

memuadayi
Aday Memur
25 Eylül 2023 09:24

Şunun kaynağı yok mu. Hiçbir yerde böyle bi haber yok
Tayfun2048, 7 ay önce

2. grup atama dağılımı yapılmış. herkesin hakkında hayırlısı olsun...

https://www.memurlar.net/haber/1076964/cumhurbaskanligi-ikinci-grup-atama-izinlerini-kurumlara-dagitti.html

Tayfun2048
Aday Memur
25 Eylül 2023 11:18

Önceki yıllarda olduğu gibi kurum bazlı yayımlanan atama izinleri, artık sadece kamu e-uygulama üzerinden kurumların erişimine açılmaktadır. Dolayısıyla, hangi kamu idaresine ne kadar izin verildiğini sadece ilgili kurum yetkilileri görebilmektedir. Buna göre ben de kurumumdan öğrendim bize verilen sayıyı.

memuadayi, 7 ay önce
Şunun kaynağı yok mu. Hiçbir yerde böyle bi haber yok

Nlnln
Aday Memur
25 Eylül 2023 15:51

Arkadaşlar üniversitelere 5 vermişler. İl k atamada 9mus

Nlnln
Aday Memur
25 Eylül 2023 15:53

Arkadaşlar sağlık bakanlığına kontenjan ne kadar verilmiş. Kurumlararasi naklen atama kurası açıklamıyor yillardir. Ama cumhurbaşkanlığı ilk atamada 100 veriyor. İkinciyi bilmiyorum. Sağlık bakanlığı hakkında bilgisi olan var mi

mketek
Aday Memur
26 Eylül 2023 12:14

.

eskidenberiburdayim
Şube Müdürü
27 Eylül 2023 16:09

siz niye bu kadar bu işin peşinden koşturuyosunuz ki? torpillilere ayrılıyor zaten kontenjan

Mikelanjero
Aday Memur
30 Ekim 2023 18:04

CB 2. Atama izni ile naklen atanan var mıdır

kubor1881
Aday Memur
06 Kasım 2023 16:11

kontenjan dönemi açıklanmadan nakil istenebilir mi?

Mikelanjero
Aday Memur
08 Kasım 2023 13:22

Merhabalar çok fazla bilgim olmaması ve b3nim de böyle bir isteğim bilgim doğrultusunda Sanrm önce kuruma dilekçe verilip olumlu cevap halinde muvafakat işlemleri başlıyor karşılıklı kurumlar

Yazisiyor kontenjan olup olmamasi için kurum olumsuz cevap vereceğini düşünüyorum direk veto eder kurum kontenjanlarını kullanması ihtiyaca ve keyfe göre degistigini düşünüyorum atama izininde iki kontenjan varsa süresi için geniş Aralık da tutabilir hemen doldurabilir kişiyi eski kurumdan çeker diye biliyorum

kubor1881, 5 ay önce

kontenjan dönemi açıklanmadan nakil istenebilir mi?

Memurr52
Kapalı
08 Kasım 2023 23:37

Kurumlar arası geçiş için bir kuruma dilekçe verdim. Yıl sonu atamalar oluyor diye cevap aldım. Neye göre atama yapılıyor bilen var mı? Kontenjani geniş tutuyorlar mı acaba?

09 Kasım 2023 12:14

Torpilin yoksa hocam geçiştirmek için cevap vermişlerdir .
Memurr52, 5 ay önce

Kurumlar arası geçiş için bir kuruma dilekçe verdim. Yıl sonu atamalar oluyor diye cevap aldım. Neye göre atama yapılıyor bilen var mı? Kontenjani geniş tutuyorlar mı acaba?

kubor1881
Aday Memur
09 Kasım 2023 15:07

merhaba cevabınız için teşekkür ederim, yani şuan kontenjanlar açık ve dilekçe verebiliriz ne kadar süresi var acaba dilekçe vermenin?

Mikelanjero, 5 ay önce

Merhabalar çok fazla bilgim olmaması ve b3nim de böyle bir isteğim bilgim doğrultusunda Sanrm önce kuruma dilekçe verilip olumlu cevap halinde muvafakat işlemleri başlıyor karşılıklı kurumlar

Yazisiyor kontenjan olup olmamasi için kurum olumsuz cevap vereceğini düşünüyorum direk veto eder kurum kontenjanlarını kullanması ihtiyaca ve keyfe göre degistigini düşünüyorum atama izininde iki kontenjan varsa süresi için geniş Aralık da tutabilir hemen doldurabilir kişiyi eski kurumdan çeker diye biliyorum

Nlnln
Aday Memur
17 Kasım 2023 11:57

Yılda 2 kez maliye bakanlığı kurumlara "nakil" kontenjani verir. Eskiden nakil kontenjanları ilan edilirdi şimdi sadece kurumlar görebiliyor.

Kurumlararasi nakil kontenjani ilan edilince internete düşerdi artık düşmüyor. Bu yüzden bu gibi sohbet gruplarına ihtiyaç var. Ben buradan öğrendim hemen koştum.

Dilekçe süresi yok tabi. Ama Şubat ve ekim gibi ilan edildigini düşünürsek ve kontenjanın az olduğunu göz önüne alırsak, kimse kapmadan kapmak için erken davranmak gerekli diye düşünüyorum.

kubor1881, 5 ay önce

merhaba cevabınız için teşekkür ederim, yani şuan kontenjanlar açık ve dilekçe verebiliriz ne kadar süresi var acaba dilekçe vermenin?

Nlnln
Aday Memur
17 Kasım 2023 12:41

Dilekçe yıl sonuna kadar geçerli. 2024 te ise yine vermek lazım. Bu yılki geçersiz olur.

Nlnln, 5 ay önce

Yılda 2 kez maliye bakanlığı kurumlara "nakil" kontenjani verir. Eskiden nakil kontenjanları ilan edilirdi şimdi sadece kurumlar görebiliyor.

Kurumlararasi nakil kontenjani ilan edilince internete düşerdi artık düşmüyor. Bu yüzden bu gibi sohbet gruplarına ihtiyaç var. Ben buradan öğrendim hemen koştum.

Dilekçe süresi yok tabi. Ama Şubat ve ekim gibi ilan edildigini düşünürsek ve kontenjanın az olduğunu göz önüne alırsak, kimse kapmadan kapmak için erken davranmak gerekli diye düşünüyorum.

kubor1881
Aday Memur
17 Kasım 2023 16:21

iki cevabınız için de çok teşekkür ederim ekstra bir bilgi edinirsem buraya yazarım ben de iyi günler

Nlnln, 5 ay önce

Dilekçe yıl sonuna kadar geçerli. 2024 te ise yine vermek lazım. Bu yılki geçersiz olur.

fthdmr0671
Aday Memur
23 Ocak 2024 16:12

merhaba ben bir bakanlıkta çalışıyorum üniversitenin bizim kurumdan muvafakat istemesi kasım ortası gibi falandı şu gün oldu kurumum cevaben bir şey göndermedi. Bizim kurum üniversiteye 2024 yılı içinde gönderirse üniversitenin almama gibi durumu olabilir mi?

kimyagernes
Aday Memur
09 Şubat 2024 12:54

merhaba ben de tayin istediğim bulunduğum ilden başka bir il e. Üniversitede 26 yıllık kimyagerim. Üniversite ye istedim tayinimi tekrar. Olup olmayacağını nasıl öğrenebilirim

Toplam 417 mesaj
«9101112131415161718192021

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi