Editörler : Pangaea
«35363738394041424344454647
10 Mart 2023 16:34

Kariyer kapısında açıklanmış arkadaşlar asil yedek ve atandığınız şehir yazıyor değerlendirme sonuçlarında. Hayırlı olsun

Emre Y
Aday Memur
10 Mart 2023 16:37

Kariyer kapısında açıklanmış herkese hayırlı olsun

cnkrvnc
Aday Memur
10 Mart 2023 16:41

1.yedek Van...

taha mert
Aday Memur
10 Mart 2023 16:46

arkadaşlar şimdi bu yedek olayı nasıl oluyor tercihde bulunduğumuz şehirlerden en üst sırada hangi yedekdeysek onu mu gösteriyor ? ben 2. tercihimde ısparta yazmızştım son tercihimde ısparta şimid yedek listesinde ıspartada daha üst sırada olduğum için mi ıspartadan yedek gösteriyor yoksa tercih limtemde 2. sıradaki ıspartada daha öncelikli olduğu için mi o ilden yedek gösteriyor ?

RainDroopss
Aday Memur
10 Mart 2023 16:46

Dostum sorun olmayacaksa senin için puanını yazabilir misin ?

cnkrvnc, 1 yıl önce
1.yedek Van...

cnkrvnc
Aday Memur
10 Mart 2023 16:47

Tys 77.11 zm2den başvurdum
RainDroopss, 1 yıl önce

Dostum sorun olmayacaksa senin için puanını yazabilir misin ?

Civilangel
Aday Memur
10 Mart 2023 16:50

Dsi sitesi atama listesini yayınlamadı, sonuçlar açıklandı diye bir duyuru da yapmadı, demek ki kurumda herkes kafasına gore takılıyor. Adil mi şimdi bu? Liyakat mi bu? Şeffaflık?

Neyse Kazananları tebrik ederim, kazanamayanların da canı sağ olsun, umarım şansınız ve bahtınız bundan sonrası için açık olur.

RainDroopss
Aday Memur
10 Mart 2023 16:50

Teşekkür ederim

cnkrvnc, 1 yıl önce
Tys 77.11 zm2den başvurdum

cesi61
Aday Memur
10 Mart 2023 16:52

Açıklanacaktır mutlaka.

Civilangel, 1 yıl önce

Dsi sitesi atama listesini yayınlamadı, sonuçlar açıklandı diye bir duyuru da yapmadı, demek ki kurumda herkes kafasına gore takılıyor. Adil mi şimdi bu? Liyakat mi bu? Şeffaflık?

Neyse Kazananları tebrik ederim, kazanamayanların da canı sağ olsun, umarım şansınız ve bahtınız bundan sonrası için açık olur.

taha mert
Aday Memur
10 Mart 2023 16:52

DÜZELTME !!!

arkadaşlar şimdi bu yedek olayı nasıl oluyor tercihde bulunduğumuz şehirlerden en üst sırada hangi yedekdeysek onu mu gösteriyor ? ben 2. tercihimde ISPARTA yazmızştım son tercihimde KASTAMONU şimidİ yedek listesinde ıspartada daha üst sırada olduğum için mi ıspartadan yedek gösteriyor yoksa tercih limtemde 2. sıradaki ıspartada daha öncelikli olduğu için mi o ilden yedek gösteriyor ? ÇÜNKÜ KASTAMONU 20 KİŞİ ALIYORDU YANİ KASTAMONUDAN YEDEK LİSTESİNE GİREMEDİMMİ ISPARTADANA GİRİP YADA KASTAMONUDA DAHA MI ALT SIRALARDAYDIM ?

AÇIKLIK TERİREBİLECEK =

taha mert, 1 yıl önce

arkadaşlar şimdi bu yedek olayı nasıl oluyor tercihde bulunduğumuz şehirlerden en üst sırada hangi yedekdeysek onu mu gösteriyor ? ben 2. tercihimde ısparta yazmızştım son tercihimde ısparta şimid yedek listesinde ıspartada daha üst sırada olduğum için mi ıspartadan yedek gösteriyor yoksa tercih limtemde 2. sıradaki ıspartada daha öncelikli olduğu için mi o ilden yedek gösteriyor ?

martial96
Aday Memur
10 Mart 2023 16:53

aq hani iptale düşmeyenler asil veya yedekti olumsuz yazıyo şimdi değerlendirme aşamasında

RainDroopss
Aday Memur

Arkadaşlar inşaat mühendisliği için sonucu belli olan arkadaşlar ;

Sıralamalarını , puanlarını yazabilirlerse kendi aramızda bir sıra yapmış oluruz.

Benden başlasın

89,2 puan Erzurum 15. yedek

cnkrvnc
Aday Memur

Sizin bölüm puan nedir dostum
RainDroopss, 1 yıl önce

Teşekkür ederim

martial96
Aday Memur
10 Mart 2023 16:54

asil veya yedek olanlar bi foto atabilir mi o yazıyı görmek istiyorum

taha mert
Aday Memur
10 Mart 2023 16:55

DÜZELTME !!!

arkadaşlar şimdi bu yedek olayı nasıl oluyor tercihde bulunduğumuz şehirlerden en üst sırada hangi yedekdeysek onu mu gösteriyor ? ben 2. tercihimde ISPARTA yazmızştım son tercihimde KASTAMONU şimidİ yedek listesinde ıspartada daha üst sırada olduğum için mi ıspartadan yedek gösteriyor yoksa tercih limtemde 2. sıradaki ıspartada daha öncelikli olduğu için mi o ilden yedek gösteriyor ? ÇÜNKÜ KASTAMONU 20 KİŞİ ALIYORDU YANİ KASTAMONUDAN YEDEK LİSTESİNE GİREMEDİMMİ ISPARTADANA GİRİP YADA KASTAMONUDA DAHA MI ALT SIRALARDAYDIM ?

ISPARTA 13. YEDEK 88.25

ISPARTA 2. TERCİHİMDİ LİSTEDE

RainDroopss, 1 yıl önce

Sıralamalarını , puanlarını yazabilirlerse kendi aramızda bir sıra yapmış oluruz.

Benden başlasın

Civilangel
Aday Memur
10 Mart 2023 16:56

Hocam bu puanla yedeğe mi düştün, 88'lere düşer saniyordum... burada 87 puanla başvurusu onaylanan biri vardı r-n miydi nicki neydi, o buralarda mi? Atanmış mi acaba o?

RainDroopss, 1 yıl önce

Benden başlasın

RainDroopss
Aday Memur
10 Mart 2023 16:58

Hakkari hariç tüm şehirlere başvurdum. Bir yerde saçmalık var ama hayırlısı

Civilangel, 1 yıl önce

Hocam bu puanla yedeğe mi düştün, 88'lere düşer saniyordum... burada 87 puanla başvurusu onaylanan biri vardı r-n miydi nicki neydi, o buralarda mi? Atanmış mi acaba o?

Hasankorkmaz1003
Aday Memur
10 Mart 2023 17:01

Yazık ya. Üzüldüm vallahi. Neredeyse 90 puanla 15. Yedek. Erzurum da hemde. Yazık oluyor bu puanlara verilen emeklere

RainDroopss, 1 yıl önce

Benden başlasın

emeklihoca
Aday Memur
10 Mart 2023 17:06

ilk tercihin neydi, sanırım ilk tercihinde yedeklere giremedin, 2. tercihine yedek oldun. çok saçma bir yerleştirme. oysa ilk yerleştirme sonrası evraklarını teslim etmeyen yerlere toplam yedek havuzundan yerleştirme yapılır, yüksek puanlı olanların yerleşmesi sağlanırdı.

taha mert, 1 yıl önce

DÜZELTME !!!

ISPARTA 13. YEDEK 88.25

ISPARTA 2. TERCİHİMDİ LİSTEDE

Hasankorkmaz1003
Aday Memur
10 Mart 2023 17:07

Dsi duyuru yapmış. Sonuçlar kariyer kapısında diye. Şaka gibi. Hani liste puanlar açıklanacaktı? Şeffaflık bu mu

Toplam 938 mesaj
«35363738394041424344454647

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi