Editörler : swat3410
04 Şubat 2023 13:20

Antalya, izmir, muğla, istanbul, ankara KİRA??

Buralardaki polisler kiraları nasıl ödüyorlar, karşılayabiliyorlarmı merak ediyorum. Orada olan polisler yazarsa bizde öğrenelim??

04 Şubat 2023 13:23

İstanbul maaş 16 oldu yeni zamla. 8 bin kira veriyorum, it bağlasan durmaz. 8 de benim yemek param. Karın tokluğuna duruyorum imkanım olsa durmam. Lojmanlarda falan kimler kalıyor ya da diğer "mutlu" olanlar nasıl oluyor bilmiyorum. Nerden çorba buluyolar acaba?!

Örnky
Aday Memur
04 Şubat 2023 17:16

Sayılan iller maaşın yarısı kiraya gidecek yerler öyle değerlendir derim

inferno1
Memur
04 Şubat 2023 20:52

Özellikle turizm ilçelerinde parasıyla bile ev yok. Herkes yazın kiraya veriyor, kışları ev boş ya da 9 aylık kiracı arıyor. Onlar da 10-12 bandında

chochito
Memur
04 Şubat 2023 21:29

2000 2010 hadi bi nebze 2016 da girmiş ev almış olanlar aradığın o mutlular. Şu saatten sonra maaşın yetmez ev taksitine.

serezli_22
Şube Müdürü
04 Şubat 2023 21:54

İstanbul, İzmir ve Ankara illeri son 6-7 yıldır cüzi miktarda operasyon tazminatı alıyor. Yanlış hatırlamıyorsam 2016 2017 yılları gibi verilmeye başladı. Şuan verilen tazminat yeter mi? Tabiki de yetmez. Keşke en az Hakkari, Şırnak, Siirt gibi 1. derece şark illerine verilen 3440 tl tazminat verilse. Adana ve Mersin illeri de tazminat alıyor. Temennim en aşağı 2000-2500 lira operasyon tazminatı Antalya ve Muğla kadrolarına da verilmesidir. Herkesten önce orada görev yapan personelin ihtiyacı var ek tazminata. Umarım teşkilatı yönetenler bunu düşünüyordur.

Kylhsr
Aday Memur
04 Şubat 2023 22:20

Kendimiz söyleyip kendimiz dinliyoruz. Kimin umurundayız bilmiyorum. Ayakta durmak, geçinmek , yaşamak çok zor... Hep hesap, hep kitap. Gelecek karanlık, ya umut...

koruma1903
Şef
04 Şubat 2023 22:47

En uygunu Ankara saydıkların arasında. Uygun fiyatlı ev çok semtine göre tabi.

resulank18
Memur
04 Şubat 2023 22:58

Kaynanamın evinde oturuyorum evden çık kiralar çok yükseldi orda diyor

policeab25
Aday Memur
05 Şubat 2023 00:53

İstanbul'da 8bine ev yok sen düşün gerisini karın tokluğuna çalışıyoruz

katalzor
Şef
05 Şubat 2023 01:41

Eski kiracı ise bi nebze kurtarıyor. Ancak İstanbul'a yeni gelecekler olanların orta sınıf yerlerde tutacağı kiralıklar 10-12 bin bandında Merkezi yerlere uzak olan asayiş yoğunluğunun fazla olduğu ilçelerde 7-8 bine bulur. Evli memurları kesinlikle istanbula yollamamaları lazım yazık olur.

DevletPolisi
Kapalı
05 Şubat 2023 02:48

Kira bedelleri uçuk derecede artmış illerde görev yapan TÜM MEMURLARA kira yardımı verilmeli. Şu anki tablo çok üzücü

zorta
Aday Memur
05 Şubat 2023 13:20

bekarlar onun bunun çocuğumu niye her kötülüğü bekarların başına gelsin diyorsunuz?

katalzor, 1 yıl önce

Eski kiracı ise bi nebze kurtarıyor. Ancak İstanbul'a yeni gelecekler olanların orta sınıf yerlerde tutacağı kiralıklar 10-12 bin bandında Merkezi yerlere uzak olan asayiş yoğunluğunun fazla olduğu ilçelerde 7-8 bine bulur. Evli memurları kesinlikle istanbula yollamamaları lazım yazık olur.

05 Şubat 2023 13:23

Ulan yazıklar olsun kafaya bak bekarsın şırnak hakkari ye git, bekarsın ilçeye git, bekarsın göreve git, bekarsın Istanbul a git sen kimsin yaa senin gibi meslektaş olmaz olsun o bekar adamın yarın birgün evlenmeyecegini nereden biliyorsun tüh senin kalıbına bee
katalzor, 1 yıl önce

Android60
Genel Müdür
05 Şubat 2023 13:28

Bekarlara mı sordunuz evlenirken bizden evlenmeseydiniz. Şu teşkilatta en sevmediğim olay bekar evli ayrımı. Bekarsıb ek göreve yazsınlar bekarsın, en kötü yerlerde calışsınlar bekaraın en ücra doğuya bekaraın İstanbul'a brnde evliyim ama bekarlara ne alıp veremediğiniz var. Herkes eşit herkes memur. Eşine çocuguna bakamayacaksınız İstanbul'da gözün kesmiyor da evlenmeyeydiniz niye siz keyif batacaksınız diye bekar çilesini çeksin

katalzor, 1 yıl önce

DevletPolisi
Kapalı
05 Şubat 2023 13:43

Sıkıntılı yerlere bekarlar gitsin diyenlerle 2. Şarka yeni memurlar gitsin diyenler aynı zekânın ürünü. Kötülükte birleşmiş bunu dile getirenler. Sonra da genç memurun bana neden saygısı yok derler. Sor bi kendine; saygıyı hak ettin mi acaba?

Hak, hukuk, mevzuat bilmezsiniz de vicdanınız da yok

05 Şubat 2023 17:15

2 yıl önce 1000 olan Antalya nin dış mahallesinde olan kira 7000
05 Şubat 2023 18:15

Zaten artık esi calısanları sutluyorlar bizim hıkumet cozumu maas artırmak yerine maasları cok olanları gönderiyor
katalzor, 1 yıl önce

isbas
Memur
05 Şubat 2023 18:43

Kiralar çoğu ilde sıkıntı ..Ankara İstanbul İzmir değil

XxxKaanXxx
Aday Memur
05 Şubat 2023 19:07

Evliyse herkez kendisine evli çok ayıp bu yazdığinız o zaman evlenmeseydi evlenenlerde.

katalzor, 1 yıl önce

XxxKaanXxx
Aday Memur
05 Şubat 2023 19:09

Evliyse herkes kendisine evli bu yazdığınız çok ayıp ve bencilce bir düşnce. Allah kalbinize göre verir...

katalzor, 1 yıl önce

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi