Editörler : Pangaea
05 Şubat 2023 09:21

Kilis üniversite personel alımı
Arkadaşlar üniversitelere sözleşmeli atanırsak da sonradan tayin halkı oluyor mu yani 3+1 kadroya üni personelleri de dahil mi?

Balakhan
Kapalı
05 Şubat 2023 12:06

üniversitelerin hiçbirin de tayin hakkı yok, dediğiniz durum bakanlıklar için geçerli evet oluyor ama çakılı kadrolarda tayin olmadığı için Kilis'te olmaz. Gitmeyecekseniz başvunuruzu silin bence kadro yanmasın.

272745
Aday Memur
05 Şubat 2023 12:10

Başvuruyu şahsen istiyorlar eğer tayin hakkı oluyorsa gidip başvuru yapacağım ama tayin hakkı yoksa başvuru yapmayacağım
Balakhan, 1 yıl önce

üniversitelerin hiçbirin de tayin hakkı yok, dediğiniz durum bakanlıklar için geçerli evet oluyor ama çakılı kadrolarda tayin olmadığı için Kilis'te olmaz. Gitmeyecekseniz başvunuruzu silin bence kadro yanmasın.

Balakhan
Kapalı
05 Şubat 2023 12:13

kilis dahil hiçbir üniversitede tayin hakkı yok maalesef.

272745, 1 yıl önce
Başvuruyu şahsen istiyorlar eğer tayin hakkı oluyorsa gidip başvuru yapacağım ama tayin hakkı yoksa başvuru yapmayacağım

272745
Aday Memur
05 Şubat 2023 13:13

Teşekkür ederim cevaplarınız için

Kpssfinali
Şef
05 Şubat 2023 14:37

Sen istanbulluydun yanlış hatırlamıyorsam hocam,başvurmayı düşünüyomusun kilise?

Balakhan, 1 yıl önce

kilis dahil hiçbir üniversitede tayin hakkı yok maalesef.

Balakhan
Kapalı
05 Şubat 2023 19:58

hayır hocam başvurmadım. Bahçelievlere başvurdum ben.

Kpssfinali, 1 yıl önce

Sen istanbulluydun yanlış hatırlamıyorsam hocam,başvurmayı düşünüyomusun kilise?

Karamuzaffee
Aday Memur
05 Şubat 2023 20:24

Tayin hakkı yok diye bir şey yok nakil var emekli olankadar bir üniversite de olacaksın diye bir şey yok önemli bir mazeretin varsa gidersin başka kuruma korkmaya gerek yok

272745
Aday Memur
05 Şubat 2023 20:34

Hocam böyle birşey var mı tam net bilgiyi nereden alabilirim acaba
Karamuzaffee, 1 yıl önce

Tayin hakkı yok diye bir şey yok nakil var emekli olankadar bir üniversite de olacaksın diye bir şey yok önemli bir mazeretin varsa gidersin başka kuruma korkmaya gerek yok

Kpssfinali
Şef
05 Şubat 2023 22:19

Hocam kaç sene kalacaksın orada zaten 4 senede kadrolu olacaksın 4 sene kalcaksan sonra sınava hazırlan geçiş yaparsın. Belediye ve üniversitelerde nakil işi zor tanıdıkların olması lazım yada mantıklı sebeplerin evlilikten aile birliği yasasından bile alamayanlar biliyorum.

272745, 1 yıl önce
Hocam böyle birşey var mı tam net bilgiyi nereden alabilirim acaba

eyup-eyup
Aday Memur
06 Şubat 2023 02:08

Hocam Kaç puan ile başvuru yapacaksınız? Bende başvurmak istiyorum da gerçi pek umudum yok

eyup-eyup
Aday Memur
06 Şubat 2023 02:11

Kaç puan ile başvuracaksınız? Ben kararsız kaldım acınacak kişi önceden bellidir diye düşünüyorum çünkü 50 puan üstü açılmış ilan

eyup-eyup
Aday Memur
07 Şubat 2023 13:30

Kilis 7 Aralık başvurmayı düşünüyorum Gaziantep te oturuyorum. Şuan deprem durumunda heryer spor salonunda kalıyoruz.Kilis de de aynı şekilde deprem var. Son başvuru tarihi uzatılır mı?

Kpssfinali
Şef
07 Şubat 2023 15:03

Geçmiş olsun hocam. Bence erteleme yaparlar yakın zamanda da olmaz gibime geliyor. Üniversitenin resmi sitesindeki duyuruları kontrol et sürekli.Kaç puan ile başvuracaktınız?

eyup-eyup, 1 yıl önce

Kilis 7 Aralık başvurmayı düşünüyorum Gaziantep te oturuyorum. Şuan deprem durumunda heryer spor salonunda kalıyoruz.Kilis de de aynı şekilde deprem var. Son başvuru tarihi uzatılır mı?

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi