İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : E.Kayı Han

Yasaklı
09 Şubat 2023 11:08

Kadro almayan var mı?
Arkadaşlar ikm yim kadro almayan var mı aranızda?

İnfaz.Koruma
Aday Memur
09 Şubat 2023 11:21

Kadro alan var mı diye sorman lazım. Dilekçeleri verdik hala kadro falan yok. Ne zaman gelecek?

zabit3939
Aday Memur
09 Şubat 2023 12:41

benim dışımda herkes gönderdi dilekçesini. ben atama durumundan dolayı göndermeyeceğim farklı kuruma atanırsam iş sonu tazminatı almak istiyorum çünkü

aday1memur
Yasaklı
09 Şubat 2023 12:54

Aynı bende o durumdayım. İş sonu tazminatı için. Sağlık bakanlığı için bekliyorum.
zabit3939, 1 yıl önce

benim dışımda herkes gönderdi dilekçesini. ben atama durumundan dolayı göndermeyeceğim farklı kuruma atanırsam iş sonu tazminatı almak istiyorum çünkü

maske505
Aday Memur
09 Şubat 2023 13:01

ya arkadaşlar şu zamanda böyle şeyleri bıraksanız. kadro yok bilmem ne. şimdi milletin derdi bu mu

Rifocin
Memur
09 Şubat 2023 13:49

Ben almayacaktım sağlık bakanlığı alımı için bekliyordum fakat son olanlardan sonra dilekçemi verdim şuan ne olacağı belli değil alım vs olmaz bir süre diye düşünüyorum çünkü sıkıntı baya büyük

pro1907
Daire Başkanı
09 Şubat 2023 15:42

şu dönemde düşünceniz bu mu ? helal olsun size biz deprem bölgesinde aç susuz elektiriksiz ısıtmasız görev yapalım sorunlu cezaevlerinde siz kadro düşünün

Rifocin
Memur
09 Şubat 2023 19:06

Ne alakası var sen neden buradasın peki
pro1907, 1 yıl önce

şu dönemde düşünceniz bu mu ? helal olsun size biz deprem bölgesinde aç susuz elektiriksiz ısıtmasız görev yapalım sorunlu cezaevlerinde siz kadro düşünün

aday1memur
Yasaklı
09 Şubat 2023 20:28

Boş yapma bilader. Kimin ne derdi olduğunu bilmiyorsun
pro1907, 1 yıl önce

kakarto
Aday Memur
09 Şubat 2023 21:18

Kadrolu iken sağlık bakanlığı geçişte sıkıntı yaşanır mi
Rifocin, 1 yıl önce
Ben almayacaktım sağlık bakanlığı alımı için bekliyordum fakat son olanlardan sonra dilekçemi verdim şuan ne olacağı belli değil alım vs olmaz bir süre diye düşünüyorum çünkü sıkıntı baya büyük

Rifocin
Memur
09 Şubat 2023 21:32

Sağlık bakanlığı sözleşmeli olduğu için sıkıntı olmaz fakat tazminat yanar sadece
kakarto, 1 yıl önce
Kadrolu iken sağlık bakanlığı geçişte sıkıntı yaşanır mi

kakarto
Aday Memur
09 Şubat 2023 21:38

Tazminat nasıl oluyor? Sözleşmeli iken geçen arkadaşlar almadi
Rifocin, 1 yıl önce
Sağlık bakanlığı sözleşmeli olduğu için sıkıntı olmaz fakat tazminat yanar sadece

Rifocin
Memur
09 Şubat 2023 21:41

2 yıl çalışmış olan hakediyor tazminatı doğum askerlik vs sayılmıyor istifa ederken dilekçe veriyorsun yatırıyorlar
kakarto, 1 yıl önce
Tazminat nasıl oluyor? Sözleşmeli iken geçen arkadaşlar almadi

Kpss5154
Kapalı
09 Şubat 2023 21:48

Aralık 2021 göreve başladım ben şubatta ayrılış yapsam yaklaşık 1,5 yıl oluyor çalışma süresi ancak göreve başlangıç 2021 olduğu için şu ana kadar 3 sözleşme imzaladığımdan iş sonu tazminatı alabilir miyim ? Bilginiz var mı
Rifocin, 1 yıl önce
2 yıl çalışmış olan hakediyor tazminatı doğum askerlik vs sayılmıyor istifa ederken dilekçe veriyorsun yatırıyorlar

kakarto
Aday Memur
09 Şubat 2023 21:48

Hocam benim puanım 82 tds okuyorum Haziran'da okul bitecek 1 senem bitti ikm de kadro alırsam ve alım olursa tds ye geçişte sıkıntı yaşar mıyım zaman daraliyor kadro alsam mı almasam mi kafam çok karisik
Rifocin, 1 yıl önce

Rifocin
Memur
09 Şubat 2023 21:50

Fiilen tam 2 yılı geçmeniz lazım 4b mevzuat yazıp okuyun 2 yıl dolmadıysa alamazsınız
Kpss5154, 1 yıl önce
Aralık 2021 göreve başladım ben şubatta ayrılış yapsam yaklaşık 1,5 yıl oluyor çalışma süresi ancak göreve başlangıç 2021 olduğu için şu ana kadar 3 sözleşme imzaladığımdan iş sonu tazminatı alabilir miyim ? Bilginiz var mı

Rifocin
Memur
09 Şubat 2023 21:52

Bende aynı durumdayım ilk alımda oluyorsu şehir seçtim yazmadım şimdi buna ben bir şey diyemem ben imzalamadım ama büyük bir deprem yaşandı şuan her yer karıştı bu olağanüstü durum olunca ben dilekçemi verdim geçişte sorun olmuyor kadroludan sözleşmeliye
kakarto, 1 yıl önce
Hocam benim puanım 82 tds okuyorum Haziran'da okul bitecek 1 senem bitti ikm de kadro alırsam ve alım olursa tds ye geçişte sıkıntı yaşar mıyım zaman daraliyor kadro alsam mı almasam mi kafam çok karisik

aday1memur
Yasaklı
09 Şubat 2023 21:54

Kadro almayanların hakkı saklı mı kalacak yoksa 3+1 yeniden mi başlayacak

aday1memur
Yasaklı
10 Şubat 2023 13:32

Personel birimine sordunuz mu hiç. Kadro almazsam ne olur diye?
kakarto, 1 yıl önce

kakarto
Aday Memur
10 Şubat 2023 14:46

Onlar da bilmiyor ki
aday1memur, 1 yıl önce
Personel birimine sordunuz mu hiç. Kadro almazsam ne olur diye?

pro1907
Daire Başkanı
11 Şubat 2023 04:53

haberlere bakmak için girdiğimde baktım bu gereksiz konuyu görünce iki kelime yazmak istedim ama yarın sizinde başınıza gelirse bu felaket anlarsın o zaman bizi

Rifocin, 1 yıl önce
Ne alakası var sen neden buradasın peki
Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi