İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : E.Kayı Han
14 Şubat 2023 17:27

Kadrolu Zabıt katipliğinden polisliğe veyahut astsbuaylığa geçiş nasıl olur ??

Kadrolu Zabıt katipliğinden polisliğe veyahut astsbuaylığa geçiş direkt olur mu ? Kolay olur mu süreç nasıl işler? Acil cevaplar mısınız?

14 Şubat 2023 18:35

kolay olur polisleri bilmem ama askeri personel kanunu 926 olduğu için istifa dilekçeni ver çek git

denizkaradeniz
Aday Memur
14 Şubat 2023 18:38

direk geçişi nerden çıakrdın acaba sınava girersin kazanırsan istifa eder gdiersin milleti kendine güldürme ALLAH aşkına ya

14 Şubat 2023 18:42

adliyede boş yazı işleri müdürlerinden hakimden laf yiyeceğine askerde üstünden fırça ye daha iyi

nemlihava
Şef
14 Şubat 2023 20:26

Kesinlikle.

benbircomarim, 1 yıl önce

adliyede boş yazı işleri müdürlerinden hakimden laf yiyeceğine askerde üstünden fırça ye daha iyi

Çakırbeyliii
Aday Memur
15 Şubat 2023 06:04

Öyle olmuyor reis.

Ruili
Şef
15 Şubat 2023 08:17

+ sonsuz

İsmi Lazım Deil
Şube Müdürü
15 Şubat 2023 09:55

Polislik askerlik daha zordur ama maaş olarak, hak olarak arada uçurum fark var.

Zabıt Katibiiiii
Aday Memur
15 Şubat 2023 10:11

direkt demedim yanlış anlaşılmış. Kazanmam takdirdeki ilerleyen süreci sordum. İyi günler..

denizkaradeniz, 1 yıl önce

direk geçişi nerden çıakrdın acaba sınava girersin kazanırsan istifa eder gdiersin milleti kendine güldürme ALLAH aşkına ya

15 Şubat 2023 16:55

Kazanırsan geçersin

Zabıt Katibiiiii
Aday Memur
07 Mart 2023 12:05

direkt mi ?

memuraday-y, 1 yıl önce

Kazanırsan geçersin

11 Mart 2023 15:26

Direkt direkt. Kazanırsan eğitime katılırsın bitirince polis veya astsubay olarak görevine başlarsın. Astsubaylarda senin bir yıllık deneme sürecin de var . Poliste de bir yıllık aday memurluk var ama sen öncesinde kadrolu zabıt katibi olduğun içinsana aday memurluk uygulanır mı uygulanmaz mı onu tam bilmiyorum .

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi