İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : Lanet
23 Şubat 2023 14:45

Tiyatro

tiyatroların hepsi ertelendi. Dünüşüm tiyatrosu 19 marta ertelendi bilginiz olsun

Yunus Karali
Aday Memur
23 Şubat 2023 14:46

Bende selçuk yöntemin tiyatrosuna bilet almıştım o da ertelenmiş

çifteler
Aday Memur
29 Mart 2023 16:29

Bende tiyatroya gitmeyi çok istiyorum. Hatta Amadeus ve Jekyll and Hyde'a gitmeyi o kadar çok istiyorum ki size anlatamam. Tabi bu tiyatrolara çok talep var o yüzden baktığım biletler hemen tükeniyor. İnşallah fırsatını bulur bulmaz alacağım. Ayrıca Bankkartlı olduğum için Kültür - Sanat harcamalarında her seferinde yüzde 10 gibi bir Bankkart Lira kazanıyorum. Bu tür aktivitelerde sonradan harcayabildiğimiz için bizim açımızdan çok çok iyi oluyor. Güzel vakit geçirmek hepimizin hakkı sonuçta. Bu anlarımızı iyi değerlendirmek lazım.

karasaç
Aday Memur
27 Eylül 2023 19:01

Ne zamandır herhangi bir kültürel aktivite yapamıyorum hem işten güçten fırsat bulamıyorum hem de biletler çok pahalı olduğu için gidemiyordum. Kardeşimle tiyatro bileti satın alırken Bankkartın çok güzel bir kampanyasına denk geldik kültür sanat harcamaları için her harcamada bankkart lira hediye ediliyormuş. Açıkçası bu kampanya benim işime geldi bankkart liralarım arttıkça başka harcamalarımda kullanabiliyorum benim için de avantajlı oluyor

aysima taklacı
Aday Memur
28 Kasım 2023 16:07

Tiyatroya zaman ayırmak sorunun yanında birde para ayırmak da söz konusu oluyor artık ama son zamanlarda ziraat bankkartımla ayda aldığım online birkaç bilet sayesinde diğer ay bir veya iki tiyatro gösteriminde ekstra ücret ödemeden topladığım bankkart liralar ile izlemeye gidebiliyorum bu kampanyalara bayılıyorum hiçbir şeyden eksik kalmıyorum bu sayede

mustafüns
Aday Memur
22 Ocak 2024 15:58

Ben geçtiğimiz gün "Doğu Ekspresinde Cinayet" adlı tiyatroya gittim. Gerçekten son zamanlarda izlediğim en güzel oyunlardan biriydii. Bankkart ile biletimi aldımm o yüzden baya uyguna da almış oldum. 100 tl bankkart lira veriliyor kültür sanat alışverişlerimde. Diğer alışverişler için çok güzel bir fırsat

Can eser
Aday Memur
28 Şubat 2024 18:39

Tiyatro ve sinema bağımlısı olarak en sevdiğim tiyatrocuların sahnelerini takip etmeye çalışıyorum ayda 1 defa illa gidiyorum şart koydum kendime bankkartın kampanyası ile sürekli bankkart lira kazanıyorum verimli oluyor iyi ki sanata önem var

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi