Editörler : F16 Gökçen
28 Şubat 2023 17:24

Lütfen bana akıl verin
Arkadaşlar çalıştığım yerdeki amirim benim adımı sürekli yanlış söyleyip yada dalga geçerek sonuna hanım ekleyip telaffuz ediyor yada sanki aptalmışım gibi küçük görerek iş anlatıyor bir kaç hafta böyle yaptı en sonunda çok sinirlendim ve ona kötü davranmaya selamını almamaya bende onla aynı şekilde alay etmeye başladım ve hala çok sinirliyim. Siz olsaydınız nasıl davranırdınız?

Omerr021
Kapalı
28 Şubat 2023 23:00

Ya sen ne boş bir insansın forumu takip ediyorum arada konu açıyorsun yok istifa edicem yook istifa etsem maaşımı geri ödermiyim yok memur olmak nasıl bişi senin akıl sağlığının yerinde olmadığını düşünüyorum

Ahmedim Ahmedim
Yasaklı
01 Mart 2023 11:37

alddan al

Zlltrhn
Memur
24 Mart 2023 15:34

Asıl sen ne soş bi karaktersin ya git psikoloğa foruma yeni girdim manyak ruh hastası üşenmemiş bütün açtığım konuları verdiğim cevapları takip etmiş
Omerr021, 1 yıl önce
Ya sen ne boş bir insansın forumu takip ediyorum arada konu açıyorsun yok istifa edicem yook istifa etsem maaşımı geri ödermiyim yok memur olmak nasıl bişi senin akıl sağlığının yerinde olmadığını düşünüyorum

erdemgüven
Aday Memur
25 Mart 2023 21:44

ona dünyayı zehir et kardeşim.

26 Mart 2023 15:58

İnsanlar kendine olan güvensizliğin başkaları üstünde kamufle ederler. Sen onun gibi olma.

Görmezden gel, öyle Bi umursama ki varlığından şüphe etsin. Sadece işine odaklan.

Başkası yüzünden emeğine ve ekmeğine zeval getirme

aa.uykucu
Aday Memur
26 Mart 2023 18:30

Amirin seninle her dalga geçmeye çalıştığında, onun bu sözlerinden rahatsız olduğunu söyle, hiç alttan alma.

Amirin yaptığı şeyin yanlış ve çirkin olduğunu söyle, yapılanları kabul etmediğini söyle. Kararlı ol ve kesin ol, muallakta kalma. Kendini savunurken hakaret etme, yapılan davranışın yanlış ve çirkin olduğunu anlat sadece.

Seninle uğraşmaktan vazgeçeceğini düşünüyorum.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi