Editörler : ayşegül bgm

Kartal9206
Şef
03 Mart 2023 17:45

Evet işte böyle bir şeye dayanarak yapılan yorumlar lazım. Mantıklı dediğiniz bakan zaten alımdan önce çıkar açıklar daha süreç başlamadan. Sendika başkanı temenniler beklentiler hikaye.

Die4Freedom, 1 yıl önce
Bakan son 4 alımda da aynı şekilde yapmış. Alımdan 10-15 gün önce tweet atmış. Boş yere heveslenmeyin bu ay zor.

KurtKanunu3207
Aday Memur
03 Mart 2023 20:50

Gereksiz yere gereksiz olumsuz yazanlar dünyanın sonu değil devlette süreklilik esastır devlet olağanüstü hallerde gecikebilir ama iptal erteleme olmaz. Seçim arafesinde olur bu iş. Martın sonu bahar. Çifte bahar yasayacaksiniz

aisezreal
Genel Müdür
04 Mart 2023 01:30

Hep bahar yaşayacaksınız diyenlerin dediği çıkmıyor kardeş ama hadi bakalım inşallah bu sefer bahar yasarız :)

KurtKanunu3207, 1 yıl önce

Gereksiz yere gereksiz olumsuz yazanlar dünyanın sonu değil devlette süreklilik esastır devlet olağanüstü hallerde gecikebilir ama iptal erteleme olmaz. Seçim arafesinde olur bu iş. Martın sonu bahar. Çifte bahar yasayacaksiniz

F.Muratt
Aday Memur
23 Mart 2023 05:16

Sana sadece yazık kafana diyorum. NE GEÇTİ ŞİMDİ ELİNE YEDİĞİN AZARLA KALDIN BİRDE ATANDIĞINI İMA EDİYORDUN? HANİ ATAMA BÖLÜNMÜŞTÜ HANİ KILAVUZ SEÇİMDEN SONRA OLUYORDU...

Hemşirehanım29, 1 yıl önce

Alım bugünmüş hayırlı olsun. Gerçekleri kabul edemiyorsunuz bende sizin kafadan düşüneyim istiyorsunuz çünkü işinize öyle geldiği için Baska düşüncelere duyumlara kapalısınız anlıyorum sizi. Evet abarttım biraz kalbinizi kırdıysam kusura bakmayın ama söylediklerim gerçekti böyle bir muhabbet var kocaman hastanede 2. Alım seçim sonrasına sarkmış diye sekreterlik işlerinde yapıyoruz herkes isyanda bir de seçim sonrasına kaldı diye herkes sinirli . Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Sizide anlıyorum beklemek zor ama az daha sabır temmuzda olur yüksek ihtimal

Hemşirehanım29
Aday Memur
23 Mart 2023 08:08

Karşında bayan olduğunu unutma önüne geçene de saldırma dikkat et memurluğun yanmasın

F.Muratt, 1 yıl önce

Sana sadece yazık kafana diyorum. NE GEÇTİ ŞİMDİ ELİNE YEDİĞİN AZARLA KALDIN BİRDE ATANDIĞINI İMA EDİYORDUN? HANİ ATAMA BÖLÜNMÜŞTÜ HANİ KILAVUZ SEÇİMDEN SONRA OLUYORDU...

Furkan2748
Aday Memur
23 Mart 2023 10:20

hemşirehanım31 noldu atama seçim sonrasıydı yemek yerken yanlış duymuşlar

Karşında bayan olduğunu unutma önüne geçene de saldırma dikkat et memurluğun yanmasın

van bulut
Aday Memur
23 Mart 2023 14:41

Puhahaha hayırdır ne farkediyor bağyan veya erkek olman? Cinsiyetten ayrıcalık bekleyecek kadar mı eksiksin :D

Ki eleman da kötü bir şey söylememiş niye içerledin bu kadar :D

F.Muratt
Aday Memur
24 Mart 2023 05:59

Sen dikkat et senin memurluğun yanmasın :) Başhekimini şunu bunu her yerde paylaşmanı önermem

petko
Şef
24 Mayıs 2023 01:53

arada bir bu yoruma bakıp bakıp gülüyorum :) alım oldu millet göreve bile başladı :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Bugün çalıştığım hastanede klinikte doktorların konuşmasına kulak misafiri oldum müdürle görüşmüşler personel eksikliğinden dolayı. 2.alımın seçim sonrasına kaldığını söylemişler. Bilginize. Bekleyen arkadaşlar.

petko
Şef
04 Haziran 2023 17:52

Fıkra gibi, bakıp bakıp gülüyorum =)))

Bugün çalıştığım hastanede klinikte doktorların konuşmasına kulak misafiri oldum müdürle görüşmüşler personel eksikliğinden dolayı. 2.alımın seçim sonrasına kaldığını söylemişler. Bilginize. Bekleyen arkadaşlar.

13 Haziran 2023 14:36

Tekrar atama olursa 2024 martta anca olur o da çok az olur

Toplam 91 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi