Editörler : cihan27E.Kayı Han

Necatalp
Aday Memur
13 Nisan 2023 10:24

Şu durumda neye istinaden ceza alınır ki?

Görev almak istiyorum ne yapmalıyım bilen cevap verebilir mi?

debug, 1 yıl önce

bunun cezası var biliyorsundur umarım :D

ISIKAYHAN
Daire Başkanı
13 Nisan 2023 22:17

?Yüksek Seçim Kurulunun 20/07/2022 tarihli ve 232 sayılı Karar?ında ne yazıyor?

YSK'nın sitesinde yok, internette arama yapınca da hiç bir yerde bulunmuyor

katenoid
Aday Memur
19 Nisan 2023 11:19

daha önceki seçimlerde kuruma resmi yazı ile görev almak isteyip istemediğimize dair yazı gelirdi bu sene bizim kuruma gelmedi neden merak ediyorum...

Noury
Daire Başkanı
19 Nisan 2023 11:23

görev çıkmasını istemiyorum bu durumda n yapmalıyız yer ANKARA

Fatih869
Yasaklı
19 Nisan 2023 11:32

artık isteyip istemezdiğimizi sormuyorlar hatta yazı geldi "görev verilenler gelmezse hapis cezası verilir, sağlık raporu almayın" diye üst yazı geldi.

Noury, 1 yıl önce

görev çıkmasını istemiyorum bu durumda n yapmalıyız yer ANKARA

Bluemoon34
Aday Memur
25 Nisan 2023 17:20

merhabalar. istanbul avrupa yakasında yaşıyorum. sandık başkanı olmak için devlet memuru olma şartı var mı ? yok ise birinden devir alabilirim. daha önce sandık kurulu üyeliği yaptım ama sandık başkanlığı yapmamıştım. bildiğim kadarıyla sandık başkanlığı devredilebiliyor. devretmek isteyen özelden bana ulaşabilir

Fatih869
Yasaklı
26 Nisan 2023 08:01

siyasi partiler yada ilçe ysk tarafından görev verilebiliyor. ilçe ysk memurlardan seçiyor, partilerde üyelerden seçiyor.

Bluemoon34, 12 ay önce

merhabalar. istanbul avrupa yakasında yaşıyorum. sandık başkanı olmak için devlet memuru olma şartı var mı ? yok ise birinden devir alabilirim. daha önce sandık kurulu üyeliği yaptım ama sandık başkanlığı yapmamıştım. bildiğim kadarıyla sandık başkanlığı devredilebiliyor. devretmek isteyen özelden bana ulaşabilir

Toplam 107 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi