İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : E.Kayı Han
08 Mart 2023 15:11

Erzincan cezaevi

Arkadaşlar bakanlık erzincan cezaevi için tecrubeli personel istiyor. Erzincanda görev yapan arkdaşlar cevaplarsa ;

1- Erzincan nasıl

2-Lojman durumu

3-Ev kiraları ve yaşam

Ugur198
Aday Memur
08 Mart 2023 16:02

tahminen ne zaman açılır cezaevi ?

08 Mart 2023 19:25

Açılacak Ygc için lojman var

canpolat0024
Aday Memur
09 Mart 2023 15:08

1. Erzincan tipik memur şehri sanayileşme olmadığı için memur ve öğrenci üzerinden para dönüyor. Bunun için de fiyatlar pahalı,

2. Tüm tipler için lojman ayrıldı. Şu an lojmanlar boş durumda,

3. Ev kiraları genel olarak pahalı, yaşam standartı olarak her şeyi rahatça bulabilirsiniz.

Lojman düşünenler için arabaları varsa çok büyük avantaj kesinlikle lojman tercih edilir.

Erzincan düşününler için 2 handikap var, 1. Erzincan pahalı bir şehir, 2. Kış sert geçiyor.

Genel olarak üniformalı memuru seven bir halkı var.

Gelen memur genel olarak tayin gitmek istemez.

İkmm29
Aday Memur
09 Mart 2023 15:41

Araba haricinde lojmandan merkeze otobüs minibüs vb araçlarla ulaşım mümkün mü yada yürüme mesafesinde bu gibi ulaşım araçlarına binmek mümkün mü teşekkür ederim

canpolat0024, 1 yıl önce

1. Erzincan tipik memur şehri sanayileşme olmadığı için memur ve öğrenci üzerinden para dönüyor. Bunun için de fiyatlar pahalı,

3. Ev kiraları genel olarak pahalı, yaşam standartı olarak her şeyi rahatça bulabilirsiniz.

Lojman düşünenler için arabaları varsa çok büyük avantaj kesinlikle lojman tercih edilir.

Erzincan düşününler için 2 handikap var, 1. Erzincan pahalı bir şehir, 2. Kış sert geçiyor.

canpolat0024
Aday Memur
09 Mart 2023 15:58

Belediye otobüsü lojmanların hemen önünden geçiyor. Her saat başı veya 2 saatte bir olmak üzere.

Ugur198
Aday Memur
09 Mart 2023 16:20

tahminen ne zaman açılacak cezaevi ?

nastan önce açılma durumu var mı ?

canpolat0024, 1 yıl önce

haydnglen
Aday Memur
14 Mart 2023 15:47

Bir de ben genelden ziyade daha özel bir cevap vereyim. Erzincan Cezaevi personeli ve amirleri hayatımda gördüğüm en kalitesiz insanlar (elbette 5 parmağın 5 i 1 değil). Cezaevi tam bir kurtlar sofrası herkes birbirinin ayağını kaydırma ve amirlere yalanma peşinde. Aman ha sakın diyim hasta olupda rapor alma direkt mobbingi yersin. Özellikle Açık Cezaevinin bir müdürü var ki onu hangi akla hizmet müdür yapmışlar şaşmak lazım. Hasta olursun rapor yasak, işin olur 2 saat içinde gidip gelmezsen dünya çene yapar, mazeret izni hakgetire mümkünatı yok alamazsın, ölüm izni dahi utanmasa vermez. Selam verirsin selam almaz kimsenin elini sıkmaz egodan yürüyemez dahi. Hatta ilk geldiğinde bir kaç tane yılların personeli ben bunla çalışmam diyip kapalıya geçmek için dilekçe vermişti. Erzincan çoğu batı şehrinden daha pahalı. Kiralar yüksek, restaurant, giyim ve en basitinden kafelerdeki çay bile çok pahalı. İnsanı fazla sıcak olmadığı gibi kültür seviyeside çok aşağıda bir kent. Kısacası asla ve asla tavsiye etmem.

14 Mart 2023 16:25

Ben rapor alayımda oda ben ağzımdan burnumdan getirsin. Kimsenin kaybedecek birşeyi yok. Ben kaybedersem yanımda birinide çekerim. Sizde bu kadar korkak olmayın. Müdüre kötü diyen müdürden KORKAN dır. Herkes haddini bilecek müdürse müdürlüğünü yapacak. Bana çene yapabilmesi değil yapmaya kalkıştımı cevabını alır. Rapor aldığım için beni tehdit edemez. TİHEK var Kamu etik kurulu var. Hiç olmadı gir eşinin ve ailenin cimerine yaz şikayetini. eşim veya oğlum eve geliyor.Çom rahatsız olmasına rağmen işe gidiyor. Rapor alınca tehdit ediliyor. iş ortamında mobing yediğini söylüyor. can güvenliğinden korkuyorum. Bak bakayım devlet o müdürü nasıl inletiyor.
haydnglen, 1 yıl önce

Bir de ben genelden ziyade daha özel bir cevap vereyim. Erzincan Cezaevi personeli ve amirleri hayatımda gördüğüm en kalitesiz insanlar (elbette 5 parmağın 5 i 1 değil). Cezaevi tam bir kurtlar sofrası herkes birbirinin ayağını kaydırma ve amirlere yalanma peşinde. Aman ha sakın diyim hasta olupda rapor alma direkt mobbingi yersin. Özellikle Açık Cezaevinin bir müdürü var ki onu hangi akla hizmet müdür yapmışlar şaşmak lazım. Hasta olursun rapor yasak, işin olur 2 saat içinde gidip gelmezsen dünya çene yapar, mazeret izni hakgetire mümkünatı yok alamazsın, ölüm izni dahi utanmasa vermez. Selam verirsin selam almaz kimsenin elini sıkmaz egodan yürüyemez dahi. Hatta ilk geldiğinde bir kaç tane yılların personeli ben bunla çalışmam diyip kapalıya geçmek için dilekçe vermişti. Erzincan çoğu batı şehrinden daha pahalı. Kiralar yüksek, restaurant, giyim ve en basitinden kafelerdeki çay bile çok pahalı. İnsanı fazla sıcak olmadığı gibi kültür seviyeside çok aşağıda bir kent. Kısacası asla ve asla tavsiye etmem.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi