Editörler : E.Kayı Han
«45678910111213141516

Mrtmrt4
Memur
13 Mart 2023 10:24

Korkaksın Memurlar.net , infaz kurumların sorununu dile getiremeyecek kadar KORKAK

BLKİKM
Aday Memur
13 Mart 2023 10:33

AKAMET-1 AKAMET-2 BAKALIM 3. AKAMET NE OLACAK.

erkanbabaoglu
Kapalı
13 Mart 2023 10:37

Memurlar.net neden İnfaz ve Koruma Memurları ile ilgili haber yapmıyorsunuz? O kadar insan buraya gelip sıkıntısını yazıyor ama sizlerden gelen hiç bir olumlu haber göremiyoruz.

Bize söz verilipte yerine getirilmeyen yargı paketinden çıkarılan özlük haklarımızla ilgili lütfen kayda değer dikkat çekici bir haber yapar mısınız? İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

İyi çalışmalar.

Özcn86
Aday Memur
13 Mart 2023 10:58

Beyler buraya yazacaginaza memurlar net WhatsApp hattina yazin ben yazdim, tek ben yazinca haber olmuyor birde toplu yazalim bakalim olacakmi 0532 540 05 90 WhatsApp hatti bu tüm talep istek şikayetleri.yazim bakalim haber yapacak yürekleri varmi

MUTLUM61
Kapalı
13 Mart 2023 12:06

Arkadaşlar 7. yargı paketi Çarşamba günü Meclis Adalet Komisyonuna geliyor.Komisyon sürecinde lehimize olan maddeler eklettirilebilir.Kulis yapmak için çevresi ve gücü olan arkadaşlar Adalet Komisyon Üyelerine ulaşıp bu süreci lehimize cevirebilirler.İ.K.M BİTTİ DEMEDEN HİÇ BİR ŞEY BİTMEZ.

3fiskenderunlu.31
Aday Memur
13 Mart 2023 12:13

Arkadaşlar akşam twitter etkinliğine katılalım. Azda olsa hala umudum var. İKM'lerin haklı talepleri mutlaka bakanımızın kulağına gidecektir. Düşük bir ihtimal bile olsa Hakkımız olanı geri vereceklerdir. Binlerce insanın isteklerine bakanımız inşaallah kayıtsız kalmayacaktır. Lütfen bir olalım.. Sesimiz duyuracak sendikamız yok. Ama hakkını arayan on binlerce memurun umudu ve yüreği var.

karrppeenn
Aday Memur
13 Mart 2023 12:25

bu dönemde bu gevşekler iktidar aleyhine tek haber yapamazlar. ne zaman memurun yanında oldular ki.

EVEREST8848
Memur
13 Mart 2023 12:28

Ya senin bakanın senin varlığından haberi var mı adam her zaman varsa yoksa hakim savcı demedi mi hala bu zihniyetten bir şey umut ediyorsunuz neyin kafası bu.
3fiskenderunlu.31, 1 yıl önce

Arkadaşlar akşam twitter etkinliğine katılalım. Azda olsa hala umudum var. İKM'lerin haklı talepleri mutlaka bakanımızın kulağına gidecektir. Düşük bir ihtimal bile olsa Hakkımız olanı geri vereceklerdir. Binlerce insanın isteklerine bakanımız inşaallah kayıtsız kalmayacaktır. Lütfen bir olalım.. Sesimiz duyuracak sendikamız yok. Ama hakkını arayan on binlerce memurun umudu ve yüreği var.

muhtarnaptin
Aday Memur
13 Mart 2023 13:33

Foruma girdikçe üzülüyorum. Maalesef personelimizin ekserisinin eğitim ve ahlak seviyesi, teşkilatlanma bilinci, ifade yeteneği, sorgulama güdüsü çok düşük. Bu nedenle hakların alınması noktasında zaafiyet oluşuyor.

Usaklee64
Aday Memur
13 Mart 2023 15:25

Öncelikle bu MEMURLAR.NET Forum sayfası vasıtasıyla beraber yazdığımız her şey kendi aramızda konuşmamızdan ibaret, başka bir şey değil. Hem site yöneticileri hem de Editör Burada yazılan konuları paylaşma gereği duymuyor, Çünkü ( kesinlikle küçümsediğim için söylemiyorum !) Öğretmenlerin, Polislerin ek ders ücretleri ile ilgili haber paylaşıyor, Meb camiası bizden daha büyük daha fazla prim getiriyor, onları haklarını fazlasıyla savunacak Sendikaları mevcut, aslen sizin amacınız sesi az çıkan memurların haklarını savunmak en kötü seslerini duyurmak olmalıydı. Aksi halde bu forum sayfasının açık olmasının bi espirsi yok, kendimiz yazıyoruz kendimiz okuyoruz.

infazcikatip
Aday Memur
13 Mart 2023 15:46

Bu konuda yüzde yüz katılıyorum. Bu yargı paketi mevzusu çıktığından beri özellikle forum tavernaya döndü. Meslektaşlarına hakaret edenler, iki kelimelik cümlede kırk tane imlâ hatası yapanlar vs..

İKM arkadaşlarımızın alnının akıyla yıllar yıllar önce hak ettiği bu hak elbet verilecektir o ayrı mesele. Hak edene hakkını vermeyenler bu veballe nasıl uyuyor hiç anlayamıyorum.

muhtarnaptin, 1 yıl önce

Foruma girdikçe üzülüyorum. Maalesef personelimizin ekserisinin eğitim ve ahlak seviyesi, teşkilatlanma bilinci, ifade yeteneği, sorgulama güdüsü çok düşük. Bu nedenle hakların alınması noktasında zaafiyet oluşuyor.

KayıBoyu34
Yasaklı
13 Mart 2023 15:58

bende bunula alakalı bi başlık açtım 2 defa 1 defada anket yaptım Adalet bakanlığının memurlar.netten ayrılmasına dair ama hemen kapattılar sildiler.

Usaklee64, 1 yıl önce

Öncelikle bu MEMURLAR.NET Forum sayfası vasıtasıyla beraber yazdığımız her şey kendi aramızda konuşmamızdan ibaret, başka bir şey değil. Hem site yöneticileri hem de Editör Burada yazılan konuları paylaşma gereği duymuyor, Çünkü ( kesinlikle küçümsediğim için söylemiyorum !) Öğretmenlerin, Polislerin ek ders ücretleri ile ilgili haber paylaşıyor, Meb camiası bizden daha büyük daha fazla prim getiriyor, onları haklarını fazlasıyla savunacak Sendikaları mevcut, aslen sizin amacınız sesi az çıkan memurların haklarını savunmak en kötü seslerini duyurmak olmalıydı. Aksi halde bu forum sayfasının açık olmasının bi espirsi yok, kendimiz yazıyoruz kendimiz okuyoruz.

ikmmemur1
Aday Memur
13 Mart 2023 16:21

memurlar.net ana sayfada infaz korumaların 7 yargı paketinden neden çıkartıldığı ve tepkili oldukları ile ilgili neden haber yapmıyorsun? bu kadar personelin talebidir bu sende tepkimize ortak ol destek ol ve haber yap bizi unutmayın

ikm10
Aday Memur
13 Mart 2023 16:39

twitter etkinliklerine katılalım arkadaşlar düzelir bir ihtimal elimizden gelen gayreti sarfedelim

Özcn86
Aday Memur
13 Mart 2023 22:52

Katildik kardes msj ve retweet atma hakkim dolmuş sen hesap et artik 139 bin tweeet şimdilik umarim görürler

ikm10, 1 yıl önce

twitter etkinliklerine katılalım arkadaşlar düzelir bir ihtimal elimizden gelen gayreti sarfedelim

terromolinos58
Yasaklı
13 Mart 2023 23:10

bir arkadas İKM > HÜDa par bilin istedim yazmış akillarinada geliyor

marco-77
Kapalı
14 Mart 2023 00:13

O kadar tweet atana kadar, hakim be savcı bakanının son sosyal medya paylaşımına yorum yapılsaydı daha çok dikkat çekerdik. Kimse korkudan birşey yazmamış

ikm10, 1 yıl önce

terromolinos58
Yasaklı
14 Mart 2023 02:58

haklısın sanırım bizim personel ödlek ben yazdım mesela korkacagim hiç bir şeyim yok işimi düzgün yapıyorum hakkimida ariyacagim tabiki aramayan utansin burda bize çatır çatır cevap veren zabıt katipleri de odlek çıktı biz haklarımızı alamayinca ortadan kayboldular halbuki yanimizda olmaları gerektiğini zamanı gelince en büyük destekçileri olacak İKM leri kaybettiler azıcık akılları çalısmiyor. yıllar öncede haksızlığa sessiz kaldılar ve biz yıllarca CTE hariç yazılarıyla yaşadık maalesef...
marco-77, 1 yıl önce

O kadar tweet atana kadar, hakim be savcı bakanının son sosyal medya paylaşımına yorum yapılsaydı daha çok dikkat çekerdik. Kimse korkudan birşey yazmamış

memur2147
Aday Memur
14 Mart 2023 08:45

Bir adliye personeli olarak 7.yargı paketinde İKM personeli arkadaşlara iyileştirme yapılacağı haberinden itibaren hep destekledim olması gerektiğini savundum çünkü hakediyorlar.Mesleklerinin çok büyük zorlukları ve riski var.Biz adliye personelleri ve ceza infaz kurumundaki sivil personeller olarak bunu desteklememiz gerekiyordu.Önce onların hakları hallolduktan sonra bizde talep etmeliydik Allah herkesin gönlüne göre versin son dakikaya kadar arkadaşlar mücadelenizi yapın belki bir umut.

mevzuatdelisi
Aday Memur
14 Mart 2023 09:20

Mevcut özlük hakları ile bu işin yapılamayacağı ortada. Birkaç senelik infaz koruma memuruyum. Ancak şimdiden bu mesleğin Türkiye şartlarında yapılmaması gerektiğini idrak ediyorum.

Toplam 308 mesaj
«45678910111213141516

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi