İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : E.Kayı Han
12 Mart 2023 17:53

Fazla çalışma ücreti emsal karar
Arkadaşlar polis memuruyum 66 ay açıkta kalıp iade oldum. Ama emniyet eksik aldığım maaş hesabını yaparken fazla çalışma ücretini dahil etmemiş. Bende emniyete dilekçe yazdım yatırılması konusunda muhtemelen red gelecek ve mahkemeye vereceğim. Sizlerden ricam elinde emsal kararı olan yardımcı olabilir mi.
23 Mart 2023 13:49

Açığa alındıktan sonra dava ile geri dönüp maktu mesaisini alamayan ve açtığımız davada lehe karar almıştık. Kararı bulmam gerekiyor. Dava açmanızda fayda var

Yazılı başvuru red işlemine karşı 60 gün içinde

sizofrenimam
Memur
03 Nisan 2023 11:05

Memuravukatı izninizle bir soru sormak istiyorum. Henüz kurumda bir yıl bile dolmamışken kurumundan ayrılan 4B li sınavsız olarak bekleme süresine tabi olmadan dilekçeyle eski kurumuna geri dönebilir mi ? Bİr yolu-yöntemi var mı ?

Memuravukatı, 1 yıl önce

Açığa alındıktan sonra dava ile geri dönüp maktu mesaisini alamayan ve açtığımız davada lehe karar almıştık. Kararı bulmam gerekiyor. Dava açmanızda fayda var

Yazılı başvuru red işlemine karşı 60 gün içinde

04 Nisan 2023 11:34

pek mümkün görmüyorum

sizofrenimam, 12 ay önce

Memuravukatı izninizle bir soru sormak istiyorum. Henüz kurumda bir yıl bile dolmamışken kurumundan ayrılan 4B li sınavsız olarak bekleme süresine tabi olmadan dilekçeyle eski kurumuna geri dönebilir mi ? Bİr yolu-yöntemi var mı ?

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi