Editörler : swat3410
16 Mart 2023 10:29

Pomem mülakatı ve Cimer şikayet

Merhaba arkadaşlar babam polis ve ailemde polis var sözlü mülakatta kaymakam sen olma boşver dedi 1 dk bile sürmeden odadan çıktım şaka yapiyor zannnetim direk başarisiz geldi cimerden şikayet etsem birşey cikarmi amaç sözlude yapilan haksizliği anlatmak

Baypar
Şube Müdürü
16 Mart 2023 10:33

Mülakattaki görevlilere karşı saygısızlık mı yaptın ?

VeryImportantPerson
Aday Memur
16 Mart 2023 10:57

Bişey çıkacağını zannetmiyorum ama sen yine de yaz dümenden cimer herşeye cevap veriyor şansını dene en azından ne cevap geleceğine bi bak

hakankaplan03
Aday Memur
16 Mart 2023 11:05

Saygımi bozmadim amannn sende olmasan ne olacak dedi 1 dk anca durdum direk basarisiz benden kotu sporla arkadaslarimi asil yapmis ayni kaymakam

Baypar, 1 yıl önce

Mülakattaki görevlilere karşı saygısızlık mı yaptın ?

hakankaplan03
Aday Memur
16 Mart 2023 11:08

Deneyecem kardesim orada kamera falan yok o olsa kanıtta olur spora kamera var sözlüde yok :))))))

VeryImportantPerson, 1 yıl önce

Bişey çıkacağını zannetmiyorum ama sen yine de yaz dümenden cimer herşeye cevap veriyor şansını dene en azından ne cevap geleceğine bi bak

Souls
Aday Memur
16 Mart 2023 13:30

Karadeniz fıkrası gibi olay yaşamıssın hakkında hayırlısı :D

cemalettin32
Memur
16 Mart 2023 14:35

O an öyle bir anki mülakat komisyonun gözü seni tutsa 60 sporlada asil olursun 60 KPSS ilede tamamen başkan kafasına göre puanlama yapılıyor zaten diğer üyeler ona yakın veya aynı puanı veriyor

hakankaplan03
Aday Memur
17 Mart 2023 16:35

Sorun orda 2 kelime dahi edemeyen arkadasim asil girdi 60kpss 70 sporla kendi dedi sözlude herseye hatirlayamadim animsayamadim dedim dedi ama asil girdi o sözludeki kriterlere acikcasi inanmiyorum ben

cemalettin32, 1 yıl önce
O an öyle bir anki mülakat komisyonun gözü seni tutsa 60 sporlada asil olursun 60 KPSS ilede tamamen başkan kafasına göre puanlama yapılıyor zaten diğer üyeler ona yakın veya aynı puanı veriyor

eskidenberiburdayim
Şube Müdürü
13 Mayıs 2024 23:52

resmen terbiyesizlik cidden ona mı kalmış sen olma demek mağdur olan arkadaşa tavsiyem idare mahkemesinde dava açsın işin peşini asla bırakmasın

-KING9
Genel Müdür
24 Mayıs 2024 11:46

listedeki torpillilerin kazanmasi icin senin gibi tek basina girenlerin elenmesi gerek.

bekcilik polis cayir cayir torpilliler aliniyor . sana bana yedirirler mi?

es kaza sansiyla kazananlar da var.

sozlu mulakat varsa orda torpil adam kayirma vardir.

gecmiste de fetocular giriyordu boyle... millet cayir cayir isyan ediyordu torpil var diye ... kimse orali olmadi.

simdi soyle sana yedirirler mi?

bosver yine de yas sinirin gecmediyse 30 una kadar dene .

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi