Editörler : Pangaea

18.09.2022
Yasaklı
16 Mart 2023 15:47

biz onu zaten yapıyoruz. ama gıdıpte haketmedıgımız bir kadro içinde uğraşmıyoruz. bilmediğimiz işlere atlamıyoruz. onları küçük görmuyoruz.

mimarhanimkiz, 1 yıl önce
E zaman kadro açılmayan alim yapılmayan mühendis mimarlara ne sallıyorsunuz burda onlara dediğiniz gibi siz de zorlayın sizi de alsınlar o zaman
16 Mart 2023 15:48

Ne alaka haketmediğiniz kadro ? Size mi tahsis edildi her yer
18.09.2022, 1 yıl önce

biz onu zaten yapıyoruz. ama gıdıpte haketmedıgımız bir kadro içinde uğraşmıyoruz. bilmediğimiz işlere atlamıyoruz. onları küçük görmuyoruz.

18.09.2022
Yasaklı
16 Mart 2023 15:51

ben yılardır alandan 85+ puan alıyorum mulakatla sınavlarda hep red yiyoruz. delı gıbı hazırlanıyoruz kaymakamlık kazanıyoruz mulakatında red yıyoruz. ıdarı hakımlık kazanıyoruz mulakaında red yıyoruz. yıllarımızı bız bu işlere vermısız okudugumuz kıtabın haddi hesabı yok. ne sacımız ne gozumuz kalmıs. yuksek lısansımızı doktoramızı yapıyoruz. unvlere araştırma gorevlısıne basvuruyoruz red yıyoruz. ydsımı alıyoruz bir işe yaramıyor.

sonra foruma gelıyorsun cigeri beş para etmeyen birisi sıf senden daha ıyı matematık yapıyor dıye seni kucuk göruyor. yok yaaa

18.09.2022
Yasaklı
16 Mart 2023 15:53

allahtan atandım kurtuldumda sızın gibi ınsanlarla muhattap olmam dıyordum ama yıne dayanamadım.

SamettCann
Memur
16 Mart 2023 16:03

Sanki bana mimar sinan tavırlara bak. Hanım hanım çok üstte görüyorsanız kendinizi lütfen özel sektörde hünerlerinizi gösterin paraya pul diyiniz lütfen. Allah için buraya da sanat eserlerinizi atarsanız bizde hayranlıkla izleriz. Bir birimizi küçük düşürmeye çalışmak yerine atama sayılarının yüksek olması için çabalasak nasıl olur?

Ben herşeyi biliyorum merak etmeyin siz iibf okuyorum açıktan ben onu yaparım da dediğiniz gibi siz ne mühendis olabilirsiniz ne mimar

altögrenimmagduru
Aday Memur
16 Mart 2023 16:04

bu alım iibfnin hakkıdır mühendislere sıra gelene kadar ğretmenler var iibf olmayacaksa öğretmenler olur mühendisler neden hemen atlıyor anlamıyorum milli eğitim bakanlığı adı öğretmenler varken size sıra gelmez memurluk olduğu için atanacaksa iibf mezunları atanmalı yok biz iibf almıyoruz diyorlarsa öğretmenler atansın mühendisler kendi işini yapsın

16 Mart 2023 16:05

Ahahha elit görünmeye çalışan sokak ağzı tebrikler
SamettCann, 1 yıl önce

Sanki bana mimar sinan tavırlara bak. Hanım hanım çok üstte görüyorsanız kendinizi lütfen özel sektörde hünerlerinizi gösterin paraya pul diyiniz lütfen. Allah için buraya da sanat eserlerinizi atarsanız bizde hayranlıkla izleriz. Bir birimizi küçük düşürmeye çalışmak yerine atama sayılarının yüksek olması için çabalasak nasıl olur?

16 Mart 2023 16:07

Emriniz olur söylersiniz hemen yaparlar
altögrenimmagduru, 1 yıl önce

bu alım iibfnin hakkıdır mühendislere sıra gelene kadar ğretmenler var iibf olmayacaksa öğretmenler olur mühendisler neden hemen atlıyor anlamıyorum milli eğitim bakanlığı adı öğretmenler varken size sıra gelmez memurluk olduğu için atanacaksa iibf mezunları atanmalı yok biz iibf almıyoruz diyorlarsa öğretmenler atansın mühendisler kendi işini yapsın

SamettCann
Memur
16 Mart 2023 16:12

İngiltere prensesi ile mi konuşuyorum?

Ahahha elit görünmeye çalışan sokak ağzı tebrikler

başiktisat
Aday Memur
16 Mart 2023 16:22

alımlar öğretmenlerden yapılacak ne celalleniyorsunuz

16 Mart 2023 16:22

Büyük ihtimal 4001 alacak. Cimerden ve twiterdan 4001 alımı olması için talepte bulunalım. Alımı olmayan mühendislik,fen edebiyat vb. İçin büyük umuttur. Her ilan iibf oluyor. Yazik bizlere. Okuyup geçmeyin arkadaslar. Talepte bulunmaya devam.

filtercoffee
Aday Memur
16 Mart 2023 16:43

Açık öğretimi de olan iibf bölümleri var. Alım 4001 olsun isteyen arkadaşlar sizi tutan yok, buyurun bitirin, madem mühendislikten atanamayıp düz memurluk bari olsun diyorsunuz... Anlamak cidden zor sizleri.

Ben de mühendislik mezunuyum, üstelik bir elin parmağını geçmiyor bölümümün merkezi alımlarda kontenjanı. Aöf işletme okuyorum, 3 yılda da bitiyor. Gönül isterdi ki herkesin kendi bölümünden yeterli alım olsun, örgünü olan iibf'lieri de mağdur etmeyelim aöf ile ama maalesef...

Birbirini yemekle çözüme ulaşan oldu mu hiç?

alonestyle
Aday Memur
16 Mart 2023 16:44

Büro personeli kadrolarının büro yönetimi bölümüne verilmesini istiyoruz.

maviyedair
Şef
16 Mart 2023 16:51

Gardaş boşuna beklemeyin, önlisans büro yönetimi mezunları ağırlıklı olacak

Adaletli Ruhu
Aday Memur
16 Mart 2023 16:57

Adalet bölümü mezunlarına verilmeli bu kadrolar.

maa33
Kapalı
16 Mart 2023 16:58

Teknikmatematik kardeş, geçen de yine buna benzer iibf mezunlarının hakkını almak için bir başlık açmıştınız. Oraya da yazmıştım. Bizler ile yani iibf mezunları ile sorununuz nedir anlayamıyorum. Vicdanı ölmemiş herhangi bir insan adı üzerinde "İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi" mezunu kişilerin büro memuru kadrosunun onlara verilmesine karşı gelmez. Adı üzerinde İDARİ BİLİMLER..! 4001 BAŞTA OLMAZ ÜZERE zaten birçok haksızlık ile mücadele ediyoruz. Biraz vicdan biraz sakinlik ya hu...Bizler neden gidip herhangi bir MÜHENDİSİN veya MATEMATİKÇİNİN kadrosuna göz dikmiyoruz. Bana bir tane başkasının kadrosunda gözü olan iibfli gösteremezsin. Elinizi vicdanınıza koyun..!

16 Mart 2023 17:09

adaletli olmak lazım arkadaşlar 4 yıllık bu işin okulunu okuyan iibf mezunları varken diğer iki yıllık yada dört yıllık bölümlere bu işin verilmesi adil olmaz bazı arkadaşların dediği gibi eğer iibf mezunu olmayacaksa öğretmen olur diğer mesleklerin meble ne alakası var anlamıyorum

maa33
Kapalı
16 Mart 2023 17:11

Hay Allah razı olsun sevgili hocam. İşte vicdan işte hak...

ögretmencocuk, 1 yıl önce

adaletli olmak lazım arkadaşlar 4 yıllık bu işin okulunu okuyan iibf mezunları varken diğer iki yıllık yada dört yıllık bölümlere bu işin verilmesi adil olmaz bazı arkadaşların dediği gibi eğer iibf mezunu olmayacaksa öğretmen olur diğer mesleklerin meble ne alakası var anlamıyorum

16 Mart 2023 17:31

olması gereken iibfnin atanması hocam gerçekler bunlar adamlar 4 yıl boyunca kamuya yönelik ders alıyor osmanlıda bu yüzden battı işi hakkıyla yapacak kişilere vermek yerine ona buna verdiler koskocaman osmanlı imparatorlugu battı bugün ameliyata mühendis giremiyorsa iibf mezunu giremiyorsa iibf alanına neden mühendis öğretmen girsin ki ben öğretmen olarak bir mühendisin öğretmen olmasına karşıyım öğretmende mühendisin işini yapmasın bakın depremde gördük önün egelen bakkal kuyumcu manav parası olan inşaat işine girdi yıkılmayan yer kalmadı inşaat işini mühendis yapsın öğretmen işini öğretmen ameliyatı doktor kamu işlerinide iibf mezunları

maa33, 1 yıl önce

Hay Allah razı olsun sevgili hocam. İşte vicdan işte hak...

capelloo
Memur
16 Mart 2023 17:33

kim diyo

maviyedair, 1 yıl önce
Gardaş boşuna beklemeyin, önlisans büro yönetimi mezunları ağırlıklı olacak
Toplam 72 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi