Editörler : E.Kayı Han
16 Mart 2023 19:11

2023 MBSTS başvuruları başladı

Sınava başvurular, 16-23 Mart 2023 tarihleri arasında yapılacaktır.

Adaylar, başvurularını 16 Mart 2023 tarihinde saat 10.00'dan itibaren ÖSYM Başvuru Merkezleri aracılığıyla yapabilecekleri gibi ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr adresinden veya ÖSYM Aday İşlemleri Mobil Uygulaması?ndan da yapabilecektir.

Sınava ilişkin ayrıntılı bilgi 2023-DİB-MBSTS Kılavuzu?nda yer almaktadır. Adaylar Kılavuz?a aşağıdaki bağlantıdan erişebilecektir. Sınava başvuracak adayların Kılavuz?u dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

https://www.osym.gov.tr/TR,25364/2023-dib-mbsts-basvurularin-alinmasi-16032023.html

BAŞVURU ÜCRETİ 240TL

ömer.amir.beyy
Kapalı
18 Mart 2023 18:22

Allah bereket versin

acegen
Aday Memur
31 Mart 2023 15:36

Türkiye geneli ücretsiz 2023 MBSTS Deneme sınavı olacakmış katılmanızı tavsiye ederiz..

2023 Türkiye Geneli ÜCRETSİZ MBSTS Deneme Sınavı - Canlı UZEM

oflu-imam
Şube Müdürü
31 Mart 2023 21:31

Adamlar ne kadar bilgi varsa istiyor, birkaç bilgi daha istese ösym ile eşdeğer olacak. Bence gerek yok,

Sendikanın kendi alanı var, oradan da bakabilirsiniz.

acegen, 1 yıl önce

Türkiye geneli ücretsiz 2023 MBSTS Deneme sınavı olacakmış katılmanızı tavsiye ederiz..

2023 Türkiye Geneli ÜCRETSİZ MBSTS Deneme Sınavı - Canlı UZEM

acegen
Aday Memur
01 Nisan 2023 02:15

kesinlikle haklısınız bende sendikanın deneme sınavına girdim fakat çok yeterli gelmedi bu kurumu dhbt sınavından bildiğim ve geniş katılımlı sınav yaptıkları için durumumuzu görmek için güzel bir imkan.

oflu-imam
Şube Müdürü
01 Nisan 2023 05:31

Alternatif olsun diye dedim zaten.

Onların bu kadar organizasyon yapmasına gerek yoktu bence. Sonuçta deneme sınavı.

Hadi eş zamanlı yapacağım dersen isim alırsın mail alırsın oldu bitti.

Telefon numarasını almakta neyin nesi.

Sonra sms yağmurundan kurtaramıyoruz.

acegen, 1 yıl önce

kesinlikle haklısınız bende sendikanın deneme sınavına girdim fakat çok yeterli gelmedi bu kurumu dhbt sınavından bildiğim ve geniş katılımlı sınav yaptıkları için durumumuzu görmek için güzel bir imkan.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi