Editörler : "eskiyara"Pangaea
16 Mart 2023 21:31

Kademe derece yanlış hesaplanmış

10 yıldır kademem ve derecem eksik hesaplanmış düzelttiler ama geriye dönük maaş eksiğimi

alabilir miyim?

Evlenmek Gerek
Genel Müdür
16 Mart 2023 21:39

On yıl hiç mi merak etmediğinizi merak ettim.

parada42
Aday Memur
16 Mart 2023 21:45

Alabilirsiniz bizim dairede teknikerin birisi aldı

tukiu
Memur
16 Mart 2023 22:25

hocam özelde calıştım puan geldi ama kdemenin geldiğini yeni öğrendim

Evlenmek Gerek, 1 yıl önce

On yıl hiç mi merak etmediğinizi merak ettim.

tukiu
Memur
16 Mart 2023 22:29

hoocam nasıl?

parada42, 1 yıl önce
Alabilirsiniz bizim dairede teknikerin birisi aldı

tukiu
Memur
17 Mart 2023 12:59

bilgisi olan yok mu ?

17 Mart 2023 16:59

Nasıl fark ettiniz hocam. Ben de tayinler başlamadan ilçe meme gidip bi eksiklik var mı kontrol ettircem

tukiu
Memur
17 Mart 2023 20:29

direk kademe sayfasında mebbisten bakabilirsin

aa.muallime, 1 yıl önce
Nasıl fark ettiniz hocam. Ben de tayinler başlamadan ilçe meme gidip bi eksiklik var mı kontrol ettircem

furkan-elt
Aday Memur
22 Mart 2023 11:30

Hocam bize hizmet birleştirmede derece kademe verilmeyeceğini sadece puan hesabı yapılacağı söylendi. Hizmetinizi hangi kurumda yaptınız özel mi devlet mi ?
tukiu, 1 yıl önce

hocam özelde calıştım puan geldi ama kdemenin geldiğini yeni öğrendim

22 Mart 2023 19:10

Özel okullarda öğretmenlik veya yöneticilik yaptıktan sonra Milli Eğitim Bakanlığı

emrinde memuriyet kabul edenlerin özel okullarda geçen hizmet sürelerinin 2/3 ünün her yılı bir

kademe ilerlemesine ve her üç yılı bir derece yükselmesine esas olacak şekilde değerlendirilir.

Yukarıdaki fıkralara göre, değerlendirilecek hizmet süresinden sadece özel sektörde geçen

süre 12 yılı geçemez

furkan-elt, 1 yıl önce
Hocam bize hizmet birleştirmede derece kademe verilmeyeceğini sadece puan hesabı yapılacağı söylendi. Hizmetinizi hangi kurumda yaptınız özel mi devlet mi ?

furkan-elt
Aday Memur
22 Mart 2023 19:20

Özel öğretim kursunda yapılan öğretmenlik derece kademe olarak değerlendirilebilir mi hocam ?
PsikolojikDanışman.1, 1 yıl önce

Özel okullarda öğretmenlik veya yöneticilik yaptıktan sonra Milli Eğitim Bakanlığı

emrinde memuriyet kabul edenlerin özel okullarda geçen hizmet sürelerinin 2/3 ünün her yılı bir

kademe ilerlemesine ve her üç yılı bir derece yükselmesine esas olacak şekilde değerlendirilir.

Yukarıdaki fıkralara göre, değerlendirilecek hizmet süresinden sadece özel sektörde geçen

süre 12 yılı geçemez

tukiu
Memur
22 Mart 2023 20:48

hocam kademe vs işleniyor takip edin derim

furkan-elt, 1 yıl önce
Özel öğretim kursunda yapılan öğretmenlik derece kademe olarak değerlendirilebilir mi hocam ?

bursastore
Aday Memur
23 Mart 2023 19:49

Ben de de yanlış yaptılar iki ay oldu geri ödeme falan yapmadılar soğuk i su iç dedi memur
Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi