Editörler : swat3410
«8910111213141516171819»

Abdullah 78
Aday Memur
29 Mart 2023 03:35

Güçlü bı iddia
Ucanbizonn, 1 yıl önce

Nisanın 2. Haftası herkesin yeri belli olmuş olacak

egemenselim
Aday Memur
29 Mart 2023 03:52

duyum nerden
Ucanbizonn, 1 yıl önce

Nisanın 2. Haftası herkesin yeri belli olmuş olacak

golds2009
Memur
29 Mart 2023 05:13

Benim tahminim Seçimden önce açıklanmaz daha önce hiç seçimden önce açıklanmadı seçim biter ondan sonra bir hafta içinde açıklanır 15 Hazirandan önce kimse ilişik kesmez okullar var..

polis21210
Aday Memur
29 Mart 2023 08:07

herkes bi tarih veriyor, kaynak ? üç harfliler, hadi hayırlısı

Güven4444
Aday Memur
29 Mart 2023 08:15

Onu iyi dedin aynen öyle ben bu zamana kadar net bi tarih vereni görmedim zaten ki teşkilatta böyle birşey mümkün değil bekleyip göreceğiz artık

polis21210, 1 yıl önce

herkes bi tarih veriyor, kaynak ? üç harfliler, hadi hayırlısı

elbetbirgunn
Aday Memur
29 Mart 2023 09:11

Okullarin 16 haziranda kapandigi bu kadar kritik bir secimin oldugu zamanda nisan sonu falan aciklammasi bence mumkun degil hicbirsey yokken mayisin sonunu bekliyorlar

Marcioo
Kapalı
29 Mart 2023 09:22

Haziran'da açıklanır
29 Mart 2023 10:10

Ben atamaların Temmuz'a sarkacağını düşünüyorum. Düşüncemin temelini de söyleyeyim. 16 Haziran'a kadar zaten atama yapılamaz. Herkesin çoluğu çocuğu var, okulları var çünkü. 29 Haziran'da da Kurban Bayramı var. 15 gün mehil müddeti olduğunu düşünürsek, 16 Haziran'da tayinler başlasa, mehil bitişi bayrama denk geliyor. Bayramda da hiç bir personel şube çalışmayacağı için tayinler Kurban Bayramı'nın sonrasına yani Temmuz'a kalır diye düşünüyorum.

Ha insanların çoluğunu çocuğunu umursamayıp 16 Haziran'ı beklemeden yaparlarsa onu bilemiyorum.

polis21210
Aday Memur
29 Mart 2023 10:29

tabi devrem tabi önceki yıllarda okullar yoktu çocuklar okullara gitmiyordu zaten. ya allah aşkına geçen yıllarda nasıl mayısta açıklandıysa yine açıklanacak, bu zamana kadar 1 kez temmuza kaldı onun haricinde genelde mayıs haziran oldu açıklanma zamanı. seçimden önce açıklanacak diyenlere katılamıyoru ben çünkü geçmiş yıllarda genelde seçimlerden 1-2 gün sonra açıklanmış tayinler, bu senede aynısı olacağını düşüyorum ama deprem nedeniyle belki bi ihtimal seçim öncesi olabilir belki diye düşünüyorum. bende tayinciyim herkesin hakkında hayırlısı olsun

KingDrummer, 1 yıl önce

Ben atamaların Temmuz'a sarkacağını düşünüyorum. Düşüncemin temelini de söyleyeyim. 16 Haziran'a kadar zaten atama yapılamaz. Herkesin çoluğu çocuğu var, okulları var çünkü. 29 Haziran'da da Kurban Bayramı var. 15 gün mehil müddeti olduğunu düşünürsek, 16 Haziran'da tayinler başlasa, mehil bitişi bayrama denk geliyor. Bayramda da hiç bir personel şube çalışmayacağı için tayinler Kurban Bayramı'nın sonrasına yani Temmuz'a kalır diye düşünüyorum.

Ha insanların çoluğunu çocuğunu umursamayıp 16 Haziran'ı beklemeden yaparlarsa onu bilemiyorum.

Taribo West
Memur
29 Mart 2023 10:32

Bence seçimden önce açıklanır ama ilişik kesmeler Temmuz vs olabilir seçimden önce herkesin gönlünü yapma adına böyle bir çalışma yapabilirler diye düşünüyorum.

Antigerilla38
Aday Memur
29 Mart 2023 11:11

Millette nasıl bir içgüdü varsa direk tarih vs veriyor. Onları geçtim bizde az daha inanacağız nerdeyse. Doğruyu söyler gibi şu yalanları atanları varya tam dayaklık bunlar da işte sosyal medyada elden birşey gelmiyor. Adam Kaynak söyleyip konuşan varsa buyursun

polis21210
Aday Memur
29 Mart 2023 11:16

:)

Antigerilla38, 1 yıl önce
Millette nasıl bir içgüdü varsa direk tarih vs veriyor. Onları geçtim bizde az daha inanacağız nerdeyse. Doğruyu söyler gibi şu yalanları atanları varya tam dayaklık bunlar da işte sosyal medyada elden birşey gelmiyor. Adam Kaynak söyleyip konuşan varsa buyursun

Policemannn
Aday Memur
29 Mart 2023 11:54

Herkesin gönlünü yapmak için önce açıklanır diyenlere Herkes nasıl istediği tercihe gidecek böyle birşey mümkün değil deprem bölgelerine verilenler ona göre mi oy verecek çok mantıksız bir düşünce
29 Mart 2023 12:06

Herkesin gönlünü etmek, herkese göre değişir beni tercih dışı göndermesini benim gönlüm olur 7 terci

29 Mart 2023 12:08

7 tercihimden birine versin yeter

Ucanbizonn
Kapalı
29 Mart 2023 12:17

Tahmin duyum sekmesi burası istemiyorsan bakma okuma

Antigerilla38, 1 yıl önce

Marcioo
Kapalı
29 Mart 2023 12:35

Haziran ayından önce açıklanması doğru olmaz

batkkk
Memur
29 Mart 2023 13:00

Abi seçim öncesi gönülden kastın nedir? Yani tercih dışı olayı vs mi? Bilmediğimden soruyorum
Taribo West, 1 yıl önce
Bence seçimden önce açıklanır ama ilişik kesmeler Temmuz vs olabilir seçimden önce herkesin gönlünü yapma adına böyle bir çalışma yapabilirler diye düşünüyorum.

allahvrgamyk
Memur
29 Mart 2023 13:06

Herkesin gönlünü yaparlar seçimden önce açıklanır diyenler kendi içinden geçen olmasını istediklerini söylüyorlar. Amma o işler öyle olmuyor.

cetin90
Aday Memur
29 Mart 2023 13:17

Valla kimse kurbanı falan düşünmez temmuza kaaar kalma ihitiamli cok düşük ülkede karışıklık falan olursa anca öyle kalır onun dısında en gec secim göre haziran olur
KingDrummer, 1 yıl önce

Toplam 4441 mesaj
«8910111213141516171819»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi