Editörler : "eskiyara"Pangaea

Feriduni
Şube Müdürü
23 Mart 2023 14:06

Memnun oldum ben de Feridun. Ben de insanlık var da sende olduğu şüpheli. Gerçi bu mübarek Ramazan ayında senin gibi ahlakımı bozmayacağım çünkü herkes kendi karakterini yansıtır.
coshuva, 1 yıl önce

Gerizekalıya anlatır gibi anlatacağım.

Bu söylediklerin insanlıkla ilgili. Hangi inanca sahip olduğunla ilgili değil.

alparslan...
Müsteşar Yardımcısı
23 Mart 2023 16:33

"en azından seçimden sonra" bu ifade bile sendikalara üye olmamanız gerektiğini gösteriyor bence. Neden seçimden sonra? Sendika tercihinizi iktidara göre mi belirleyecek siniz?

braveheart1234
Daire Başkanı
23 Mart 2023 18:16

Sevgili aklı selim, gerçeği gören sendikalara üye olan öğretmenlerim, her yere çamur atma gayreti içinde olanlara laf yetiştirmekle uğraşmayın. Bana yazmış bu tiplere cevap dahi vermiyorum. Kendisine sendikasının aldığı yüksek zamdan memnun olup olmadığını sorduğumda görmezden geliyor. Ciddiye alınacak insanlar var alınmayacak insanlar var. Onlar çamur atsın, karalama yapsın, kazanan biz olacağız. Umudu büyütenlere selam olsun :)

braveheart1234
Daire Başkanı
23 Mart 2023 18:19

Öfkeleniyorlar, daha da öfkelenecekler. Ancak biz büyümeye devam ediyoruz. Kervan yoluna devam ediyor. Okul okul, ilçe ilçe yetkiyi ellerinden alıyoruz. Hak mücadelesi, zam nasıl alınır onu da görecekler. Müsterih olun :)

teacherteacher16
Aday Memur
23 Mart 2023 23:16

Gelin Eğitim-İş'e. Bekleriz hocam.

resmiplaka
Memur
25 Mart 2023 14:48

bence YSK nın mazbataları vermesine kadar bekleyin..çünkü ilkeli sendikacılık sabır ve kararlılık gerektirir..

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi