Editörler : E.Kayı Han
19 Mart 2023 15:08   


CHP'nin Liyakat Anlayışı

-CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Halkla ilişkiler daire başkanı yaptığı lise mezunu Taner Çetin, Silivri Belediyesi'nin CHP'de olduğu yıllarda, mezarlıktan yılbaşı kutlamasında kullanılmak üzere Çam ağacı çalarken yakalanmış.

-CHPden Büyükçekmece Meclis üyesi adayı olan ve seçilemeyen ve güzellik yarışmasına katılan Özge Türkyılmaz (İBB) iştiraki İstanbul Personel Yönetim A.Şde (İSPER) kariyer danışmanı olarak göreve başlamıştı.

-İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, kendisi hakkında kitap yazan gazeteci Şirin Mine Kılıç'ı belediyede yönetici yapmıştı.

-İBB Halkla İlişkiler Başkanlığında işe alinan CHP İstanbul Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi "İdil Solgun" denen kadin Başkan Erdoğan ve AK Partililere ağıza alınmayacak iğrenç şekilde küfürler bedualar hakaretler edebilen biri ki okumak bile zor

-İzmir Gaziemir Belediyesinin CHP"li Başkanı Halil Arda, eşini "Onursal Koordinatör" ilan etmişti.

- Saraçhane şovu için metro,metrobüs gibi toplu taşımalarda milleti davet eden anonslar yaptıran İmamoğlu ,aynı zamanda mahkemesine gelen ve Saraçhanede yapılan mitinge katılan Belediye Çalışanlarıni idari izinli saymış.

-CHPli Özgür Özelin övgüler yağdırdığı CHP Bitlis Hizan ilçe Başkanı Aydın Sadak mesaide alkol alıp birde gulerek videoya ceken biri.

-Resmen PKK'nın siyasi sözcüsü gibi konuşan,davranan neredeyse tüm vekillerini ve de hdpnin oyu ile o sandalyelere oturdukları için belediyelere doldurdugu pkklilari söylemeye bile gerek yok