Editörler : F16 Gökçen
20 Mart 2023 22:18

Kanada için vize

Arkadaşlar merhaba, geçen kanada bakanlığı açıklama yaptı. Depremden etkilenenler için vize kolaylığı diye, makine mühendisliği okuyorum, 1 dönem uzattım. Depremzedeyim, akademik olarak oraya gidebilmem için ya da iş olarak nasıl başvuru yapabilirim bilginiz varsa paylaşabilir misiniz?

onurtosunn
Aday Memur
28 Nisan 2023 20:46

vize almak Türklere zor bir tek sanki yaa, o kadar zorlaştırdılar ki gerçekten şaka gibi. ben vizesiz yerleri gezdim ayrıca Paris'e gitmek iççin de bir ton uğraştım bu kadar zor olmamalı. Kappatur'da 3.000 TL Bankkart Lira imkanıyla gidiyorum genel olarak. bu şekilde daha iyi oluyor.

28 Nisan 2023 20:55

Birkaç sene sonra gezme amaçlı gitmek bile adeta imkansız hale gelecek.Erdogan'ın tek adam yönetimi hileli seçimlerden sonra devam edecek ve birkaç sene sonra Suriye gibi bir ülke oluruz ve Avrupalılar da bizi Suriyeli gibi görürler. Çok zor zamanlar bizleri bekliyor ne yazık ki!

onurtosunn, 12 ay önce

vize almak Türklere zor bir tek sanki yaa, o kadar zorlaştırdılar ki gerçekten şaka gibi. ben vizesiz yerleri gezdim ayrıca Paris'e gitmek iççin de bir ton uğraştım bu kadar zor olmamalı. Kappatur'da 3.000 TL Bankkart Lira imkanıyla gidiyorum genel olarak. bu şekilde daha iyi oluyor.

Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi