Editörler : cihan27E.Kayı Han
21 Mart 2023 22:30

Doktorların emekli hekim maaşları acilen artırılmalı

https://www.hizliresim.com/qrsoug1

30 yıl hizmet yapmış uzman tabipin emekli maaşı

wuhanlı
Müsteşar Yardımcısı
21 Mart 2023 22:31

pratisyen tabipin emekli hekim maaşı https://www.hizliresim.com/9vnt6wo

12bin tl

wuhanlı
Müsteşar Yardımcısı
21 Mart 2023 22:32

hemşire emekli hekim maaşı da 11800

https://www.hizliresim.com/st6ph9y

wuhanlı
Müsteşar Yardımcısı
21 Mart 2023 22:34

30 yıl çalışmış hemşire emekli maaşı 12600 lira

https://www.hizliresim.com/oz9gxfk

30 yıl çalışmış uzman emekli maaşı 12800 lira

https://www.hizliresim.com/qrsoug1

arada sadece 200 tl fark var

2008den sonra göreve başlayanlar için

Mıstaabe
Şef
22 Mart 2023 08:36

Ya öf tamam artık be!

-Hepimiz toplanak doktorların önünde eğilip Allah diyek

-Hepimizin maaşlarından her ay yarısı kesilip doktorlara yatırılsın

-Doktorlarla aynı apartmanda oturmak için güvenlik soruşturması+merkez bankasına teminat yatırma+en fazla 3/1 derece memur olma şartı getirilsin

-Doktorlarla aynı fötr şapkayı giymek, aynı marka-model arabaya binmek, doktor çıktıktan hemen sonra tuvalete girip büyük abdestini yapmak görüldüğünde 6 ay hapis cezası ile cezalandırılsın

-Doktorlar muayenesine başlarken "dikkat edin başlıyorum" desin hastaların "siz nasıl isterseniz doktor hazretleri" demesi zorunlu olsun. Muayene bitiminde doktor "çekilebilirsiniz" dediğinde hasta sırtını dönmeden geri geri odadan çıksın

Bunlar bir an önce yapılsın da şu mesele de çözülsün artık

wuhanlı
Müsteşar Yardımcısı
22 Mart 2023 11:15

Mühendise gelince hakkı, memura gelince hakkı, öğretmene gelince hakkı

Ama doktora gelince yok en az doktor kazanmalı diyorsunuz.

Tabloya baksana koskocaman uzman doktor 6 yıl tıp 2 yıl mecburi 5 yıl ihtisas 5yil mecburi 3 yıl yan dalı ihtisas 3 yıl mecburi sonrası senle aynı emekli maaşı mi alsin

Mıstaabe, 1 yıl önce

Ya öf tamam artık be!

-Doktorlarla aynı apartmanda oturmak için güvenlik soruşturması+merkez bankasına teminat yatırma+en fazla 3/1 derece memur olma şartı getirilsin

-Doktorlarla aynı fötr şapkayı giymek, aynı marka-model arabaya binmek, doktor çıktıktan hemen sonra tuvalete girip büyük abdestini yapmak görüldüğünde 6 ay hapis cezası ile cezalandırılsın

-Doktorlar muayenesine başlarken "dikkat edin başlıyorum" desin hastaların "siz nasıl isterseniz doktor hazretleri" demesi zorunlu olsun. Muayene bitiminde doktor "çekilebilirsiniz" dediğinde hasta sırtını dönmeden geri geri odadan çıksın

wuhanlı
Müsteşar Yardımcısı
22 Mart 2023 11:17

Halen adaleti eşitlik olarak görüyorsun

Ama emekli maaşlarda acilen uzman doktorlara zam getirilmeli

Mıstaabe, 1 yıl önce

Ya öf tamam artık be!

wuhanlı
Müsteşar Yardımcısı
22 Mart 2023 11:20

Ek olarak bazıları sosyal medyada doktor maaşlarını abartarak sisirdiler yok en az 50 sonra en 100 sonra en az 200kazaniyorlar yalanı attılar bilinçli bir şekilde atıyorsunuz.

100-200bin kazanan birinin emekli maaşı nasıl 10bin lira olsun?

Mıstaabe, 1 yıl önce

Ya öf tamam artık be!

wuhanlı
Müsteşar Yardımcısı
22 Mart 2023 11:21

Ozetce o kadar okumuş adamın senle aynı emekli maaşı almasını doğru bulmuyorum

Mıstaabe, 1 yıl önce

Ya öf tamam artık be!

Mıstaabe
Şef
22 Mart 2023 11:53

Kardeşim ben de aynısını söylüyorum. En az senin kadar tepkiliyim bu konuda.

Ben mesela yazdın ya seninle aynı maaşı mı alsın diye içime bir ürperme geldi, nasıl doktorla karşılaştırılırım bu bildiğin şirk dedim tövbe ettim hemen o cümleleri okuyunca.

Bu yazdıklarım benim aklıma gelenler...

Yetkililer çok daha iyi uygulamalar geliştirecektir bu konuda doktor hemen toplumun en üst kademesindeki kişiden iki kademe daha üst bir seviyeye getirilmelidir.

BU BİR ZORUNLULUKTUR!

wuhanlı, 1 yıl önce

Ozetce o kadar okumuş adamın senle aynı emekli maaşı almasını doğru bulmuyorum

wuhanlı
Müsteşar Yardımcısı
22 Mart 2023 12:34

Zaten şu an mezun olduklarında 4 yıllık mezun olanlardan 2 kademe daha ilerde basliyorlar biz bunu 3 kademede anlaşalım, 2 kademe üstü olarak başlaması var olan bir uygulama

Ama emekli maaşlarınin da artacağını düşünüyorum.cunku geçen sene maaşlar da en düşük memur maaşı ile eşit durumdaymis ve sonrasında iyi bir duruma getirilmiş, aynısının emekli maaşları konusunda da olacağını düşünüyorum

Belki seçimden önce olur belki de seçimden sonra olur çunku bu emekli maaşı kabul edilemez bu kadar emeğe karşın sen de biliyorsun

Mıstaabe, 1 yıl önce

Kardeşim ben de aynısını söylüyorum. En az senin kadar tepkiliyim bu konuda.

Ben mesela yazdın ya seninle aynı maaşı mı alsın diye içime bir ürperme geldi, nasıl doktorla karşılaştırılırım bu bildiğin şirk dedim tövbe ettim hemen o cümleleri okuyunca.

Bu yazdıklarım benim aklıma gelenler...

Yetkililer çok daha iyi uygulamalar geliştirecektir bu konuda doktor hemen toplumun en üst kademesindeki kişiden iki kademe daha üst bir seviyeye getirilmelidir.

BU BİR ZORUNLULUKTUR!

Android60
Genel Müdür
22 Mart 2023 15:59

Doktorlar süper para alıyor bence gerek yok

wuhanlı
Müsteşar Yardımcısı
23 Mart 2023 11:16

Haklısın

Android60, 1 yıl önce

Doktorlar süper para alıyor bence gerek yok

Toplam 12 mesaj