Editörler : oto-danisman-expert
22 Mart 2023 11:53

Bu felaketlerden sonra Aralık ayındaki jandarma alımında kontenjan artar mı

5 senelik temin planı vardı sayfalarda genelde onunla aynı çıkıyor alim sayıları resmi belge olduğu için. Sizce bi sonraki alımda Aralık ayındaki ilanda jandarma kadın astsubay kontenjanı artar mı? 74.89 la çağırdı çok yüksek kapattı. Öğretmen ve sağlıkçı atamasından sonra sonraki alim nasıl olur bilgisi olan var mı? Pomemde son hakkımda 7.senemde başarısız oldum boy 178 kpss 70 spor 70 soruyu doğru bildim müdür dedi aramizdasin hayırlı olsun. Hakkımı helal etmiyorum. Yüksek lisans yapıyorum diye Aralık asem alimini bekliyorum. Jandarma arkadaşım dedi karakollar bomboş personel açığı var alımlar artabilir dedi sizin fikriniz nedir

Soslu Alexander
Şube Müdürü
23 Mart 2023 02:07

Jandarmada alımlar Astsubay seviyesinde artması zor. Eğitim merkezinin kontenjanı ve yıllık planlaması bütçesi belli. Yine de olamaz diyemem.Paemde bana da hayırlı olsun demişlerdi şimdi jandarmadayim çok şey etmemek gerek.

levelup06
Memur
04 Ağustos 2023 14:26

8.239.190.000 bütçe tahmini jandarma 2024 yılı için bu şekilde vermiş. 2023 yılı içinde 6.000.000.000 küsürü vardı. Önümüzdeki Aralık ayında kontenjanlar artar mı sizce? Hem Suem hemde Asem için. Bu yıl 1600 civarıydı kontenjan. Geneli yüksek kapadilar hem erkek hemde kadında.
Soslu Alexander, 1 yıl önce

Jandarmada alımlar Astsubay seviyesinde artması zor. Eğitim merkezinin kontenjanı ve yıllık planlaması bütçesi belli. Yine de olamaz diyemem.Paemde bana da hayırlı olsun demişlerdi şimdi jandarmadayim çok şey etmemek gerek.

TomrisHatunu
Aday Memur
05 Ağustos 2023 16:24

Aralık ayındaki ilan derken ben asem suem için ilanların mart gibi geldiğini sanıyordum

levelup06
Memur
05 Ağustos 2023 17:19

Pertemi aramıştım bı alımda, 2. Çağrı gelir mi diye. Sene sonu gelir ilan demişti. Yaş sıkıntısı olmasın diye Kasım Aralıkta geliyor ilan. Suem için ALES 3 açıklandıktan sonra gelebilir.( ALES Aralık ayinin ilk haftası açıklanacakti takvime göre)
TomrisHatunu, 9 ay önce

Aralık ayındaki ilan derken ben asem suem için ilanların mart gibi geldiğini sanıyordum

TomrisHatunu
Aday Memur
07 Ağustos 2023 21:25

Anladım pomem gibi yani. İlan geliyor sürecin işleyişi bir sonraki yıla kalıyor. Bende arkadaşım Nisan gibi girdi diye hatırlıyorum sınavlara o yüzden sordum. Teşekkür ederim

levelup06, 9 ay önce
Pertemi aramıştım bı alımda, 2. Çağrı gelir mi diye. Sene sonu gelir ilan demişti. Yaş sıkıntısı olmasın diye Kasım Aralıkta geliyor ilan. Suem için ALES 3 açıklandıktan sonra gelebilir.( ALES Aralık ayinin ilk haftası açıklanacakti takvime göre)
Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi