Editörler : cihan27E.Kayı Han
22 Mart 2023 23:22

Erdoğan: En düşük emekli aylığı 7 bin 500 lira olacak

NTV de cumhurbaşkanı açıkladı. Hadi sıra bizde

Android60
Genel Müdür
22 Mart 2023 23:26

Ama ben sanmıyorum. Verecek insan şimdi bu yayında memura da şu kadar ek zam yapıyoruz derdi. Böylelikle memura ek zam olmadıgını anlamış bulunduk. Boşuna orda burda ek zam diye başlık açıp durmayın milleti ümitlendiemeyin

Gonga
Şube Müdürü
22 Mart 2023 23:27

Sıra bizde evet ama bizim sıramız sandıkta o zamana kadar bekleyeceğiz mecbur.. en güzelcevaplar orada verilecek

Memura zam falan yok bizi adamdan sayan yok

RamoNorm64
Yasaklı
22 Mart 2023 23:28

Biz üvey evlatız çünkü biz ot yiyelim

haylazcool
Müsteşar Yardımcısı
22 Mart 2023 23:29

Enflasyona eziliyor diye memur hariç herkese iyileştirme yapıldı 1 senede memura enflasyon farkı ve az üstüne ilave tüik alım gücünü yansıyorsa tabi eziliyor

Bozoklu Emin
Yasaklı
22 Mart 2023 23:31

Arkadaşlar anlamakta zorluk çekiyorum bu hükümet gerçekten memuru sevmiyor! Memura beleşten maaş verdiğini düşünüyor bence tüm hükümet yetkilileri.. bundan 3 5 yıl önce maaşımızın yüzde 15-20si ile kirada oturabilirken şuan Maaşın yarısından fazla oldu kiralar! Bekar 30 35 yaşındaki insanlar o yaşta ev arkadaşlarıyla kirada oturuyorlar mecburiyetten.. Evli tek maaşlı olanlarda şehirlerden kaçıp köyden bozma ilçelerde yaşamaya çalışıyorlar.. Yazıklar olsun diyorum başka bişey demiyorum m !!!

byekıp
Memur
22 Mart 2023 23:33

Memura gene 3 ile 1 var galiba Nalet olsun bu düzene memurun çoluğu çocuğu yok ev gecindirmiyor uzayda yaşıyor sanki

kaptansparow
Aday Memur
22 Mart 2023 23:33

memur arkadaşlar üzülmeyin bizimde zamınıza koyacaklar

ekonimist
Şef
22 Mart 2023 23:34

Asgari ücretliye ver

İşçiye ver

Emekliye ver

Memura gelince ne oluyor arkadaş, memur düşmanımısınız

Emir ka
Şube Müdürü
22 Mart 2023 23:35

Ha gayret en düşük emekli maaşı bile memur maaşını geçmek üzere.bu adalet mi hem 40 yaşında eyt emekli olacan hem de memur maaşına yakın maaş alacan.memurlar sandıkta bunun cevabını elbet verecektir

RamoNorm64
Yasaklı
22 Mart 2023 23:36

Memur düşmanı bunlar bunlara oy verenlere hakkımı helal etmiyorum

fani_madida
Daire Başkanı
22 Mart 2023 23:37

Muhtemelen memura da ek bir iyileştirme yapacaklar diye düşünüyorum, seçim yatırımı olmasından mütevellit, en düşük emekli maaşının 7. 500 tl olması iyice milletin hafızasına işlendikten sonda peyderpey açıklanacaktır.

22 Mart 2023 23:38

Bunu duyan kılıçdaroğlu mutlaka bizde memura şu kadar zam yapacaz der ve kılıçdaroğlunun sayesinde hükümet memura zam yapmak zorunda kalır olacak hikaye bu

redsabbath
Şef
22 Mart 2023 23:41

Burda da bir haksızlık var 10 yıl dipten prim ödeyen 7500 alıyor. 30 yıl ödeyen 8000 alıyor...

Android60
Genel Müdür
22 Mart 2023 23:42

Açıklasa idi şuan bu programda acıklardı demekki memur için bişey düşünülmüyor. Programın hepsini izledim memur diye hiç bir laf geçmedi ne sunucular sordu nede cumhurbaşkanımız memur diye laf söylemedi demekki zam felan yok

fani_madida, 1 yıl önce

Muhtemelen memura da ek bir iyileştirme yapacaklar diye düşünüyorum, seçim yatırımı olmasından mütevellit, en düşük emekli maaşının 7. 500 tl olması iyice milletin hafızasına işlendikten sonda peyderpey açıklanacaktır.

Android60
Genel Müdür
22 Mart 2023 23:47

Herşeyin hayırlısı bakalım inş. Bizede güzel haberler gelir beklemekten başka çare yok..

muratm28
Aday Memur
22 Mart 2023 23:47

Memurada gelecek sosyal yardimlarada gelecek ikramiyeyede gelecek. Allah ulkemizin yardimcisi olsun ins hersey iyi olur

22 Mart 2023 23:49

Memur herzaman görmezlikten gelindi bu böyle gider
muratm28, 1 yıl önce

Memurada gelecek sosyal yardimlarada gelecek ikramiyeyede gelecek. Allah ulkemizin yardimcisi olsun ins hersey iyi olur

kaptansparow
Aday Memur
22 Mart 2023 23:50

bu da güzel hikaye

muratm28, 1 yıl önce

Emir ka
Şube Müdürü
22 Mart 2023 23:50

Memura verecekleri zammı hep emekliye aktaracaklar.emekli ve işçi onlar için oy deposu.maaşlara 2 binlira zam yaptılar artı 2 bin lira da bayram ikramiyelerine zam getirirler.bu kadar zamma kasamı dayanır.memuru gözden çıkardılar çoktan.memur hayatında bi anda 4 binlira zam görmedi be
Android60, 1 yıl önce

Açıklasa idi şuan bu programda acıklardı demekki memur için bişey düşünülmüyor. Programın hepsini izledim memur diye hiç bir laf geçmedi ne sunucular sordu nede cumhurbaşkanımız memur diye laf söylemedi demekki zam felan yok

Malatyalimemur78
Yasaklı
22 Mart 2023 23:54

Asgari ücrete de yaparlar daha dur...
Toplam 82 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi