Editörler : swat3410

sancak8888
Şef
24 Mart 2023 10:04

7068 Genel Kolluk Disiplin Hükümleri Hakkında Kanun İçeriğinde; Meslekten Cıkarma Ceza gerektiği fiili ilişkin: ü) Mesleğin onur ve saygınlığını zedeleyici veya amir ya da üstlerinin eylem ve işlemlerini olumsuz yönde eleştirici nitelikte tek başına veya topluca bildiri dağıtmak ya da basın, haber ajansları, radyo ve televizyon kurumları ve diğer iletişim kanalları vasıtasıyla kamuoyuna yönelik bilgi, yazı ve demeç vermek.

emre.tr
Kapalı
24 Mart 2023 10:09

Öncelikle ben devlet alımlarında adaletsizlik var demedim bunu söylemek haddine değil, sadece mezunların öyle olduğunu düşünüyorum dedim. Ve bu benim düşüncem kimseye de laf etmiyorum ettiğimi düşünen varsa da özür dilerim çünkü kimseyi kırmak ayrımcalık etmek hoşuma gitmedi. Konu çok yanlış yerlere geldi, yanlışım olduğu ve düzelttiğiniz için teşekkür ve ayrıca özür dilerim. Kimseyi kimseden ayırmak benim haddine değil...
fani_madida, 1 yıl önce

Kendisiyle aynı sınıf okulu aynı sürede okumadı diye meslektaşını "meslektaş" olarak görmediğini, devletin 18 yıldır pomem vasıtasıyla liyakatsiz ve adaletsiz bir şekilde polis aldığını söyleyip sözüm ona neredeyse teşkilatın yarısını oluşturan pomemli polis memurlarına pokemon diye hakaret eden adamla neyin birlik beraberliğini kuracaksın?

emre.tr
Kapalı
24 Mart 2023 10:10

Bunu söylemek "haddine"değil....
emre.tr, 1 yıl önce
Öncelikle ben devlet alımlarında adaletsizlik var demedim bunu söylemek haddine değil, sadece mezunların öyle olduğunu düşünüyorum dedim. Ve bu benim düşüncem kimseye de laf etmiyorum ettiğimi düşünen varsa da özür dilerim çünkü kimseyi kırmak ayrımcalık etmek hoşuma gitmedi. Konu çok yanlış yerlere geldi, yanlışım olduğu ve düzelttiğiniz için teşekkür ve ayrıca özür dilerim. Kimseyi kimseden ayırmak benim haddine değil...

emre.tr
Kapalı
24 Mart 2023 10:11

"HADDİME" Olacak klavye düzeltip duruyor.
emre.tr, 1 yıl önce

akdenizlii
Aday Memur
24 Mart 2023 12:49

beyazıttaki olaydaki 2016 girişli nal toplatan polis gibimi :)) siverekli dayı polisin silahını alıp redkit gibi saydırmıştı aç izle:)
Ankaralımemur41, 1 yıl önce
Ben 6 aylık bir eğitimle polis oldum .Mesleğimin 5 yılı bittş.Bu paylaşım beni ilgilendirdiği için kendimce bişeyler yazmak istedim. Herşeyden önce ben 4 yıl aileden dışarda kendi ayaklarım üzernde iyi kötü bir üniverste hayatı aldım.Hayatı tanıdım insanları tanıdım paranın değerini görüp geçinmeyi öğrendim.Okul bitti işsiz kalıp 3 yıl sağda solda çalışıp dibin dibini görüp polis okulına gittim.Oraya gittiğimde dışarda beni daha iyi bir hayatın beklemediğini bilerek mesleğe 4 kolla sarıldım.Kadro görmeden akademiden çıkıp polis okuluna gelip eğitim veren yeni mezun komserlerin egosuna göğüs gerip 6 ay boyunca kızgın asfaltın üstünden kalkmadan şınavsız , kumun üstünde sürenmediğimiz günümüz geçmedi.6 ay boyunca atış yapmadığımız günümüz olmadı.6 ay boyunca bir öğrenci ortalama 1500 e yakın mermi attı. Kadrodaki o mettetğin 1 sene okuyuk 30 mermi atsrak polis olan ayın 15 i dedimi atmyr göbeğini kaşıyarak maaşını çekmeye giden 20 yıllık abilerimiz gibi yetişmedik. Belki mevzuata hakim olamdam meseleğe başladık ama 2015 sonrası polis olan çömezler varya kadrodaki özel harekatçılar hariç birçok eskş memura atışda nal toplatır nalll.. Vesselammm

akdenizlii
Aday Memur
24 Mart 2023 12:52

böyle tipler görünce aklıma beyoğlunda çalışırken burhan dayı aklıma gelir bu arada burhan dayı 2 pomem ama 20 lik delikanlı gibi neyse bu emre gibi bi tıfıl gelmişti burhan dayıyı pmyo sandı herhalde başladı pomem şöyle böyle derken elemana tokatı bi bastı ulan hala gülerim ahajaja
emre.tr, 1 yıl önce

emre.tr
Kapalı
24 Mart 2023 13:08

Ahshah reis yanlış sözlerimiz oluyo elbette burhan dayılar olmazsa dönemdeyiz hatamızdan. Sen ve fani_madada reisten özür dilerim. Burhan dayıya saygılar.
akdenizlii, 1 yıl önce
böyle tipler görünce aklıma beyoğlunda çalışırken burhan dayı aklıma gelir bu arada burhan dayı 2 pomem ama 20 lik delikanlı gibi neyse bu emre gibi bi tıfıl gelmişti burhan dayıyı pmyo sandı herhalde başladı pomem şöyle böyle derken elemana tokatı bi bastı ulan hala gülerim ahajaja

polisleriseviyorum
Aday Memur
24 Mart 2023 13:43

Pmyo insanın ilk göz ağrısııdr, Pomem ise 2 yıllık üniversitecilerin iş bulamayıp girdiği iştir :)

polisleriseviyorum
Aday Memur
24 Mart 2023 13:46

6733 grup numaralı araç patladı meydey meydey

Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi