Editörler : ayşegül bgm
22 Mart 2023 23:41

Lisans hemşire

Lisans hemşire 70.8 puan ile Ankara gelir mi sizce ?

Furkan2748
Aday Memur
22 Mart 2023 23:53

Ankara etlik hastanesi hemşire alımı 150-200 bandında gibi söylentiler var kardeşim ve çoğu kişinin tercihi ora olacağı için zor gibi.

23 Mart 2023 10:20

Çoğu kişi Ankara seçecek gibi.

Furkan2748
Aday Memur
23 Mart 2023 10:29

bende onun için dedim hem çok kişi seçecek hemde alım sayısı az o yüzden puanı düşük kapatmaz

Birhemşirehanimm, 1 yıl önce

subkutan
Kapalı
23 Mart 2023 16:09

Neden sizce

23 Mart 2023 16:47

Ankaranın kontenjanı o kadar düşük olamaz ya etliğin bir sürü eleman ihtiyacı var

Furkan2748
Aday Memur
23 Mart 2023 16:50

vallahi instagramdaki sağlıkçı platformlarında öyle diyolar ayrıca orda çalışan hemşire çok arkadaşım var önceki atamada giden çok hemşire var diyolar o yüzden bence çok kişi almazlar bide bu deprem olaylarından sonra iyice artar ben sonlara istanbul yazacaktım kesin olsun diye riskten dolayı yazmayacağım (puanım 76).

Hemşire zeze, 1 yıl önce

Ankaranın kontenjanı o kadar düşük olamaz ya etliğin bir sürü eleman ihtiyacı var

kondansatör18
Aday Memur
23 Mart 2023 17:02

Kilavuz gelmeden pek herseye inanmayin. İlk alimda etlige 900 kisi alinmis. Okdar olmasada 500 un altina duscegini sanmiyorum. Nereye giden çokmuş orasini anlamadim. Ne riski 76 almissin. Cogu yer gelir zaten :)))
Furkan2748, 1 yıl önce

vallahi instagramdaki sağlıkçı platformlarında öyle diyolar ayrıca orda çalışan hemşire çok arkadaşım var önceki atamada giden çok hemşire var diyolar o yüzden bence çok kişi almazlar bide bu deprem olaylarından sonra iyice artar ben sonlara istanbul yazacaktım kesin olsun diye riskten dolayı yazmayacağım (puanım 76).

kondansatör18
Aday Memur
23 Mart 2023 17:03

Kiralarin en az 10 binden basladigi istanbul, ankara yuksek puanlami kapatacak yani :)
Furkan2748, 1 yıl önce

23 Mart 2023 17:21

Bencede 76 puanla çok güzel yerlere atanılabilir tabiki sizin tercihiniz ama puanınız güzel hiç sıkıntı etmeyin

umut.72
Memur
23 Mart 2023 17:37

O civarlarda olur bence ama sürpriz tamamıyla, Bende 71 puana doğu illerini yazacağım umarım gelir
23 Mart 2023 18:01

Çünkü deprem illerinden çok giden var oraya. Deprem bölgelerindekiler de oraya tercih verir diye düşündüm.

subkutan, 1 yıl önce
Neden sizce
23 Mart 2023 18:05

İstanbul yüksek puanlı olmazki???

Furkan2748, 1 yıl önce

23 Mart 2023 18:12

Kılavuzu gerçekten merak ediyorum inşallah bir an önce gelir

kondansatör18
Aday Memur
23 Mart 2023 18:31

Bu geceden itibaren resmi gazete takibine baslayalim en iyisi :)
Hemşire zeze, 1 yıl önce

Kılavuzu gerçekten merak ediyorum inşallah bir an önce gelir

Furkan2748
Aday Memur
23 Mart 2023 19:31

tamam işte kesin olsun diye sonlara düşük yazılır istanbul ankara her zaman düşüktür deprem riskinden dolayı istanbulu yazmayacağım ben böyle düşünen çok olacağı için ankara puanı yükselecek

İstanbul yüksek puanlı olmazki???

Furkan2748
Aday Memur
23 Mart 2023 19:36

ben mi yanlış yazdım sizmi yanlış anlıyorsunuz istanbulu yazmayacağım zaten ankarayı yazıcam kesin olsun diye böyle benim gibi nispeten yüksek alanlar depremden dolayı istanbulu yazmayıp ankarayı yazarsa puanlar yükselecek ayrıca ankarada 10 k kira çankayadadır demetevlerde gel sana bir sürü ev bulurum arkadşım 3k ya oturuyor yan binalarındada 4-5kya evler kiralık hastanede 10-15 dk ankara düşük kapatmayacak bu atamada göreceğiz

kondansatör18, 1 yıl önce
Kiralarin en az 10 binden basladigi istanbul, ankara yuksek puanlami kapatacak yani :)

Furkan2748
Aday Memur
23 Mart 2023 19:37

inşallah kardeşim ben zaten deprem bölgesinde oturuyorum ilk tercihim ne olursa olsun memleketimi yazağım gaziantepi ondan sonra ankarayı düşünüyorum

kondansatör18, 1 yıl önce
Kilavuz gelmeden pek herseye inanmayin. İlk alimda etlige 900 kisi alinmis. Okdar olmasada 500 un altina duscegini sanmiyorum. Nereye giden çokmuş orasini anlamadim. Ne riski 76 almissin. Cogu yer gelir zaten :)))
23 Mart 2023 20:21

Şimdi anladım demek istediğinizi

Furkan2748, 1 yıl önce

tamam işte kesin olsun diye sonlara düşük yazılır istanbul ankara her zaman düşüktür deprem riskinden dolayı istanbulu yazmayacağım ben böyle düşünen çok olacağı için ankara puanı yükselecek

23 Mart 2023 20:27

Depremden sonra gittik 1 ay ankarada kaldık orda ki insanların söylediği şey hep şuydu ankarada deprem olsa demetevler diye bir şey kalmaz diyorlar oralar çürük arkadaşlar bende ankarayı istiyorum nasip olur mu bilmiyorum ama oraya atansam gerçekten ilk bakacağım şey binanın depreme dayanıklılığı olur lütfen nerde olursanız olun en önemlisi bu deprem öldürmüyor bina öldürüyor

23 Mart 2023 20:29

Aslında ordayken ankarayı tanıma fırsatım oldu biraz fazlasıyla yoğun kalabalık bir şehir insanı durduğu yerde yoruyor gerçekten puanı güzel olan arkadaşların yerinde olsam ankara en son tercihim olur çok güzel şehirler ilçeler var ama bizleri işte puanımız mecbur bırakıyor

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi