Editörler : ayşegül bgm

Furkan2748
Aday Memur
23 Mart 2023 20:44

aynen benim arkadaşlarımda etlikte çok yoğun diyor puanı yüksek olan düşünmez bence ayrıa arkadaşlar inşallah puan yeterde gidersiniz ben niye sizin atanmamanızı isteyeyim bu kılavuz sürecinde aynı şeyleri yaşadık umarım olur hepimizin ki

Hemşire zeze, 1 yıl önce

Aslında ordayken ankarayı tanıma fırsatım oldu biraz fazlasıyla yoğun kalabalık bir şehir insanı durduğu yerde yoruyor gerçekten puanı güzel olan arkadaşların yerinde olsam ankara en son tercihim olur çok güzel şehirler ilçeler var ama bizleri işte puanımız mecbur bırakıyor

kondansatör18
Aday Memur
23 Mart 2023 20:44

Mesela neresini onerirsiniz sehir veya ilce ?
Hemşire zeze, 1 yıl önce

Aslında ordayken ankarayı tanıma fırsatım oldu biraz fazlasıyla yoğun kalabalık bir şehir insanı durduğu yerde yoruyor gerçekten puanı güzel olan arkadaşların yerinde olsam ankara en son tercihim olur çok güzel şehirler ilçeler var ama bizleri işte puanımız mecbur bırakıyor

23 Mart 2023 21:24

Benim gerçekten puanım güzel olsa giresunun espiye Tirebolu ilçeleri ya da Karadenizin hepsi gerçekten çok güzel hepsinde gezme fırsatım oldu sonra bolu çok tatlı bir şehir muğla tarafları Balıkesir aydın İzmir gerçekten çok güzel şehirler var

kondansatör18
Aday Memur
23 Mart 2023 21:25

Tesekkurler
Hemşire zeze, 1 yıl önce

Benim gerçekten puanım güzel olsa giresunun espiye Tirebolu ilçeleri ya da Karadenizin hepsi gerçekten çok güzel hepsinde gezme fırsatım oldu sonra bolu çok tatlı bir şehir muğla tarafları Balıkesir aydın İzmir gerçekten çok güzel şehirler var

23 Mart 2023 21:40

Rica ederim

hemsire0648
Aday Memur
24 Mart 2023 00:12

Puanı iyi olan arkadaşlarım Ankarayı tavsiye etmemne özel ne devlet hastanelerini, gelen olduğu kadar istifa edende çok çünkü aşırı yoğun.ayrıca şu an kiralar burda İstanbulla yarışır durumda neredeyse. Kirası uygun, kendinizi geliştirme imkanınız olan şehirleri seçin. Herkes için hayırlısı olsun. (Not: Ankarayı yazmayacağım 71 puanım geleceğini düşünmem gelsede yazmayacağım.)

umut.72
Memur
24 Mart 2023 00:28

Ankara gelir mi diye görüş alıyorsun ve Ankara yazmayacağım diyorsun tezatliga bak ..
hemsire0648, 1 yıl önce

Puanı iyi olan arkadaşlarım Ankarayı tavsiye etmemne özel ne devlet hastanelerini, gelen olduğu kadar istifa edende çok çünkü aşırı yoğun.ayrıca şu an kiralar burda İstanbulla yarışır durumda neredeyse. Kirası uygun, kendinizi geliştirme imkanınız olan şehirleri seçin. Herkes için hayırlısı olsun. (Not: Ankarayı yazmayacağım 71 puanım geleceğini düşünmem gelsede yazmayacağım.)

hemsire0648
Aday Memur
24 Mart 2023 00:44

Emin ol yazmayacağım. Puanları bilemeyeceğim için öyle söylemek istedim Ankara sözleşmeli vardı ona bile başvurmadım gelir yada gelmez hiç düşünmedim Eskişehire başvurdum neden dersen arkadaşım Gazide çalışıyor pişmanlar çünkü .Pek çok şehirde yaşadım Ankarada dahil ve pek çok arkadaşım Bilkent ve etlik seçtiği için fikrimi belirttim isterseniz yazın arkadaşlar kötülük olsun diye söylemedim herkesin niyeti kendini bulur çünkü. Muğla olurmu bak onuda bilemem derim sorsan ama öneririm ayrıca da yazacağım orayı Eskişehir açıklanmazsa önce tabi. Araştırın ona göre seçin umarım herkesin en çok istediği olsun.

umut.72, 1 yıl önce
Ankara gelir mi diye görüş alıyorsun ve Ankara yazmayacağım diyorsun tezatliga bak ..

umut.72
Memur
24 Mart 2023 00:45

Anladım kardeşim :) olabilir ya hayirlisi.
hemsire0648, 1 yıl önce

Emin ol yazmayacağım. Puanları bilemeyeceğim için öyle söylemek istedim Ankara sözleşmeli vardı ona bile başvurmadım gelir yada gelmez hiç düşünmedim Eskişehire başvurdum neden dersen arkadaşım Gazide çalışıyor pişmanlar çünkü .Pek çok şehirde yaşadım Ankarada dahil ve pek çok arkadaşım Bilkent ve etlik seçtiği için fikrimi belirttim isterseniz yazın arkadaşlar kötülük olsun diye söylemedim herkesin niyeti kendini bulur çünkü. Muğla olurmu bak onuda bilemem derim sorsan ama öneririm ayrıca da yazacağım orayı Eskişehir açıklanmazsa önce tabi. Araştırın ona göre seçin umarım herkesin en çok istediği olsun.

24 Mart 2023 00:54

Gerçekten bende şehri yaşantıyı görünce baya düşündürdü beni yani nefes alınabilir bir yanı yok büyükşehirlerin ama şu an atamaya gerçekten ihtiyacım var bekleme lüksüm olsa beklerdim yani çalışan arkadaşlarımda bıkmış durumda pahalılığıda geçtim ucuz bir yer zaten kalmadı ama şehir çok yorucu çok kalabalık umarım çok daha güzel bir yer olur herkesin gönlünce olsun inşallah her şey ama gerçekten mecbur kalmadıkça tercih edilmeyecek iki yer İstanbul ve Ankara

Hemşirb
Aday Memur
24 Mart 2023 01:12

70.86 lisans hemşirelik atanabilir miyim bu alımda

24 Mart 2023 05:06

Ben 70 ve 71 arasındakilerin atanacağını düşünüyorum hatta arada 69 lar bile görebiliriz bence bu alımda hem deprem hem de mezun olmayan sayısı bu duruma sebep

Hemşirb
Aday Memur
24 Mart 2023 09:50

1.alımda atanaları çıkarılmış haliyle sıralamam17 K civarı oluyor mezun ama yüksek puan aşıp tercih vermeyenler de var onların sayısı kaçtır tahminen acaba

Hemşire zeze, 1 yıl önce

Ben 70 ve 71 arasındakilerin atanacağını düşünüyorum hatta arada 69 lar bile görebiliriz bence bu alımda hem deprem hem de mezun olmayan sayısı bu duruma sebep

furkan4827
Kapalı
29 Mart 2023 15:23

kılavuz açıklandı dediğim gibi oldu ben demiştim

Hemşire zeze, 1 yıl önce

Ankaranın kontenjanı o kadar düşük olamaz ya etliğin bir sürü eleman ihtiyacı var

furkan4827
Kapalı
29 Mart 2023 15:24

kaç altı almıyodu bakın dediğim gibi oldu ankara düşükte kapatmayacak

kondansatör18, 1 yıl önce
Kilavuz gelmeden pek herseye inanmayin. İlk alimda etlige 900 kisi alinmis. Okdar olmasada 500 un altina duscegini sanmiyorum. Nereye giden çokmuş orasini anlamadim. Ne riski 76 almissin. Cogu yer gelir zaten :)))

bonnenuit
Aday Memur
29 Mart 2023 15:59

sizce kaç puanla kapatır ankara şu anki tabloda?

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi