Editörler : Pangaea
«15161718192021222324252627

Smokey
Aday Memur
10 Nisan 2023 00:16

sayfa geçmiş bilinsin alıntıdır;

Sayın chp milletvekilimiz Emine Gülizar EMECAN geçen hafta mühendis ve mimar alımlarının artması konusunda sesimizi duydu mecliste dile getirdi;

.

Sayım bakanımız Murat Kurum da kamuda mühendis ve mimar alımlarının artıralacağını duyurdu;

https://www.star.com.tr/politika/bakan-kurum-binlerce-mimar-muhendis-ve-planlamaci-istihdam-edecegiz-habe

Sesimizi duyurmaya devam edin arkadaşlar, bizi unutmasınlar özel sektörde istihdamı dahi olmayan sadece kamuda istihdamı olan mühendis arkadaşların da sesi olun. Tüm mühendislere mimarlara 20 bin kadro talebimizdir.

ARKADAŞLAR ŞÜKÜRLER OLSUN TMMOB DA SONUNDA SESİMİZİ DUYMUŞ

ODAMIZ DA SESİMİZİ DUYMUŞ

....

TMMOB UN RESMİ TWITTER HESABINA BAKIN!

ENSEYİ KARARTMAYIN SESİMİZ DUYULMAYA BAŞLADI

...

rehavete kapılmayın cimere yazın bakanlıklara yazın vekil ve bakan da dile geldi

kadrolarımızı alacağız inşallah devam edelim!

Sesimizi duyun, seçim arefesi diye duyuyormuş gibi yapmayın beklentimiz ricamızdır.

Yüklenin arkadaşlar;

...

mkarey10
Şef
10 Nisan 2023 00:42

TMMOB'nin twitter sayfasına girip bakıldığında muhalefetin yan çarı gibi. Bu bir halta yaramayıp göbek büyüten oluşum neden siyasi paylaşımlar yapar? Geziyi desteklemesi de cabası. Bunlarla yol yürüyüp atanacağıma asgari ücretle çalışırım veya işsiz gezerim daha iyi.

Smokey, 1 yıl önce

sayfa geçmiş bilinsin alıntıdır;

Sayın chp milletvekilimiz Emine Gülizar EMECAN geçen hafta mühendis ve mimar alımlarının artması konusunda sesimizi duydu mecliste dile getirdi;

.

Sayım bakanımız Murat Kurum da kamuda mühendis ve mimar alımlarının artıralacağını duyurdu;

https://www.star.com.tr/politika/bakan-kurum-binlerce-mimar-muhendis-ve-planlamaci-istihdam-edecegiz-habe

Sesimizi duyurmaya devam edin arkadaşlar, bizi unutmasınlar özel sektörde istihdamı dahi olmayan sadece kamuda istihdamı olan mühendis arkadaşların da sesi olun. Tüm mühendislere mimarlara 20 bin kadro talebimizdir.

ARKADAŞLAR ŞÜKÜRLER OLSUN TMMOB DA SONUNDA SESİMİZİ DUYMUŞ

ODAMIZ DA SESİMİZİ DUYMUŞ

....

TMMOB UN RESMİ TWITTER HESABINA BAKIN!

ENSEYİ KARARTMAYIN SESİMİZ DUYULMAYA BAŞLADI

...

rehavete kapılmayın cimere yazın bakanlıklara yazın vekil ve bakan da dile geldi

kadrolarımızı alacağız inşallah devam edelim!

Sesimizi duyun, seçim arefesi diye duyuyormuş gibi yapmayın beklentimiz ricamızdır.

Yüklenin arkadaşlar;

...

cnn.essüis
Aday Memur
10 Nisan 2023 00:52

hedefe giden yolda amaca odaklanın, siyaset onların bileceği iş bizi zerre ırgalamaz hocam

atanmak mı istiyorsun? insanımız ölmesin mi istiyorsun? türkiye teknolojide yerinde saymasın mı istiyorsun?

hükümet yanlısı olabilirsin, muhalif olabilirsin.

Hiç bir önemi yok, öğretmen kafasında bak, siyaseten parçalanmayalım

Bizim derdimiz ne?

KADRO

ister muhalif ister hükümet yanlısı kim olursa olsun maksat sesimiz duyulsun hocam.

İşte böyle böyle kadrolara öğretmen doluştu biz nanayı aldık.

Hedefe odaklanın gerisinin hiç bir önemi yok.

Biz bakan mıyız ? hayır

Vekil miyiz? hayır

Kamu görevlisi miyiz? hayır

Hükümete yakın mıyız? hayır

Muhalefete yakın mıyız? hayır

BİZİM DERDİMİZ İŞ HOCAM İŞ. SİYASET SİYASETÇİNİN İŞİ öğretmen kafasına odaklan herkesin sesimizi duymasına ihtiyacımız var. Yoksa yine azalarak yok olacağız.

mkarey10, 1 yıl önce

TMMOB'nin twitter sayfasına girip bakıldığında muhalefetin yan çarı gibi. Bu bir halta yaramayıp göbek büyüten oluşum neden siyasi paylaşımlar yapar? Geziyi desteklemesi de cabası. Bunlarla yol yürüyüp atanacağıma asgari ücretle çalışırım veya işsiz gezerim daha iyi.

Mehmet1298
Aday Memur
10 Nisan 2023 01:00

hedefe odaklan gerisi teferruat

sen muhtemelen bilmiyorsun geçen seneler de de böyle parçalandık siyasetçilerin amacı zaten tam da bu bizi parçalatıp kendi içimizde birbirimize düşürüp yine kadro vermemek

bu sefer bu tongaya düşmeyin, düşmeyeceğiz de arkadaş zaten belirtmiş

"öğretmen kafası" bu kafada gezin.

mkarey10, 1 yıl önce

mkarey10
Şef
10 Nisan 2023 01:00

ben diğerleri gibi karaktersiz bir insan değilim. Benim bir duruşum var. "Zulüm olduğu yerde tarafsızlık namussuzluktur" diyen Cemil Meriç ile aynı fikirdeyim. Ben de atanmayı bekliyorum ama bu şer odaklarıyla da ortak hareket edecek değilim. Bu kafa yapısında birine parayla istediğini yaptırabilirsin. Ayrıca kadro yakan mahluklar olmasaydı zaten şimdiye atanmıştım.

cnn.essüis, 1 yıl önce

hedefe giden yolda amaca odaklanın, siyaset onların bileceği iş bizi zerre ırgalamaz hocam

atanmak mı istiyorsun? insanımız ölmesin mi istiyorsun? türkiye teknolojide yerinde saymasın mı istiyorsun?

hükümet yanlısı olabilirsin, muhalif olabilirsin.

Hiç bir önemi yok, öğretmen kafasında bak, siyaseten parçalanmayalım

Bizim derdimiz ne?

KADRO

ister muhalif ister hükümet yanlısı kim olursa olsun maksat sesimiz duyulsun hocam.

İşte böyle böyle kadrolara öğretmen doluştu biz nanayı aldık.

Hedefe odaklanın gerisinin hiç bir önemi yok.

Biz bakan mıyız ? hayır

Vekil miyiz? hayır

Kamu görevlisi miyiz? hayır

Hükümete yakın mıyız? hayır

Muhalefete yakın mıyız? hayır

BİZİM DERDİMİZ İŞ HOCAM İŞ. SİYASET SİYASETÇİNİN İŞİ öğretmen kafasına odaklan herkesin sesimizi duymasına ihtiyacımız var. Yoksa yine azalarak yok olacağız.

Smokey
Aday Memur
10 Nisan 2023 01:05

hocam saygı duyuyorum. sakin ol sadece hedefe odaklan

BİZİM ODAMIZ öyleyse bu BİZİM suçumuz değil

sen amacına odaklan sinirlenme

başaracağız, bizim kimliğimiz ne? Mühendis-Mimar gerisinin hiç bir önemi yok

SALT KADRO istiyoruz, bu...

mkarey10, 1 yıl önce

ben diğerleri gibi karaktersiz bir insan değilim. Benim bir duruşum var. "Zulüm olduğu yerde tarafsızlık namussuzluktur" diyen Cemil Meriç ile aynı fikirdeyim. Ben de atanmayı bekliyorum ama bu şer odaklarıyla da ortak hareket edecek değilim. Bu kafa yapısında birine parayla istediğini yaptırabilirsin. Ayrıca kadro yakan mahluklar olmasaydı zaten şimdiye atanmıştım.

cnn.essüis
Aday Memur
10 Nisan 2023 01:08

bazı ŞEYLER bizim ELİMİZDE olan şeyler değil. bu da onlardan biri biz bir olamazsak mühendis olarak sesimizi duymazlar anlatmak istediğim bu

mkarey10, 1 yıl önce

ozgee-11
Aday Memur
10 Nisan 2023 01:13

siyaset mi? :D hiç o topa girmeyin biz bu filmi gördük sonunda 45k kadroya sadaka dendi mühendis mimara da 300-400 kadro açıldı

Dik durun .

pamukkaleghsim
Aday Memur
10 Nisan 2023 01:24

bir yerde olamazsan bir yeri değiştiremezsin bunu asla unutma

mkarey10, 1 yıl önce

sadecemimar
Şube Müdürü
10 Nisan 2023 11:35

Sağır sultan bile sesimizi duydu, Memurlar Net hala bizlere kayıtsız

Memurlar Net Haber Yap!

..

hipyy
Aday Memur
10 Nisan 2023 17:04

Memurlar Net Haber Yap!

betty draper
Aday Memur
10 Nisan 2023 17:30

mühendisler ve mimarlar olarak!! neden mimarlar katılmıyor?

Mehmet1298
Aday Memur
10 Nisan 2023 20:57

katılmaz olurlar mı hocam yazanın yarısı mimar zaten

betty draper, 1 yıl önce

hakanddd
Kapalı
10 Nisan 2023 21:35

kadro talebimizdir

Sin ammar
Kapalı
10 Nisan 2023 21:49

Biz mimarlar olarak katılım sağlıyoruz ama alımlar hiç iç açıçı değil.Ya hiç alım olmuyor yada 2 veya taş çatlasa 5 alınıyor.Çevre şehircilik en son aldığı 3 yıl deneyim sartı hiçbir branş alımında yokken ona bile basvuramadık.Şimdi yapılan açıklamada bile binlerce istihdamın altında ne kadar alım yapılacağı muhallakta iken bir de yapılan alımların mülakat ile alınması ne kadar umut verici olabilir ki. Tek sart MEB gibi merkezi alıma cıkması gerek kurumların

hipyy
Aday Memur
10 Nisan 2023 22:29

mimarlara kadro bile açılmadı hocam forumda gezinenlerin çoğu mimar bende mimarım 93 aşağısına inmedi puan

betty draper, 1 yıl önce

cnn.essüis
Aday Memur
10 Nisan 2023 23:00

çşb dışında diğer kurumlarında alım yapması lazım dile de geldi kadro açığı da var neden alıma çıkmıyor kurumlar, maliye her halta kadro izni verdi

Smokey
Aday Memur
10 Nisan 2023 23:13

Yeni gelişmeleri varsa yazın bilelim

Dmn35
Aday Memur
10 Nisan 2023 23:35

Arkadaşlar Birlik olmalıyız gündem olmalıyız Twitter da

hakanddd
Kapalı
10 Nisan 2023 23:42

bir tag diye vardı 50k kadro diye onada yazın