Editörler : ayşegül bgm

Alialtinbas
Aday Memur
24 Mart 2023 14:26

Pazartesi yada salı günü klavuz gelir o zamana da MEB tercihleri biter sağlık bakanlığı başlar kafanıza göre şeyler konuşmayın şurada

Furkan2748
Aday Memur
24 Mart 2023 14:54

neyseki çok şükür kardeşim geldide sustular ama gerçekten çok merak ediyorum nereye defoldular o şerefsiz adi köpekler daha içimden neler geçiyoda söylemeyeceğim salak salak sallıyolardı yok yemekhanede duymuş yok başhekim demiş nerde ha nerde sizin o yalanlarınız troller

Birhemşirehanimm, 1 yıl önce

Ciddiye böyle yorumları. Farklı bakanlıklar zaten ikisinin alakası yok ve her zaman kılavuz ÖSYM ye gittikten 1 hafta ya da 10 gün içinde kılavuz gelmiş. Çok şükür alım haziran 6 ay alım yok diyenler sustu.

24 Mart 2023 15:41

Hepsi kayboldu şükür. Önemli olan kaybolmuş olmaları. Zaten çoğu mezun olmayanlardı. Böyle yapanlar da atama beklerken kendileri gibileriyle karşılaşsınlar.

Furkan2748
Aday Memur
24 Mart 2023 16:20

kötü niyetli olmayalım diyoruzda olmuyor inşallah bize yaptığı muamelelere karşılaşırlar nasıl bi duygu olduğunu anlarlar

Birhemşirehanimm, 1 yıl önce

Hepsi kayboldu şükür. Önemli olan kaybolmuş olmaları. Zaten çoğu mezun olmayanlardı. Böyle yapanlar da atama beklerken kendileri gibileriyle karşılaşsınlar.

kondansatör18
Aday Memur
24 Mart 2023 16:41

Nisan nereye gitti. Daha aylari saymayi bilmiyon. Bide gelip burda konusuyosun hala. Sen çatlamaya devam et. Allah calisma arkadaslarina sabir versin.
Sedalinko, 1 yıl önce

Terichler 24-30 Mart arasiysa , saglik bakanlgi yine uzatir alimlari Mayista gorusuruz :)

kondansatör18
Aday Memur
24 Mart 2023 16:42

Senin bolum.ney cok merak ettim ?
Sedalinko, 1 yıl önce

Keske benim bölumum olsa yazardım meb :)

Sedalinko
Aday Memur
24 Mart 2023 16:45

Oto tamir

kondansatör18
Aday Memur
24 Mart 2023 17:52

İyi bari en azindan bi işe yariyosun.
Sedalinko, 1 yıl önce

Oto tamir

cemalettin32
Memur
24 Mart 2023 20:30

MEB'e hemşire olarak atanan sağlık bakanlığa atansa bile zimmete düşmez aynı ünvandan iki kere aranılmaz

selinnd
Aday Memur
24 Mart 2023 20:41

Mebe hemsire olarak atanan kisiler nerelerde calisir yatili okul ve ozel egitim kurumlari diye duydum buralardaki calisma kosullari izin durumlari nobet tutma durumu,maas,tayin durumlari hakkinda bilgisi olan ya da bu konularla ilgili nereden bilgi edinilecegini bilen varsa yazabilirmi lutfen

meb2013
Memur
25 Mart 2023 11:33

Dediğiniz gibi öncelikle pansiyonlu okullar ve özel eğitim uygulama okullarında görev veriliyor. 8-5 çalışıyorlar. Çalışma koşulları iyi. Özel eğitim uygulama okullarında nöbet yok. Pansiyonlu okullar da nöbet var mı bilmiyorum.

selinnd, 1 yıl önce

Mebe hemsire olarak atanan kisiler nerelerde calisir yatili okul ve ozel egitim kurumlari diye duydum buralardaki calisma kosullari izin durumlari nobet tutma durumu,maas,tayin durumlari hakkinda bilgisi olan ya da bu konularla ilgili nereden bilgi edinilecegini bilen varsa yazabilirmi lutfen

Fomant
Memur
25 Mart 2023 11:33

Araştırdığıma göre ikisine de başvurabiliyorsun sorun olmuyor. Fakat mebe yerleşirsen sağlık bakanlığı alımında yerleşemiyorsun mebe gitmek zorundasın. Ben 72 puanla mebe başvurucam.ne kaybederim ki.

Alper 51
Aday Memur
25 Mart 2023 11:40

Ama ikisinide yerleşirsen bir kadro boş kalacak
Fomant, 1 yıl önce

Araştırdığıma göre ikisine de başvurabiliyorsun sorun olmuyor. Fakat mebe yerleşirsen sağlık bakanlığı alımında yerleşemiyorsun mebe gitmek zorundasın. Ben 72 puanla mebe başvurucam.ne kaybederim ki.

umut.72
Memur
25 Mart 2023 11:45

İşte kafami kurcalayan da bu ya MEB'in alımı sonuçlandiktan sonra bizim bakanalik alıma çıkacak yada mebe başvuru yapanı sistem kabul etmeyecek bakanlık tercihinde.
Alper 51, 1 yıl önce
Ama ikisinide yerleşirsen bir kadro boş kalacak

Fomant
Memur
27 Mart 2023 15:14

Mebe atananların pansiyonlu okulda çalışacağı bilgisi verildi.

Lisans-hemsireee
Aday Memur
30 Mart 2023 15:22

Arkadaşlar hepimiz için hayırlı sonuçlar olur umarım .puanım 69,3 gelirmi bilmiyorum ama MEB ve sağlık bakanlığı alımlarına tabiki başvuru yapacağım.meb de çalışan bi hemşire ile görüştüm 14500 maaş alıyorlarmış.yeni atama klavuzunda 4/B yazıyor yani tayin hakkı yok çakılı.bu koşullarda bu para için çakılı gitmeye ne kadar değer bilemiyorum.birde ilçeler yazıyor neresi olacağı belirsiz.Diğer taraftan sb nin neredeyse tüm alımı deprem bölgesine ve 3+1 olduğu için 4 yıl sonra tayin hakkı oluyor ücret MEB?e göre yüksek ama nöbet vs düzensiz bir hayat.hangisi doğru insanın aklı karışıyor inşallah öyle veya böyle hepimiz devlet memuru olur özel sektörün rezilliğinden kurtuluruz

Toplam 56 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi