Editörler : cihan27E.Kayı Han
«3456789101112131415

TRKızılElma
Aday Memur
26 Mart 2023 11:36

Bunun neresi yalakalık kardeş hiç mi huzurlu bir gün yaşamadın şu memlekette kriz var diye yırtınmanın alemi yok gidersin oyunu versin sana ne diğerlerinin oyundan millete hakaret ediyorsun Yalaka sen olmasan böyle konuşmazsın
Fanafartonfoni, 1 yıl önce
Su ecevit kadar basiniza tas dussun. Ecevit bu iktidarin yaptigi gibi karsiliksiz para bassaydi agzinizda sakiz olmazdi ama adam devlet adami oldugu icin karsiliksiz para basmanin ne oldugunu bildigi icin bunu yapmadi. Goklere cikardigin su rezillerde kendi koltugunu korumak icin cayir cayir para basiyor. Alay ettiginiz hor gordugunuz ecevit zamaninda enflasyon %29 iken siz bu halka ucan kacan dediginiz hukumetle %150 lere varan enflasyonu yasatip pismis kelle gibi siritiyorsunuz. Her donem yalaka olurda bu donemde olan ileri seviye yalakalikta bir yere kadar !

denizci035
Aday Memur
26 Mart 2023 12:02

artık yok olarak görüyorum bunları inşallah seçimden sonrada giderler çünkü bu ülkenin vatandaşlarına çektirdikleri yeter ne paramızın değeri kaldı ne alım gücümüz kaldı her ellerini attıkları eskisinden daha beter oluyor %100 de verse evimden 1 oy bile yok onlara

haytaismail
Aday Memur
26 Mart 2023 12:08

Ben şunu da geçmek istemiyorum . Evet ekonomi kötü, liyakat yok v.s bunlar bir gerçek. Ama ana muhalefetten de istediğim şeyleri duramıyorum ki. Şu an terk dertleri yeterki hükümet gitsin . Memura zam dediklerini duymadım . Konuştukları şeyler hep yuvarlama laflar. Altı dolu hiçbirşeyleri yok 7 partinin de . Bu iki alternatif arasına sıkışmamak lazım . Sayın ince daha gerçekçi bu konularda .
26 Mart 2023 12:13

Mantık basit sende kafayı çalıştır. Bu millet ak partiye mecbur değil... Cumhurbaşkanı da son bir şansı hak ediyor.
1.9.0.7-keskin, 1 yıl önce
Bu nasıl bı mantık çok mu düşündün

haytaismail
Aday Memur
26 Mart 2023 12:14

Ana muhalefetin fiyatlarını şişirenlere müdahale edebileceğini , stokçularla mücadele edeceğini veya buna benzer olaylara müdahale edeceği ile ilgili samimi açıklamaları yok. Terk dertleri gitsinler . Evet gitsinler ama sizinde altı dolu vaatleri dile getirmeniz lazım . Çünkü geçmişte söz veripte yapmadığınız çok fazla vaat var belediyelerde . Halk iki ucu .lu değneğe mahkum edilmemeli . Farklı alternatifler olduğunu düşünüyorum .

Fanafartonfoni
Yasaklı
26 Mart 2023 12:19

Tüik sayesinde 20 senede memur ve isciden calinan 300 milyar lirayi memur ve isciye iade edecegim dedi. Daha ne demesini istiyorsun ?
haytaismail, 1 yıl önce
Ben şunu da geçmek istemiyorum . Evet ekonomi kötü, liyakat yok v.s bunlar bir gerçek. Ama ana muhalefetten de istediğim şeyleri duramıyorum ki. Şu an terk dertleri yeterki hükümet gitsin . Memura zam dediklerini duymadım . Konuştukları şeyler hep yuvarlama laflar. Altı dolu hiçbirşeyleri yok 7 partinin de . Bu iki alternatif arasına sıkışmamak lazım . Sayın ince daha gerçekçi bu konularda .

Fanafartonfoni
Yasaklı
26 Mart 2023 12:20

Bonzai mi cakiyorsun ? 2001 de simit cay hesabiyla kriz var diyenler simdi arsizca kriz var demenin ne anlami var diyor ! 1 kilo et kasapta 300 tl olmus haberin varmi trol !
TRKızılElma, 1 yıl önce
Bunun neresi yalakalık kardeş hiç mi huzurlu bir gün yaşamadın şu memlekette kriz var diye yırtınmanın alemi yok gidersin oyunu versin sana ne diğerlerinin oyundan millete hakaret ediyorsun Yalaka sen olmasan böyle konuşmazsın

Fanafartonfoni
Yasaklı
26 Mart 2023 12:22

Hizbulaha oy verince istikrar mi olacak ?
jamett, 1 yıl önce
Memura ek zam yapılacağını düşünüyorum. Cumhurbaşkanı müjdeler devam edecek dedi. Zam yapılmasa da hdp nin ortağı olduğu bir adaya oy verip ülkeyi belirsizliğe sürüklemem.

TRKızılElma
Aday Memur
26 Mart 2023 12:25

Alabiliyor musun evet mağazalar cafeler lokantalar tıklım tıklım herkesin altında en düşük orta dınıf araba araçların çokluğundan tıkanan trafik iya bırakın bu işleri tek dert daha fazla para harcayamamak.Tek maaşlılara lafım yok zorlanıyorlardır muhakkak ama çift maaş olanlar ni sussun
Bonzai mi cakiyorsun ? 2001 de simit cay hesabiyla kriz var diyenler simdi arsizca kriz var demenin ne anlami var diyor ! 1 kilo et kasapta 300 tl olmus haberin varmi trol !

jamett
Şef
26 Mart 2023 12:32

Saçmalamışsın. Hudapar İn Hizbullah'a alakası yok. Kendileri defalarca söyledi. Hdp bizim pkk yla alakamız yok diyebildi mi? Hem hdp Millet ittifakını açık açık tehdit etti. Talepleri yerine getirilmezse oy vermeyeceklerini söyledi, kimse hdp oylarını çantada keklik görmesin dedi. Talepleri de millet ittifakında yerine getirilecek ki aday çıkartmayıp Kılıçdaroğlu nu desteklediklerini açıkladılar.
Hizbulaha oy verince istikrar mi olacak ?

Fanafartonfoni
Yasaklı
26 Mart 2023 12:34

A haber seyretmenin sonucu iste. Gur youtuba hudapar ve hizbullah yaz cikan videolati iyi dinle. Yahu siz ne zaman akillanacaksiniz ? Size oy veren hangi teror mensubu olursa olsun cici bici olur oy vermeyen kim olursa terorist olur. Bir yaniniza hizbullahcilari aldiniz diger yaniniza kadin dusmani yrp yi. Neyse muhalefet istese bile siz bu denli ayaginiza sikamazdiniz bravo
jamett, 1 yıl önce
Saçmalamışsın. Hudapar İn Hizbullah'a alakası yok. Kendileri defalarca söyledi. Hdp bizim pkk yla alakamız yok diyebildi mi? Hem hdp Millet ittifakını açık açık tehdit etti. Talepleri yerine getirilmezse oy vermeyeceklerini söyledi, kimse hdp oylarını çantada keklik görmesin dedi. Talepleri de millet ittifakında yerine getirilecek ki aday çıkartmayıp Kılıçdaroğlu nu desteklediklerini açıkladılar.

haytaismail
Aday Memur
26 Mart 2023 12:36

Ben Kesinlikle inanmıyorum . Ve hükümetle KK arasında bir fark yok . O da yıllardır koltuk sevdası yüzünden ayrılmıyor . Çevresindekiler hep şakşakçılar . Neredeyse CHP nin asıl ruhunu yansıtan kimse kalmadı partide . Gerçek CHP liler partiden bir şekilde atıldı , gitti , küstürüldü . Kısacası güvenmiyorum asla. Adam 2018 seçimleri bilerek kaybettirdiğini itiraf etti resmen
Tüik sayesinde 20 senede memur ve isciden calinan 300 milyar lirayi memur ve isciye iade edecegim dedi. Daha ne demesini istiyorsun ?

Fanafartonfoni
Yasaklı
26 Mart 2023 12:41

Ekonomiyo cafelerden olcen keskin zeka iste. Cafede oturup 1 bardak cay icmeyi zenginlik mi saniyorsun. Duyanda sanicak cafelerde binlerce lira hesap odeniyor.
TRKızılElma, 1 yıl önce
Alabiliyor musun evet mağazalar cafeler lokantalar tıklım tıklım herkesin altında en düşük orta dınıf araba araçların çokluğundan tıkanan trafik iya bırakın bu işleri tek dert daha fazla para harcayamamak.Tek maaşlılara lafım yok zorlanıyorlardır muhakkak ama çift maaş olanlar ni sussun

jamett
Şef
26 Mart 2023 12:42

Size seçildiği gün İstanbul sözleşmesini geri getirme sözü veren CHP mustehak. Pkk sizi tukurugunde boğar diyen 30000 bin askerimizin katilini öven demirtaş ı hapisten çıkartma sözü veren pkk sevicileri mustehak. Şehitlerimizin vebali size yeter.
A haber seyretmenin sonucu iste. Gur youtuba hudapar ve hizbullah yaz cikan videolati iyi dinle. Yahu siz ne zaman akillanacaksiniz ? Size oy veren hangi teror mensubu olursa olsun cici bici olur oy vermeyen kim olursa terorist olur. Bir yaniniza hizbullahcilari aldiniz diger yaniniza kadin dusmani yrp yi. Neyse muhalefet istese bile siz bu denli ayaginiza sikamazdiniz bravo

Fanafartonfoni
Yasaklı
26 Mart 2023 12:42

Herseye bir bahaneniz var. Istemezuk istemezuk. Son zamanlarin trendi ! Muhalefete muhalefet eden muhalifler. Diger tabiri ile iktidar destekli cakma muhalifler
haytaismail, 1 yıl önce
Ben Kesinlikle inanmıyorum . Ve hükümetle KK arasında bir fark yok . O da yıllardır koltuk sevdası yüzünden ayrılmıyor . Çevresindekiler hep şakşakçılar . Neredeyse CHP nin asıl ruhunu yansıtan kimse kalmadı partide . Gerçek CHP liler partiden bir şekilde atıldı , gitti , küstürüldü . Kısacası güvenmiyorum asla. Adam 2018 seçimleri bilerek kaybettirdiğini itiraf etti resmen

Fanafartonfoni
Yasaklı
26 Mart 2023 12:44

Ocalanin ask mektubu ibb secimlerinde okutanda bay kemaldi sende haklisin ! Size sarayin anahtarini vatikan verse yarin hemen ortada katoligiz diye gezersiniz. Ne zaman hizlandirilmis domuz bagi egitimi alacaksiniz ?
jamett, 1 yıl önce
Size seçildiği gün İstanbul sözleşmesini geri getirme sözü veren CHP mustehak. Pkk sizi tukurugunde boğar diyen 30000 bin askerimizin katilini öven demirtaş ı hapisten çıkartma sözü veren pkk sevicileri mustehak. Şehitlerimizin vebali size yeter.

haytaismail
Aday Memur
26 Mart 2023 12:51

Sizden olmayan herkes iktidar destekçisi . Buda sizin son zamanlardaki iftira trendiniz . İkinizden de olmak zorunda değiliz . İkinizde de ahlaki ve vatani değerler yok. Tam birbirinize layıksınız siz. Kimse sizden veya onlardan olmak zorunda değil. Kendi adayını satana neden güveneyim . Koltuk için mücadale eden kimseden bu ülkeye fayda gelmez . Sizede ahlaksızlar ve cumhuriyetsizler arasında kalmamanızı öneririm. Kimse iki partiye mecbur bırakılmamalı . Ve mecburda değiliz .
Herseye bir bahaneniz var. Istemezuk istemezuk. Son zamanlarin trendi ! Muhalefete muhalefet eden muhalifler. Diger tabiri ile iktidar destekli cakma muhalifler

jamett
Şef
26 Mart 2023 12:54

Hiçbir zaman pkkyı lanetleyemeyen, Bizim tabanimiz pkk diyen, hendek olaylarıyla devlete karşı başkaldırılmasini teşvik eden Demirtaşı hapisten çıkartacak KK. destek verdiğine göre senin teröristin iyi demekki. Aç bakalım YouTube u da 6284 ne yuvalar yıkmış gör. Kadın cinayetleri 6284 ten önce ne kadarmış, 6284 ten sonra ne kadar olmuş gör boşanma oranları bu kanundan sonra ne kadar artmış, ne kadar çocuk bu kanun yüzünden parçalanmış ailelerde büyümek zorunda kalmış öğren. Adı kadın hakları olunca masum bir kanun olmuyor. Bilmediğin konularda cahil cahil yorum yapma.
Ocalanin ask mektubu ibb secimlerinde okutanda bay kemaldi sende haklisin ! Size sarayin anahtarini vatikan verse yarin hemen ortada katoligiz diye gezersiniz. Ne zaman hizlandirilmis domuz bagi egitimi alacaksiniz ?

fakir.adam
Şube Müdürü
26 Mart 2023 13:33

bir kere bile yol yabacam,cami yabacam demediler. tüikin yaşaddığı kaybı verecekmiş memura. banane bu kayıbdan. ben buna bakmamki. yola camiye bakarım. işde bu yüzden oylar yine yeniden akpye.haydi türküyem,haydi memurlar. benim memurum işini bilir. mührünü akpye vurur.

Fanafartonfoni
Yasaklı
26 Mart 2023 13:35

Helal sana trol :-)
fakir.adam, 1 yıl önce

bir kere bile yol yabacam,cami yabacam demediler. tüikin yaşaddığı kaybı verecekmiş memura. banane bu kayıbdan. ben buna bakmamki. yola camiye bakarım. işde bu yüzden oylar yine yeniden akpye.haydi türküyem,haydi memurlar. benim memurum işini bilir. mührünü akpye vurur.

Toplam 281 mesaj
«3456789101112131415

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi